Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Nationella | National | Värja | Aktiv | |
Nationella | N2 National | Värja | replaced by higher licence |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
1 juni 2024 | BEL FF | Neufchâteau |
CB/BK #Team 2024 Belgian Team Championships |
Senior U17 |
Värja 8 (5) |
||||
18 maj 2024 | BEL VS | Lasne |
CB/BK U17/U20 2024 Belgian Championships |
U17 U20 |
Värja 30 (2) |
Värja 12 (4) |
|||
23 mars 2024 | BEL FF | Gembloux |
CB/BK #Seniors 2024 Belgian Championships |
Senior |
Värja 1 (1) |
||||
16 mars 2024 | BEL | Hasselt |
CN/NC #3 Open Challenge Hasselt U17 Circuit National #3 / Nationaal Circuit #3 |
U17 |
Värja 30 (1) |
Värja 4 (4) |
|||
9 mars 2024 | BEL FF | Nivelles |
CN / NC #3 Tournoi de la ville de Nivelles Circuit National / Nationaal Circuit Fleuret (D et H) et Sabre (D et H) |
Senior |
Värja 42 (2) |
Värja 6 (3) |
|||
27 jan. 2024 | BEL FF | Watermael-Boitsfort |
CJL#3 2024 Circuit Jeunes Lames #3 Circuit Jeunes Lames |
U11 U13 U15 |
Värja 42 (3) |
Värja 4 (2) |
|||
21 jan. 2024 | BEL FF | Waterloo |
CN/NC #2 Circuit National Circuit National / Nationaal Circuit |
U17 |
Värja 15 (1) |
Värja 7 (4) |
|||
25 nov. 2023 | BEL FF | Perwez |
CN/NC #2 2023 Challenge A. Dury - De l'Orneau Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior |
Värja 15 (1) |
Värja 10 (6) |
|||
23 sep. 2023 | BEL FF | Neufchateau |
CN/NC #1 36 National Circuit 2023 Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior U17 |
Värja 49 (2) |
Värja 16 (5) |
|||
3 juni 2023 | BEL FF | Braine l'Alleud |
CB/BK #Team 2023 Belgian Team Championships |
Senior U17 | |||||
13 maj 2023 | BEL FF | Ronse |
CB/BK #U13/U15 2023 Belgian Championships |
U13 U15 |
Värja 58 (2) |
Värja 13 (6) |
|||
22 apr. 2023 | BEL FF | Libramont |
CB/BK U17/U20 2023 Belgian Championships |
U17 U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (4) |
|||
1 apr. 2023 | BEL FF | Namur |
2023 BeNeLux Team League
Tableau final |
Senior | |||||
11 mars 2023 | BEL FF | Nivelles |
CN / NC #3 Tournoi de la ville de Nivelles Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior |
Värja 36 (2) |
Värja 4 (3) |
|||
26 nov. 2022 | BEL VS | Leuven |
CN/NC #2 Grand Prix of Leuven Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior |
Värja 21 (1) |
Värja 8 (4) |
|||
24 sep. 2022 | BEL VS | Gent |
CN/NC #1 7e Challenge Marcel van Laecke Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior U17 |
Värja 31 (2) |
Värja 20 (7) |
|||
21 maj 2022 | BEL FF | Libramont |
CB/BK 2022 Belgian Championships |
U13 U15 |
Värja 7 (4) |
||||
14 maj 2022 | BEL FF | Charleroi |
CJL#6 Circuit Jeunes Lames Escrime Charleroi Circuit Jeunes Lames |
U11 U13 U15 |
Värja 21 (1) |
Värja 5 (3) |
|||
7 maj 2022 | BEL FF | Perwez |
CB/BK 2022 Belgian Team Championships |
Senior U17 |
Värja 4 (4) |
||||
23 apr. 2022 | BEL VS | Ronse |
CB/BK 2022 Belgian Championships |
U17 U20 |
Värja 30 (3) |
Värja 4 (4) |
|||
22 jan. 2022 | BEL FF | Watermael-Boitsfort |
CJL#3 2022 Circuit Jeunes Lames Circuit Jeunes Lames |
U11 U13 U15 |
Värja 30 (1) |
Värja 8 (6) |
|||
9 jan. 2022 | BEL FF | Floreffe |
CN / NC #2 Sambre Open Circuit National / Nationaal Circuit |
U17 |
Värja 6 (3) |
||||
25 sep. 2021 | BEL VS | Gent |
CN/NC #1 6e Challenge Marcel van Laecke Circuit National / Nationaal Circuit |
Senior U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 8 (5) |
|||
10 okt. 2020 | BEL FF | Libramont |
CB/BK 2020 Belgian Championships |
U17 U20 | |||||
12 sep. 2020 | BEL FF | Libramont |
CN / NC 33 National Circuit 2020 Epée et Fleuret / Degen en Floret |
Senior U17 |
Värja 36 (2) |
Värja 12 (6) |
|||
15 feb. 2020 | BEL VS | Sint-Martens-Latem |
CN/NC 4 International Youth Fencing Cup |
U17 |
Värja 21 (1) |
Värja 10 (5) |
|||
8 feb. 2020 | BEL FF | Gembloux | Challenge André Dury - Challenge de l'Orneau | Senior VET |
Värja 4 (3) |
||||
19 jan. 2020 | BEL VS | Ronse |
CN/NC National Circuit Circuit National / National Circuit |
U17 |
Värja 15 (1) |
Värja 6 (4) |
|||
9 nov. 2019 | BEL | Hasselt |
CJL Jeugdcup Herckenrode Circuit Jeunes Lames |
U10 U12 U14 |
Värja 21 (1) |
Värja 1 (1) |
|||
14 sep. 2019 | BEL | Neufchateau |
CN/NC 32 International Tournament Circuit National / National Circuit |
Senior U17 |
Värja 1 (1) |