Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Nationella | National | Värja | 1 juli 2023 | Aktiv |
Distrikt | F Regional | Värja | replaced by higher licence | |
Distrikt | E Regional | Värja | till 30 juni 2023 | Upphört |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
25 maj 2024 | SWE SY | Malmö | 2024 Malmo International - Nordic Championships | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 ÅK70+ |
Värja 51 (3) |
Värja 9 (5) |
|||
11 maj 2024 | SWE ST | Stockholm | 2024 Djurgården Epee | Seniorer U13 U15 U17 |
Värja 15 (1) |
||||
13 apr. 2024 | SWE ST | Stockholm | 2024 S:t Erikscupen (5) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 73 (1) |
Värja 8 (4) |
|||
6 apr. 2024 | SWE SY | Borgholm | 2024 Swedish Championships U20 and veterans | U20 VET |
Värja 21 (1) |
Värja 14 (6) |
|||
16 mars 2024 | SWE ST | Stockholm |
2024 Challenge Eugène Fillol
Svensk rankingtävling för seniorer |
Seniorer |
Värja 51 (3) |
Värja 12 (11) |
|||
10 feb. 2024 | SWE ST | Stockholm | 2024 S:t Erikscupen (4) | Seniorer U11 U13 U15 U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 9 (5) |
|||
13 jan. 2024 | SWE VS | Kungsbacka | 2024 Kungsbacka Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 51 (2) |
Värja 16 (5) |
|||
16 dec. 2023 | SWE ST | Stockholm | 2023 Svenska mästerskapen lag | Seniorer |
Värja 3 (3) |
||||
9 dec. 2023 | DEN | København |
EFC 11 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 14 (6) |
|||
28 okt. 2023 | SWE ST | Stockholm | 2023 S:t Erikscupen (2) | Seniorer U11 U13 U15 U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 7 (3) |
|||
14 okt. 2023 | SWE MS | Örebro | 2023 Örebro Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 36 (1) |
Värja 16 (6) |
|||
4 okt. 2023 | EST | Kääriku |
NFU 2023 Nordic Championships |
O40 O50 O60-70 Senior U13 U15 U17 U20 |
Värja 108 (6) |
Värja 14 (5) |
|||
16 sep. 2023 | SWE ST | Stockholm |
2023 Challenge Bernadotte
Nordic Challenge 2023 |
Seniorer |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
9 sep. 2023 | SWE MS | Uppsala | 2023 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 | |||||
3 juni 2023 | SWE SY | Malmö | 2023 Malmö International | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 ÅK70+ |
Värja 36 (2) |
Värja 15 (7) |
|||
13 maj 2023 | SWE ST | Stockholm | 2023 Djurgården Epee | Seniorer U13 U15 U17 |
Värja 2 (1) |
||||
25 mars 2023 | SWE SY | Kalmar | 2023 Swedish Championships U20 | U20 |
Värja 28 (1) |
Värja 13 (7) |
|||
18 mars 2023 | SWE ST | Stockholm |
2023 Challenge Eugène Fillol
Svensk rankingtävling för seniorer och U20 |
Seniorer |
Värja 67 (3) |
Värja 13 (12) |
|||
26 nov. 2022 | DEN | København |
EFC 10 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 11 (5) |
|||
19 nov. 2022 | SWE MS | Örebro | 2022 Örebro Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 87 (3) |
Värja 13 (6) |
|||
15 okt. 2022 | SWE ST | Stockholm | 2022 Challenge Bernadotte | Seniorer |
Värja 21 (1) |
||||
10 sep. 2022 | SWE MS | Uppsala | 2022 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 63 (2) |
Värja 13 (5) |
|||
3 sep. 2022 | SWE ST | Stockholm | 2022 Coupe de Stockholm | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Värja 4 (3) |
||||
11 juni 2022 | SWE VS | Kungsbacka | 2022 Kungsbacka Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 | |||||
4 juni 2022 | SWE SY | Malmö | 2022 Malmö International | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 |
Värja 36 (2) |
Värja 17 (9) |
|||
21 maj 2022 | SWE SY | Karlskrona |
2022 Swedish Championships U15 and U17
USM |
U15 U17 |
Värja 3 (2) |
||||
23 apr. 2022 | SWE MS | Uppsala | 2022 Swedish championships seniors and veterans | O60-70 Seniorer ÅK50 |
Värja 21 (1) |
||||
14 jan. 2022 | SVK | Bratislava |
EFC 2022 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 10 (3) |
|||
11 dec. 2021 | SWE ST | Stockholm | 2021 Svenska mästerskapen lag | Seniorer |
Värja 7 (4) |
||||
4 dec. 2021 | DEN | København |
EFC 9 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 4 (4) |
||||
20 nov. 2021 | SWE MS | Örebro | 2021 Örebro Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 30 (2) |
Värja 14 (6) |
|||
25 sep. 2021 | SWE ST | Stockholm | 2021 Challenge Bernadotte | Seniorer |
Värja 12 (1) |
Värja 4 (3) |
|||
11 sep. 2021 | SWE MS | Uppsala | 2021 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 57 (2) |
Värja 18 (6) |
|||
28 aug. 2021 | SWE SY | Kalmar | 2021 Svenska mästerskapen för seniorer | Seniorer ÅK40 ÅK50 |
Värja 36 (2) |
Värja 10 (6) |
|||
3 juli 2021 | SWE VS | Örebro | 2021 Swedish Championships U20 | U20 |
Värja 15 (1) |
Värja 15 (7) |
|||
25 okt. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 Stockholmsmästerskapen lag | Seniorer |
Värja 6 (1) |
Värja 3 (3) |
|||
24 okt. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 S:t Erikscupen (2) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 7 (4) |
|||
4 okt. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 S:t Erikscupen (1) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 4 (3) |
||||
26 sep. 2020 | SWE | Stockholm | 2020 SAF Pokalen / Rehbinderska priset | Seniorer U17 |
Värja 57 (2) |
Värja 11 (5) |
|||
19 sep. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 Coupe de Stockholm | Seniorer U11 U13 U15 U17 U20 |
Värja 3 (3) |
||||
12 sep. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 Djurgården Epee - World Fencing Day | Seniorer U15 U17 |
Värja 25 (2) |
Värja 10 (5) |
|||
15 feb. 2020 | SWE ST | Stockholm |
2020 Challenge Bernadotte
Individuellt 15/2 & Lag 16/2 |
Seniorer | |||||
9 feb. 2020 | SWE ST | Stockholm | 2020 S:t Erikscupen (3) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 66 (3) |
Värja 1 (1) |
|||
26 jan. 2020 | FIN | Espoo |
EFC 2020 Espoo Fencing Challenge U14 European Youth Circuit |
U14 |
Värja 21 (1) |
Värja 6 (3) |
|||
25 jan. 2020 | FIN | Espoo (Helsinki) |
EFC Espoo Fencing Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 6 (4) |
|||
18 jan. 2020 | SWE VS | Kungsbacka | 2020 Kungsbacka Masters | U13 U15 U17 U20 |
Värja 78 (2) |
Värja 5 (3) |
|||
7 dec. 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 Svenska mästerskapen lag | Seniorer |
Värja 6 (1) |
Värja 3 (3) |
|||
30 nov. 2019 | DEN | København |
EFC 8 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (2) |
|||
9 nov. 2019 | SWE MS | Örebro | 2019 Örebro Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 57 (3) |
Värja 14 (4) |
|||
28 sep. 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 S:t Erikscupen (1) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 50 (2) |
Värja 9 (3) |
|||
18 maj 2019 | SWE SY | Karlskrona | 2019 Swedish Championships U17 and U15 | U15 U17 |
Värja 15 (1) |
Värja 4 (3) |
|||
27 apr. 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 Swedish seniors + veterans championships | O60-70 Seniorer ÅK40 ÅK50 |
Värja 78 (2) |
Värja 16 (6) |
|||
30 mars 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 S:t Erikscupen (5) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 85 (3) |
Värja 9 (4) |
|||
23 mars 2019 | SWE SY | Kalmar | 2019 Swedish Championships U20 | U20 | |||||
17 feb. 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 S:t Erikscupen (4) | U11 U13 U15 U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 7 (6) |
|||
16 feb. 2019 | SWE ST | Stockholm | 2019 Challenge Bernadotte | Seniorer |
Värja 30 (1) |
Värja 4 (3) |
|||
19 jan. 2019 | SWE VS | Kungsbacka | 2019 Kungsbacka Masters | U13 U15 U17 U20 |
Värja 60 (1) |
Värja 11 (5) |
|||
1 dec. 2018 | DEN | København |
EFC 7 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 10 (8) |
|||
8 sep. 2018 | SWE MS | Uppsala | 2018 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 4 (3) |