Uzhgorod (UKR)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Värja | Aktiv | |
Nationella | National | Florett | Aktiv | |
Nationella | National | Värja | replaced by higher licence |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
20 apr. 2024 | HUN | Budapest |
EFC European Circuit U23 European Circuit |
Senior |
Värja 1 (1) |
||||
17 feb. 2024 | SRB | Vrsac |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 9 (7) |
|||
3 feb. 2024 | GEO | Tbilisi |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
4 jan. 2024 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 10 (8) |
|||
16 dec. 2023 | ESP | Burgos |
FIE 25 Ciudad de Burgos World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 10 (7) |
|||
2 dec. 2023 | GER | Laupheim |
FIE 53 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
28 okt. 2023 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 11 (8) |
|||
18 feb. 2023 | SRB | Vrsac |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 11 (7) |
|||
21 jan. 2023 | ISR | Maalot |
FIE Peace Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
6 jan. 2023 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Värja 63 (3) |
Värja 14 (8) |
|||
3 dec. 2022 | GER | Laupheim |
FIE 52 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 7 (5) |
|||
26 nov. 2022 | DEN | København |
EFC 10 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 12 (5) |
|||
19 nov. 2022 | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (5) |
|||
28 okt. 2022 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 12 (8) |
|||
19 feb. 2022 | SUI | Winterthur |
FIE World Cup of Switzerland World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
5 feb. 2022 | UKR | Kiev |
FIE 2022 Golden Gate Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
8 jan. 2022 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Värja 84 (4) |
Värja 11 (4) |
|||
18 dec. 2021 | ESP | Burgos |
FIE 23 Ciudad de Burgos World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
4 dec. 2021 | LUX | Luxembourg |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 10 (6) |
|||
30 okt. 2021 | GER WÜ | Heidenheim |
EFC 33 Hartmann Cup U17 European Circuit |
U17 |
Värja 4 (4) |
||||
1 feb. 2020 | SRB | Belgrade |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 4 (2) |
|||
10 jan. 2020 | SVK | Bratislava |
EFC 2020 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
4 jan. 2020 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Värja 84 (4) |
Värja 11 (3) |
|||
9 nov. 2019 | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (5) |
|||
26 okt. 2019 | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Värja 15 (1) |
Värja 10 (8) |
|||
5 okt. 2019 | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Värja 42 (2) |
Värja 10 (4) |
|||
15 sep. 2019 | SVK | Bratislava |
FIE / EFC 44 Mémorial de Ferdinand De Martinengo Satellite Tournament / U23 European Circuit |
Senior |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
9 feb. 2019 | POL | Krakow |
EFC Wawel Dragon Trophy U17 European Circuit |
U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 8 (4) |
|||
20 okt. 2018 | SRB | Zrenjanin |
EFC 9 Zrenjanin Open U17 European Circuit |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 10 (7) |
|||
13 okt. 2018 | CRO | Split |
FIE St.Duje Cup Satellite Tournament |
Senior |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (3) |
|||
29 sep. 2018 | ITA | Novara |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
Värja 3 (1) |
Värja 4 (4) |