Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Nationella | C National | Värja | 24 juni 2020 | Aktiv |
Internationell | FIE B | Värja | till 24 juni 2020 | Upphört |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
1 juni 2024 | TUR | Antalya |
EFC 17 European Championships 2024 |
U23 |
Värja 15 (1) |
Värja 4 (2) |
|||
25 maj 2024 | SWE SY | Malmö | 2024 Malmo International - Nordic Championships | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 ÅK70+ |
Värja 36 (2) |
Värja 16 (8) |
|||
16 mars 2024 | SWE ST | Stockholm |
2024 Challenge Eugène Fillol
Svensk rankingtävling för seniorer |
Seniorer |
Värja 72 (4) |
Värja 11 (9) |
|||
9 sep. 2023 | SWE MS | Uppsala | 2023 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 | |||||
18 mars 2023 | SWE ST | Stockholm |
2023 Challenge Eugène Fillol
Svensk rankingtävling för seniorer och U20 |
Seniorer |
Värja 55 (4) |
Värja 12 (10) |
|||
14 jan. 2023 | SWE VS | Kungsbacka | 2023 Kungsbacka Masters | Seniorer U13 U15 U17 U20 | |||||
10 sep. 2022 | SWE MS | Uppsala | 2022 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 | |||||
4 juni 2022 | SWE SY | Malmö | 2022 Malmö International | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 |
Värja 9 (6) |
||||
14 maj 2022 | SWE ST | Stockholm | 2022 Djurgården Epee | Seniorer U13 U15 U17 | |||||
25 sep. 2021 | SWE ST | Stockholm | 2021 Challenge Bernadotte | Seniorer |
Värja 2 (2) |
||||
4 sep. 2021 | SWE SY | Malmö | 2021 Malmö International - Nordic Championships | Seniorer VET ÅK40 ÅK50 ÅK60 |
Värja 30 (1) |
Värja 16 (9) |
|||
28 aug. 2021 | SWE SY | Kalmar | 2021 Svenska mästerskapen för seniorer | Seniorer ÅK40 ÅK50 |
Värja 36 (2) |
Värja 15 (6) |
|||
18 jan. 2020 | SWE VS | Kungsbacka | 2020 Kungsbacka Masters | U13 U15 U17 U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (4) |
|||
4 jan. 2020 | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Värja 84 (4) |
Värja 15 (6) |
|||
9 nov. 2019 | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial cup World Cup |
U20 |
Värja 36 (2) |
Värja 13 (9) |
|||
1 nov. 2019 | EST | Tallinn |
FIE 50 Glaive de Tallinn World Cup |
Senior |
Värja 63 (3) |
Värja 16 (9) |
|||
5 okt. 2019 | NOR | Oslo |
FIE Oslo Cup Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 78 (3) |
Värja 14 (5) |
|||
29 sep. 2019 | FIN | Turku |
EVF Epee Circuit European Veterans Circuit + Veteran Nordic Championships |
O40 O50 O60 O70 |
Värja 20 (2) |
Värja 9 (4) |
|||
28 sep. 2019 | FIN | Turku |
FIE Kupittaa tournament - Nordic Championships Satellite Tournament / Nordic Challenge |
Senior |
Värja 42 (2) |
Värja 9 (6) |
|||
7 sep. 2019 | SWE MS | Uppsala | 2019 Uppsala Cup | Seniorer U13 U15 U17 U20 |
Värja 30 (2) |
Värja 5 (3) |
|||
8 juni 2019 | SWE SY | Malmö | 2019 Malmö International 2019 | Seniorer ÅK40 ÅK50 ÅK60 ÅK70+ |
Värja 15 (1) |
Värja 9 (8) |
|||
18 maj 2019 | SWE SY | Karlskrona | 2019 Swedish Championships U17 and U15 | U15 U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 9 (5) |
|||
23 mars 2019 | SWE SY | Kalmar | 2019 Swedish Championships U20 | U20 | |||||
2 feb. 2019 | SRB | Belgrade |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Värja 3 (3) |
||||
19 jan. 2019 | SWE VS | Kungsbacka | 2019 Kungsbacka Masters | U13 U15 U17 U20 |
Värja 30 (2) |
Värja 12 (4) |
|||
9 nov. 2018 | EST | Tallinn |
FIE 49 Glaive de Tallinn World Cup |
Senior |
Värja 63 (3) |
Värja 15 (10) |