Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Värja | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
25 maj 2024 | FIN | Helsinki | 2024 Finnish Championships | Seniorit |
Värja 21 (1) |
Värja 17 (6) |
|||
4 maj 2024 | FIN | Joensuu | 2024 2024 Finnish U17 and U20 Epee Championships individual and team | U17 U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
23 mars 2024 | FIN | Espoo | Espoon Suurkisat 2024 | U11 U13 U15 U17 U20 U9 |
Värja 10 (1) |
Värja 18 (5) |
|||
16 mars 2024 | FIN | Helsinki | Kerttula Memorial | Seniorit |
Värja 42 (1) |
Värja 10 (3) |
|||
9 mars 2024 | FIN | Turku | 2024 Turku Masters - Masters osakilpailu | U11 U13 U15 U17 U20 |
Värja 57 (1) |
Värja 14 (5) |
|||
6 jan. 2024 | FIN | Kuopio | 2024 XI Torni-Turnaus and Epee Team Tournament | Seniorit |
Värja 21 (1) |
Värja 11 (6) |
|||
16 dec. 2023 | GRE | Athen |
FIE Athens Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 8 (5) |
|||
9 dec. 2023 | FIN | Porvoo | SM-kilpailut 2023 Veteraanit | V40 V50 V60 V70 VET |
Värja 10 (1) |
Värja 6 (3) |
|||
4 nov. 2023 | FIN | Helsinki | YM Juhlakilpailu | Seniorit |
Värja 36 (2) |
Värja 9 (5) |
|||
14 okt. 2023 | FIN | Helsinki | Nils Sjöblom Memorial + Team Tournament | Seniorit |
Värja 15 (1) |
Värja 12 (7) |
|||
4 okt. 2023 | EST | Kääriku |
NFU 2023 Nordic Championships |
O40 O50 O60-70 Senior U13 U15 U17 U20 |
Värja 108 (5) |
Värja 21 (6) |
|||
24 sep. 2023 | FIN | Turku |
EVF EVF Circuit Turku EVF Epee Circuit |
O40 O50 O60 O70 |
Värja 9 (3) |
||||
23 sep. 2023 | FIN | Turku |
Kupittaa Tournament - Nordic Challenge
Nordic Challenge |
Seniorit |
Värja 21 (1) |
Värja 11 (6) |
|||
27 maj 2023 | FIN | Helsinki | 2023 HFM 100v Minijunioreiden kalpakilpailu | U11 U13 U15 U9 |
Värja 15 (1) |
Värja 2 (2) |
|||
22 apr. 2023 | FIN | Espoo | 2023 Finnish U17 and U20 Epee Championships | U17 U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 13 (5) |
|||
15 apr. 2023 | FIN | Helsinki | Kerttula Memorial | Seniorit |
Värja 15 (1) |
Värja 4 (3) |
|||
18 mars 2023 | FIN | Espoo | Espoon Suurkisat 2023 | U11 U13 U15 U17 U20 U9 |
Värja 36 (2) |
Värja 20 (9) |
|||
28 jan. 2023 | FIN | Tampere | 2023 Tampere Masters | U11 U13 U15 U17 U20 |
Värja 9 (4) |
||||
28 jan. 2023 | FIN | Tampere | Tampereen Veteraanikilpailu | V40 V50 V60 V70 |
Värja 15 (1) |
Värja 2 (2) |
|||
21 jan. 2023 | FIN | Espoo (Helsinki) |
EFC Espoo Fencing Challenge U17 European Circuit |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 11 (7) |
|||
6 jan. 2023 | FIN | Kuopio | Torni-Turnaus and Epee Team Tournament | Seniorit |
Värja 21 (1) |
Värja 10 (4) |
|||
5 nov. 2022 | FIN | Helsinki | YM Juhlakilpailu | Seniorit |
Värja 15 (1) |
Värja 7 (5) |
|||
8 okt. 2022 | FIN | Helsinki | Nils Sjöblom Memorial + Team Tournament | Seniorit |
Värja 42 (2) |
Värja 8 (4) |
|||
24 sep. 2022 | FIN | Turku |
FIE Kupittaa Tournament Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 42 (2) |
Värja 10 (5) |
|||
17 sep. 2022 | SWE | Stockholm |
FIE 2022 SAF Pokalen 50 years / The Rehbinder Prize 20 years Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 72 (4) |
Värja 7 (4) |
|||
28 maj 2022 | FIN | Helsinki | 2022 Minijunioreiden kalpakilpailu | U11 U13 U15 U9 |
Värja 28 (1) |
Värja 7 (3) |
|||
21 maj 2022 | FIN | Hyvinkää | 2022 Finnish Championships | Seniorit |
Värja 36 (2) |
Värja 6 (4) |
|||
25 mars 2022 | FIN | Espoo | Espoon Suurkisat 2022 | U11 U13 U15 U17 U20 U9 |
Värja 10 (1) |
Värja 6 (6) |
|||
11 dec. 2021 | FIN | Helsinki | 2021 Finnish Championships | U17 U20 |
Värja 36 (1) |
Värja 10 (4) |
|||
30 okt. 2021 | FIN | Helsinki | YM Juhlakilpailu | Seniorit |
Värja 15 (1) |
Värja 11 (4) |
|||
9 okt. 2021 | FIN | Turku |
Kupittaa Tournament
Nordic Challenge & Team Competition |
Seniorit |
Värja 42 (2) |
Värja 13 (7) |
|||
14 nov. 2020 | FIN | Turku |
2020 Turku Masters
Masters-sarjan osakilpailu |
U13 U15 U17 U20 |
Värja 15 (1) |
Värja 11 (4) |
|||
24 okt. 2020 | FIN | Helsinki | YM Juhlakilpailu | Seniorit |
Värja 7 (4) |
||||
10 okt. 2020 | FIN | Turku | Kupittaa Tournament | Seniorit VET |
Värja 6 (4) |
||||
19 sep. 2020 | FIN | Helsinki | Nils Sjöblom Memorial ja Suomen joukkueliiga | Seniorit |
Värja 5 (4) |
||||
16 nov. 2019 | FIN | Helsinki | Nils Sjöblom Memorial | Seniorit |
Värja 42 (1) |
Värja 16 (5) |
|||
9 nov. 2019 | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 8 (5) |
|||
26 okt. 2019 | FIN | Helsinki | YM Juhlakilpailu | Seniorit |
Värja 21 (1) |
Värja 3 (2) |
|||
12 okt. 2019 | FIN | Helsinki |
2019 Helsinki Masters
Masters-sarjan osakilpailu |
U11 U13 U15 U17 U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 13 (6) |
|||
29 sep. 2019 | FIN | Turku |
EVF Epee Circuit European Veterans Circuit + Veteran Nordic Championships |
O40 O50 O60 O70 |
Värja 15 (1) |
Värja 4 (4) |
|||
28 sep. 2019 | FIN | Turku |
FIE Kupittaa tournament - Nordic Championships Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 36 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
25 maj 2019 | FIN | Porvoo | 2019 Kalvan SM-kilpailut | Seniorit |
Värja 36 (2) |
Värja 5 (5) |
|||
17 nov. 2018 | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial cup World Cup |
U20 |
Värja 3 (3) |
||||
29 sep. 2018 | FIN | Helsinki | Nils Sjöblom Memorial | Seniorit |
Värja 15 (1) |
Värja 6 (4) |