Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Värja | Aktiv | |
Internationell | FIE B | Sabel | Aktiv | |
Internationell | FIE B | Florett | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
2 dec. 2023 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Florett 15 (1) |
Florett 1 (1) |
|||
2 dec. 2023 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Florett 21 (1) |
||||
18 nov. 2023 | TUN | Tunis |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 5 (3) |
|||
4 nov. 2023 | IRI | Teheran |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 15 (1) |
Sabel 2 (1) |
|||
30 sep. 2023 | GEO | Tbilisi |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 6 (3) |
|||
2 mars 2023 | UZB | Tashkent |
FCA/FIE 2023 Asian Championships |
U17 U20 |
Värja 21 (1) Sabel 30 (2) |
Florett 3 (2) Värja 8 (3) Sabel 12 (7) |
|||
18 feb. 2023 | GEO | Batumi |
FIE Batumi Cup |
U20 |
Sabel 21 (1) |
Sabel 5 (4) |
|||
10 feb. 2023 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
Senior |
Sabel 21 (1) |
Sabel 15 (9) |
|||
4 feb. 2023 | SUI | Basel |
FIE World Cup of Switzerland World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 7 (7) |
|||
21 jan. 2023 | BRN | Manama |
FIE Bahrain World Cup World Cup |
U20 |
Värja 42 (2) |
Värja 5 (4) |
|||
2 dec. 2022 | POL | Sosnowiec |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 3 (3) |
||||
19 nov. 2022 | TUN | Hammamet |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 4 (3) |
|||
24 feb. 2022 | UZB | Tashkent |
FCA/FIE 2022 Asian Championships |
U17 U20 |
Värja 36 (2) |
Florett 3 (3) Värja 2 (2) Sabel 1 (1) |
|||
14 jan. 2022 | GEO | Tbilisi |
FIE World Cup World Cup |
Senior |
Sabel 42 (2) |
Sabel 7 (6) |
|||
14 jan. 2022 | GEO | Tbilisi |
FIE World Cup World Cup |
Senior |
Sabel 42 (2) |
Sabel 2 (1) |
|||
11 dec. 2021 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 2 (2) |
||||
10 dec. 2021 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 4 (4) |
|||
9 dec. 2021 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Florett 2 (2) |
||||
20 nov. 2021 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (1) |
Sabel 7 (4) |
|||
25 apr. 2021 | UZB | Tashkent |
FIE Olympic Qualification Tournament Asia - Oceania |
Senior |
Sabel 31 (1) |
Värja 3 (2) Sabel 3 (2) |
|||
1 mars 2020 | JOR | Amman |
FCA/FIE 2020 Asian Championships |
U17 U20 |
Värja 36 (2) Sabel 21 (1) |
Värja 13 (8) Sabel 9 (7) |
|||
15 feb. 2020 | ALG | Alger |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 10 (6) |
|||
16 nov. 2019 | UZB | Tashkent |
FIE World Cup |
U20 |
Sabel 15 (1) |
Sabel 4 (4) |
|||
23 okt. 2019 | THA | Bangkok |
FCA 2019 Asian Championships |
U23 |
Värja 21 (1) Sabel 36 (2) |
Värja 10 (5) Sabel 20 (6) |
|||
5 sep. 2019 | UZB | Tashkent |
FIE Satellite Tournament Satellite Tournament |
Senior |
Värja 30 (1) |
Värja 4 (2) |
|||
27 feb. 2019 | JOR | Amman |
FCA/FIE 2019 Asian Championships |
U17 U20 |
Värja 36 (2) Sabel 21 (1) |
Värja 13 (8) Sabel 9 (7) |