Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Sabel | Aktiv | |
Internationell | FIE B | Florett | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
10 feb. 2024 | GBR EF | Millfield |
EFC European Circuit U14 European Circuit |
U14 |
Sabel 60 (2) |
Sabel 10 (4) |
|||
27 jan. 2024 | ROU | Bucharest |
EFC 7 Riposta Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 84 (4) |
Sabel 16 (7) |
|||
13 jan. 2024 | ESP | Barcelona |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 63 (3) |
Sabel 15 (8) |
|||
6 jan. 2024 | HUN | Budapest |
FIE Héraklész Budapest Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 10 (7) |
|||
18 nov. 2023 | BUL | Sofia |
EFC 14 Etropolski’s sabre U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 84 (4) |
Sabel 20 (8) |
|||
28 okt. 2023 | TUR | Istanbul |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 18 (8) |
|||
28 jan. 2023 | ROU | Bucharest |
EFC 6 Riposta Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 67 (4) |
Sabel 16 (6) |
|||
7 jan. 2023 | HUN | Budapest |
FIE Héraklész Budapest Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 11 (6) |
|||
17 dec. 2022 | GER | Dormagen |
FIE 46 Preis der Chemiestadt Dormagen World Cup |
U20 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 10 (7) |
|||
26 nov. 2022 | GER WÜ | Eislingen |
EFC 2022 Wiekhorst - Cup / Allstar-Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 9 (4) |
|||
19 nov. 2022 | BUL | Sofia |
EFC 13 Etropolski’s sabre U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 84 (3) |
Sabel 10 (4) |
|||
6 nov. 2022 | GBR | London | 2022 British Championships | U23 |
Sabel 30 (2) |
Sabel 7 (4) |
|||
8 okt. 2022 | HUN | Gödöllö |
EFC 23 Huniber Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 9 (3) |
|||
2 okt. 2022 | BEL VS | Gand |
FIE 24 Flemish Open Satellite Tournament |
Senior |
Sabel 21 (1) |
Sabel 9 (4) |
|||
17 sep. 2022 | GBR | Nottingham | 2022 British Championships | U17 |
Sabel 15 (1) |
Sabel 6 (5) |
|||
3 sep. 2022 | GBR | Nottingham | BRC A1 | U17 U20 |
Sabel 7 (7) |
||||
3 sep. 2022 | GBR | Nottingham | BRC A1 | U17 U20 |
Sabel 2 (2) |
||||
20 nov. 2021 | GBR WF | Cardiff | Welsh Open | Senior |
Sabel 49 (2) |
||||
15 feb. 2020 | FRA | Dourdan |
FIE Coupe de la Ville World Cup |
U20 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 11 (6) |
|||
1 feb. 2020 | GER | Dormagen |
FIE 45 Preis der Chemiestadt World Cup |
U20 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 5 (3) |
|||
7 dec. 2019 | POL | Sosnowiec |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 11 (7) |
|||
16 nov. 2019 | BUL | Sofia |
EFC 11 Etropolski’s sabre U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 63 (3) |
Sabel 12 (6) |
|||
27 okt. 2019 | GBR | London |
EFC Leon Paul London Sabre Cup U23 European Circuit |
Senior |
Sabel 21 (1) |
Sabel 5 (3) |
|||
26 okt. 2019 | GBR | London |
EFC Camden International U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 4 (3) |
|||
5 okt. 2019 | HUN | Gödöllö |
EFC 21 Huniber Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 3 (3) |
|||
16 feb. 2019 | FRA | Dourdan |
FIE Coupe de la Ville World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 9 (4) |
|||
5 jan. 2019 | HUN | Budapest |
FIE Héraklész Budapest Cup World Cup |
U20 |
Sabel 63 (3) |
Sabel 10 (2) |
|||
15 dec. 2018 | GER | Dormagen |
FIE 44 Preis der Chemiestadt World Cup |
U20 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 7 (4) |
|||
8 dec. 2018 | POL | Warszawa |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 5 (4) |
|||
1 dec. 2018 | GER WÜ | Eislingen |
EFC Volksbankpokal U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 84 (4) |
Sabel 15 (5) |
|||
14 okt. 2018 | GBR | London |
FIE Leon Paul Cup Satellite Tournament |
Senior |
Sabel 42 (2) |
Sabel 6 (4) |
|||
13 okt. 2018 | GBR | London |
EFC Camden International U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 6 (3) |
|||
6 okt. 2018 | ISL | Reykjavik |
FIE Viking Cup Satellite Tournament |
Senior |
Sabel 30 (1) |
Sabel 1 (1) |