MK Dubrava (CRO)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Florett | Aktiv | |
Nationella | National | Värja | Aktiv | |
Nationella | Candidate national | Sabel | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
11 maj 2024 | CRO | Zagreb | 2024 Croatian Championships | Senior U11 U13 U15 U17 U20 U23 U9 |
Florett 6 (4) |
||||
27 apr. 2024 | SRB | Zrenjanin |
EFC Fence.rs cup U14 European Circuit |
U14 |
Florett 2 (2) |
||||
16 mars 2024 | CRO | Zagreb |
EFC Rapir Cup U14 European Circuit |
U14 |
Florett 36 (1) |
Florett 3 (2) |
|||
2 mars 2024 | CRO | Zagreb |
EFC 2024 Vladimir Mažuranić Memorial U23 European Circuit |
Senior |
Florett 36 (2) Värja 30 (2) |
Florett 10 (6) Värja 2 (2) |
|||
20 jan. 2024 | CRO | Zagreb |
FIE Challenge Mazuranic World Cup |
U20 |
Florett 42 (2) |
Florett 14 (10) |
|||
3 dec. 2023 | CRO | Zagreb |
EFC Zagreb Winter Classic U14 European Circuit |
U14 |
Florett 15 (1) |
Florett 7 (4) |
|||
2 dec. 2023 | CRO | Zagreb | 2023 Zagreb Winter Classic | U11 U13 U14 U15 U17 |
Florett 25 (2) |
Florett 31 (5) |
|||
28 okt. 2023 | ESP | Barcelona (Sabadell) |
FIE Trofeu International Sabadell Satellite Tournament |
Senior |
Florett 36 (2) |
Florett 6 (3) |
|||
21 okt. 2023 | CRO | Zagreb |
FIE Golden Foil of Zagreb Satellite Tournament |
Senior |
Florett 7 (3) |
||||
7 okt. 2023 | CRO | Zagreb | 2023 Velesajam Cup | U11 U13 U15 U17 U9 |
Florett 5 (3) |
||||
22 apr. 2023 | CRO | Osijek |
EFC 5 Osijek Cup U14 European Circuit |
U14 |
Värja 30 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
11 mars 2023 | CRO | Zagreb |
EFC Rapir Cup U14 European Circuit |
U14 |
Florett 30 (2) |
Florett 7 (6) |
|||
21 jan. 2023 | CRO | Zagreb |
FIE Challenge Mazuranic World Cup |
U20 |
Florett 36 (2) |
Florett 12 (8) |
|||
9 dec. 2022 | SRB | Belgrade |
FIE Star Cup World Cup |
Senior |
Florett 57 (3) |
Florett 21 (10) |
|||
4 dec. 2022 | CRO | Zagreb |
EFC Zagreb Winter Classic U14 European Circuit |
U14 |
Florett 36 (2) |
Florett 7 (4) |
|||
4 nov. 2022 | GBR | London |
FIE Eden Cup World Cup |
U20 |
Florett 36 (2) |
Florett 9 (6) |
|||
22 okt. 2022 | CRO | Zagreb |
FIE Golden Foil of Zagreb Satellite Tournament |
Senior |
Florett 36 (2) |
Florett 11 (5) |
|||
6 okt. 2022 | CRO | Zadar |
FIE 26 World Championships Veterans 2022 |
O150 O50 O60 O70 |
Florett 36 (2) |
Florett 9 (4) |
|||
1 okt. 2022 | SVK | Samorin |
EFC 30 Coupe de Samaria U17 European Circuit |
U17 |
Florett 21 (1) |
Florett 1 (1) |
|||
16 apr. 2022 | SRB | Belgrade |
FIE World Cup World Cup |
Senior |
Florett 42 (2) |
Florett 12 (6) |
|||
15 apr. 2022 | SRB | Belgrade |
FIE World Cup World Cup |
Senior |
Florett 21 (1) |
Florett 15 (10) |
|||
23 okt. 2021 | CRO | Zagreb |
FIE Golden Foil of Zagreb Satellite Tournament |
Senior |
Florett 36 (2) |
Florett 8 (4) |
|||
27 feb. 2020 | CRO | Porec |
FIE 2020 European Championships |
U20 |
Florett 42 (2) |
Florett 18 (8) |
|||
22 feb. 2020 | CRO | Porec |
EFC 2020 European Championships |
U17 |
Florett 42 (2) |
Florett 26 (11) |
|||
1 feb. 2020 | POL | Leszno |
FIE World Cup |
U20 |
Florett 5 (5) |
||||
18 jan. 2020 | CRO | Zagreb |
FIE Challenge Mazuranic World Cup |
U20 |
Florett 42 (2) |
Florett 9 (7) |
|||
4 jan. 2020 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Florett 42 (2) |
Florett 6 (4) |
|||
30 nov. 2019 | AUT NÖ | Mödling |
EFC International Championships of Niederösterreich U23 European Circuit |
Senior |
Värja 21 (1) |
Värja 9 (6) |
|||
23 nov. 2019 | AUT NÖ | Mödling |
EFC Fredi Grasnek Kadettenturnier U17 European Circuit |
U17 |
Florett 2 (2) |
||||
9 nov. 2019 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Florett 42 (2) |
Florett 3 (2) |
|||
16 feb. 2019 | CRO | Zagreb |
EFC Rapir Kup U14 European Circuit |
U14 |
Värja 9 (4) |
||||
26 jan. 2019 | ITA | Roma |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Florett 42 (2) |
Florett 10 (6) |
|||
11 jan. 2019 | SVK | Bratislava |
EFC 2019 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Florett 42 (2) |
Florett 14 (9) |
|||
24 nov. 2018 | AUT NÖ | Mödling |
EFC Fredi Grasnek Kadettenturnier U17 European Circuit |
U17 |
Florett 21 (1) |
Florett 5 (3) |
|||
9 nov. 2018 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Florett 21 (1) |
Florett 5 (3) |
|||
13 okt. 2018 | GRE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH |
EFC Helexpo Cup U17 European Circuit |
U17 |
Florett 42 (2) |
Florett 13 (8) |