OLYMPIACOS (GRE)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Nationella | National | Värja | 21 dec. 2019 | Aktiv |
Nationella | National | Sabel | 21 dec. 2019 | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
22 juni 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U13 U20 |
Sabel 51 (3) |
Sabel 12 (6) |
|||
11 maj 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 7 (4) |
|||
9 mars 2024 | GRE | ΦΑΛΗΡΟ | 2024 3rd CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 17 (4) |
|||
27 jan. 2024 | ROU | Bucharest |
EFC 7 Riposta Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 15 (5) |
|||
13 jan. 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 51 (3) |
Sabel 16 (7) |
|||
16 dec. 2023 | GRE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 2023 ARIS CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 46 (3) |
Sabel 24 (6) |
|||
21 okt. 2023 | GRE | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | 2023 CUP EVROIA | U10 U13 U17 |
Sabel 40 (3) |
Sabel 16 (6) |
|||
29 sep. 2023 | GRE | ΒΑΡΗ | 2023 CUP I | U10 U13 U17 |
Värja 57 (3) |
Värja 13 (5) |
|||
16 sep. 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ OAKA | 2023 ASPIDA CUP I | U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 8 (3) |
|||
22 apr. 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 63 (2) |
Sabel 19 (6) |
|||
1 apr. 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Veterans Championships | VET |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
14 mars 2023 | GRE | Athen | School Cup U19 | U19 |
Sabel 10 (1) |
Sabel 5 (3) |
|||
11 mars 2023 | GRE | ATHENS | 2023 VRILISSIA CUP | U10 U13 |
Sabel 84 (3) |
Sabel 18 (6) |
|||
14 jan. 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 CUP | U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 9 (4) |
|||
17 dec. 2022 | GRE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 2022 ARIS CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 60 (4) |
Sabel 19 (5) |
|||
19 nov. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP | Senior |
Värja 15 (1) |
Värja 5 (2) |
|||
12 nov. 2022 | GRE | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | 2022 CUP EVROIA | U10 U13 U20 |
Sabel 70 (4) |
Sabel 17 (3) |
|||
22 okt. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 VETERANS CUP | O40 O50 O60-70 |
Värja 1 (1) |
||||
22 okt. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ OAKA | 2022 CUP | U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 6 (2) |
|||
24 sep. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 Cup | U17 |
Sabel 15 (1) |
Sabel 4 (3) |
|||
18 juni 2022 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2022 Hellenic Championships | U13 |
Värja 36 (2) |
Värja 14 (5) |
|||
11 juni 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 AGONES ANAPTYXIS | U10 |
Sabel 3 (2) |
||||
7 maj 2022 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2022 Hellenic Championships | Senior |
Värja 7 (4) |
||||
5 maj 2022 | GRE | Athens | 2022 SXOLIKO PROTATHLIMA | U18 | |||||
10 apr. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | Vrilissia Cup 2022 | U10 U13 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 19 (4) |
|||
26 feb. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP + AGONES ANAPTYXIS | U10 U13 |
Sabel 84 (2) |
Sabel 40 (5) |
|||
19 feb. 2022 | GRE | ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ | 2022 CUP | Senior |
Värja 30 (2) |
Värja 5 (3) |
|||
12 feb. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 Hellenic Championships | U20 |
Sabel 51 (3) |
Sabel 22 (7) |
|||
15 jan. 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 14 (7) |
|||
12 dec. 2021 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2021 CUP + AGONES ANAPTYXIS | U10 U13 |
Värja 30 (2) |
Värja 15 (5) |
|||
4 dec. 2021 | GRE | ΑΘΗΝΑ OAKA | 2021 CUP | U20 |
Sabel 30 (2) |
Sabel 4 (2) |
|||
12 juni 2021 | GRE | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | 2021 Hellenic Championships | U13 |
Sabel 63 (3) |
Sabel 18 (6) |
|||
29 maj 2021 | GRE | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | 2021 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 51 (3) |
Sabel 8 (3) |
|||
11 jan. 2020 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2020 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 5 (4) |