Licensnivå | Klass | Giltig | ||
---|---|---|---|---|
Internationell | FIE B | Värja | Aktiv |
Antal dömda matcher (pouler/DE) : | Domare | Videodomare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Enligt data som tillhandahålls av arrangörer. Är kanske inte fullständiga.) | Poule | DE | Poule | DE | |||||
9 juli 2024 | BRA | Curitiba |
CSE 2024 South American Championship Youths and Veterans |
O40 O50 O60 U11 U13 U9 |
Florett 140 (4) Värja 57 (2) Sabel 51 (2) |
Florett 19 (4) Värja 8 (4) Sabel 18 (5) |
|||
5 apr. 2024 | BRA | São Paulo |
CBE Torneio Nacional Cidade de São Paulo |
Senior |
Florett 15 (1) |
Florett 11 (4) |
|||
4 apr. 2024 | BRA | São Paulo |
CBE Torneio Nacional Juvenil |
U20 |
Värja 15 (1) Sabel 15 (1) |
Florett 5 (3) Värja 14 (4) Sabel 9 (5) |
|||
17 nov. 2023 | BRA | São Paulo |
CBE 14 Campeonato Brasileiro Veterano |
PreVet V1 V2 | |||||
16 nov. 2023 | BRA | São Paulo |
CBE Campeonato Brasileiro Infantil |
U11 U13 U9 |
Florett 30 (2) |
Florett 19 (4) |
|||
16 nov. 2023 | BRA | São Paulo |
CBE Campeonato Brasileiro Pré-Cadete |
U15 | |||||
28 sep. 2023 | BRA | Curitiba |
CSE 2023 South American Championship |
Senior |
Värja 30 (2) Sabel 15 (1) |
Florett 5 (4) Värja 7 (3) Sabel 7 (3) |
|||
5 aug. 2023 | BRA | São Paulo |
CBE 3ª Etapa Veterano |
PreVet V1 V2 |
Florett 3 (3) |
||||
26 maj 2023 | BRA | Belo Horizonte |
CBE Torneio Nacional Cidade de Belo Horizonte |
Senior |
Florett 15 (1) Värja 21 (1) |
Florett 6 (3) Värja 11 (6) |
|||
25 maj 2023 | BRA | Belo Horizonte |
CBE 2ª Etapa Veterano |
PreVet V1 V2 |
Värja 3 (2) |
||||
25 maj 2023 | BRA | Belo Horizonte |
CBE 5ª Etapa Circuito Jovem |
U17 U20 | |||||
11 maj 2023 | BRA | Curitiba |
CBE Torneio Internacional Infantil Mario Queiroz |
U11 U13 U9 |
Florett 21 (1) Värja 36 (2) |
Florett 4 (4) Värja 9 (4) |
|||
11 maj 2023 | BRA | Curitiba |
CBE 4ª Etapa Circuito Jovem |
U15 |
Värja 36 (2) |
Värja 6 (3) |
|||
23 mars 2023 | BRA | São Paulo |
CBE Festival Infantil Mestre Buonafina |
U11 U13 U9 |
Värja 30 (2) |
Florett 5 (2) Värja 14 (5) |
|||
23 mars 2023 | BRA | São Paulo |
CBE 2ª Etapa Circuito Jovem |
U15 |
Värja 36 (2) |
Värja 12 (5) |
|||
10 mars 2023 | BRA | Curitiba |
CBE 1ª Etapa Circuito Jovem |
U17 U20 |
Florett 15 (1) Värja 15 (1) |
Florett 5 (3) Värja 7 (4) |
|||
10 mars 2023 | BRA | Curitiba |
CBE Torneio Nacional Cidade de Curitiba |
Senior | |||||
15 nov. 2022 | BRA | Curitiba |
CSE 2022 South American Championship Youths and Veterans |
O40 O50 O60 U11 U13 |
Florett 93 (1) Sabel 15 (1) |
Florett 21 (4) Värja 6 (4) Sabel 6 (3) |
|||
5 nov. 2021 | BRA | Curitiba |
CBE 12 Campeonato Brasileiro |
PreVet V1 V2 |
Värja 15 (4) |
||||
4 nov. 2021 | BRA | Curitiba |
CBE Campeonato Brasileiro Infantil |
U11 U13 U15 U9 |
Värja 78 (3) |
Värja 14 (5) |
|||
28 sep. 2018 | BRA | Porto Alegre | Junior National Tournament | U20 |
Värja 21 (1) |
Värja 2 (1) |
|||
28 sep. 2018 | BRA | Porto Alegre | 89 Brazilian Championships 2018 | Senior |