ETV Hamburg (GER)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Värja | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
23 mars 2024 | GBR EF | London | 2024 LPJS London Foil | U10 U12 U14 U17 |
Florett 28 (1) |
Florett 3 (2) |
|||
26 feb. 2024 | ITA | Napoli |
FIE 2024 European Championships |
U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 21 (7) |
|||
22 feb. 2024 | ITA | Napoli |
EFC 2024 European Championships |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 27 (9) |
|||
10 feb. 2024 | POL | Krakow |
EFC Wawel Dragon Trophy U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 8 (6) |
|||
3 feb. 2024 | SUI | Basel |
FIE World Cup of Switzerland World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 14 (7) |
|||
27 jan. 2024 | GBR EF | London | 2024 LPJS London Epee | U11 U13 U15 U9 |
Värja 20 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
12 jan. 2024 | SVK | Bratislava |
EFC 2024 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 19 (6) |
|||
2 dec. 2023 | GER | Laupheim |
FIE 53 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 7 (6) |
|||
14 okt. 2023 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 7 (4) |
|||
5 aug. 2023 | GBR EF | London | LPJS International | U11 U13 U15 U17 U9 |
Värja 2 (2) |
||||
25 feb. 2023 | EST | Tallinn |
FIE 2023 European Championships |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 28 (11) |
|||
21 feb. 2023 | EST | Tallinn |
EFC 2023 European Championships |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 29 (12) |
|||
18 feb. 2023 | FRA | Beauvais |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 12 (7) |
|||
4 feb. 2023 | TUR | Istanbul |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 11 (8) |
|||
28 jan. 2023 | GBR EF | London | LPJS London | U11 U13 U15 U9 |
Värja 25 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
17 dec. 2022 | ESP | Burgos |
FIE 24 Ciudad de Burgos World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 12 (8) |
|||
3 dec. 2022 | GER | Laupheim |
FIE 52 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 11 (6) |
|||
26 nov. 2022 | DEN | København |
EFC 10 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 12 (6) |
|||
12 nov. 2022 | FRA | Grenoble |
EFC 16 World Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Värja 5 (5) |
||||
28 okt. 2022 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 14 (8) |
|||
22 okt. 2022 | IRL | Dublin |
FIE 75 Irish Open Satellite Tournament |
Senior |
Värja 15 (1) |
Värja 5 (5) |
|||
17 sep. 2022 | SWE | Stockholm |
FIE 2022 SAF Pokalen 50 years / The Rehbinder Prize 20 years Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 78 (4) |
Värja 10 (6) |
|||
21 maj 2022 | GER NR | Bonn / Berlin | 2022 German Championships / The Finals | Senior |
Värja 21 (1) |
Värja 1 (1) |
|||
23 apr. 2022 | GER ST | Barleben |
DFB Qualifikationsturnier 2022 German Veterans Championships |
Ak40 Ak50 Ak60 Ak70 |
Värja 31 (2) |
Värja 10 (5) |
|||
3 mars 2022 | SRB | Novi Sad |
EFC 2022 European Championships |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 26 (10) |
|||
26 feb. 2022 | SRB | Novi Sad |
FIE 2022 European Championships |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 28 (11) |
|||
12 feb. 2022 | POL | Krakow |
EFC Wawel Dragon Trophy U17 European Circuit |
U17 |
Värja 72 (4) |
Värja 11 (4) |
|||
5 feb. 2022 | SRB | Belgrade |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 7 (5) |