Category
Name
Nation
Inscribed by
B
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
A
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
B
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CN
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Paulista de Esgrima Ranking Senior Women's Epee
Federação Paulista de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Paulista de Esgrima Ranking Senior Women's Epee
Federação Paulista de Esgrima
Athlete / Team
Seeding
State
lic
AJNSZTAJN Alec
1996
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
24
Inscribed
ALMEIDA Tiago
1977
BRA EEAM Abel Melian
R
---
Inscribed
BARBI Matheus
2004
BRA APE Paulista
R
41
Inscribed
BASILIO Daniel
1990
BRA CDE Rio de Janeiro
R
---
Inscribed
BRAGA Theofilo
1993
BRA CDE Rio de Janeiro
60
Inscribed
BUSNARDO Lucas
2004
BRA ECP Pinheiros
R
26
Inscribed
CARMONA Elton
1980
BRA ECP Pinheiros
R
45
Inscribed
CIPOLATTI Mathias
2000
BRA CGB Betancourt
R
52
Inscribed
COSTA Eduardo
2000
BRA AMAN Agulhas Negras
R
25
Inscribed
FERREIRA Jose
1974
BRA EEAM Abel Melian
R
94
Inscribed
FERREIRA Nicolas
1992
BRA ECP Pinheiros
R
5
Inscribed
GIFFONI Miguel
2003
BRA SCM Magnolia
R
29
Inscribed
GRISI Décio
1966
BRA Avulso
R
---
Inscribed
GRUNHAUSER Richard
1991
BRA ECP Pinheiros
R
3
Inscribed
GUARNERA Giacomo
1962
BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano
R
35
Inscribed
INSERRA Vitor
2003
BRA ECP Pinheiros
R
76
Inscribed
JULIO Gabriel
1998
BRA ECP Pinheiros
R
9
Inscribed
LEMES Fabio
1986
BRA CMSP Sao Paulo
R
61
Inscribed
LUCIO Mauricio
1976
BRA ECP Pinheiros
R
38
Inscribed
MAGNO Luis
1987
BRA Avulso
---
Inscribed
MANGIATERRA Rafael
2004
BRA ECP Pinheiros
R
55
Inscribed
MARTINS LIMA Eduardo
1985
BRA CDE Rio de Janeiro
R
58
Inscribed
MELARAGNO Guilherme
1993
BRA ECP Pinheiros
R
65
Inscribed
MILLER Malcolm
1998
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
47
Inscribed
MOREIRA Carlos
1969
BRA Esgrima Rapier
R
40
Inscribed
NORIEGA Lucas
2001
BRA
R
48
Inscribed
NUNES Marcelo
1985
BRA Avulso
R
---
Inscribed
OLIVEIRA Bruno
1987
BRA CGB Betancourt
R
62
Inscribed
PETTERLE Amaury
1990
BRA CDE Rio de Janeiro
L
11
Inscribed
RAMOS Pedro
2002
BRA AMK Mestre Kato
R
33
Inscribed
REBOUCAS Gabriel
1994
BRA CDE Rio de Janeiro
R
34
Inscribed
SCHWUCHOW Bernardo
1987
BRA ECP Pinheiros
R
14
Inscribed
SEINI Leandro
2002
BRA ECP Pinheiros
R
10
Inscribed
SIKORSKI Daniel
1986
BRA EEAM Abel Melian
R
---
Inscribed
SIMAS Carlos
1990
BRA Avulso
R
---
Inscribed
SOARES Leandro
1983
BRA
---
Inscribed
WU Nicky
2005
BRA ECP Pinheiros
R
39
Inscribed
YAMASHITA Koiti
1969
BRA EEAM Abel Melian
R
30
Inscribed
ASSIS Gabriel
1997
BRA AMK Mestre Kato
R
13
Inscribed
BONAMIGO Gabriel
1999
BRA AMK Mestre Kato
L
6
Inscribed
CAMARGO Alexandre
1999
BRA AMK Mestre Kato, Roma Fencing
L
2
Inscribed
DA SILVA Felipe
2003
BRA AMK Mestre Kato
R
50
Inscribed
GUBERT Leopoldo
2000
BRA CMPR Parana
R
8
Inscribed
LAZZAROTTO Fabrizio
1999
BRA CMPR Parana
R
4
Inscribed
MOLFETTI Thiago
1980
BRA AMK Mestre Kato
74
Inscribed
ORO Lucae
2000
BRA AMK Mestre Kato
R
23
Inscribed
PETRICH Pedro
2003
BRA AMK Mestre Kato
R
20
Inscribed
SCHWANTES Athos
1985
BRA AMK Mestre Kato, Pentamodena
R
1
Inscribed
TARTA Vinicius
2000
BRA AMK Mestre Kato
R
15
Inscribed
DONATO Alvaro
2000
BRA Romão Gomes Esgrima
R
7
Inscribed
DONATO Olavo
2002
BRA Romão Gomes Esgrima
R
27
Inscribed
MENDES Tarcisio
2001
BRA Romão Gomes Esgrima
R
17
Inscribed
RODRIGUES Bryan
2002
BRA BTC Barroca
R
54
Inscribed
MURRAY Paulo
1970
BRA CAP Paulistano
L
66
Inscribed
PETRACHI Luiz
1968
BRA CAP Paulistano
R
22
Inscribed
SOEIRO Vinícius
2002
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
64
Inscribed
BORDIGNON João
2004
BRA Dourado Esgrima Club
R
75
Inscribed
JORGE Estevan
2003
BRA Dourado Esgrima Club
L
36
Inscribed
MEMARI Mateus
2003
BRA Dourado Esgrima Club
R
56
Inscribed
TOLEDO Victor
2003
BRA
R
95
Inscribed
MACEDO Lucas
1993
BRA ECP Pinheiros
R
96
Inscribed
RODRIGUES Luiz
1994
BRA ECP Pinheiros
R
12
Inscribed
ALBUQUERQUE Davi
2003
BRA EEAM Abel Melian
L
97
Inscribed
DE CARLI Ricardo
1989
BRA EEAM Abel Melian
R
89
Inscribed
OLIVEIRA Ricardo
1967
BRA EEAM Abel Melian
R
99
Inscribed
SICCHIERI Bruno
1979
BRA EEAM Abel Melian
R
67
Inscribed
WOLFART Eduardo
1999
BRA EEAM Abel Melian
R
84
Inscribed
JUCHEM Gabriel
2002
BRA GNU Nautico Uniao
R
46
Inscribed
MACHADO Jerônimo
1986
BRA GNU Nautico Uniao
R
42
Inscribed
MAROSTEGA Pedro
1997
BRA GNU Nautico Uniao
R
21
Inscribed
DIAS Arthur
2000
BRA Lindóia Tênis Clube
R
51
Inscribed
AGUIAR Victor
1997
BRA SCM Magnolia
R
18
Inscribed
MAMEDE Armando
2001
BRA CDE Rio de Janeiro
R
93
Inscribed
SASAQUI Gabriel
1996
BRA SCM Magnolia
R
19
Inscribed
VAZ Vitor
2000
BRA SCM Magnolia
R
57
Inscribed
ALMEIDA Carlos
2003
BRA Associação Campineira Esgrima Mestre Pereira
R
98
Inscribed
CAVELAN Hughes
1967
FRA CAP Paulistano
L
---
Inscribed
TOVAR Jose
1980
MEX Avulso
R
---
Inscribed
GOLDENBERG Theo
-
BRA Sociedade Thalia
R
---
Cancelled
MARQUES Ivan
-
BRA Avulso
---
Cancelled
PELLEGRINO Mauricio
-
BRA ECP Pinheiros
R
16
Cancelled
LOPES Guilherme
-
BRA Dourado Esgrima Club
R
---
Cancelled
78 Entries, 0 Pending, 4 Cancelled
Referees
Category
Name
Nation
Inscribed by
B
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
A
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
B
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CN
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
Name
Nation
Inscribed by
Role
Referees
Officials
Ranking lists
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Epee
Confederação Brasileira de Esgrima
Foil Women's Senior Individual
Display list
Athlete / Team
Seeding
State
lic
BALDI Valentina
2003
BRA GNU Nautico Uniao
R
13
Inscribed
BULCAO Ana Beatriz
1993
BRA ECP Pinheiros
L
1
Inscribed
DI RIENZO Ketlin
2003
BRA APE Paulista
L
26
Inscribed
FERRER Carolina
2003
BRA APE Paulista
R
25
Inscribed
FRIAS Stella
2005
BRA Tenis Clube Paulista
R
24
Inscribed
MAGINI Gabriela
2005
BRA SSJE Sao Jorge
R
15
Inscribed
MANSUR Fernanda
1990
BRA
R
17
Inscribed
NEHMAD Julia
2002
BRA CGB Betancourt
R
27
Inscribed
OLIVEIRA Vania
1965
BRA CMSP Sao Paulo
R
23
Inscribed
SETUBAL Isadora
2004
BRA ECP Pinheiros
R
22
Inscribed
VIANNA Gabriella
2004
BRA ECP Pinheiros
R
8
Inscribed
VIANNA Rachel
1989
BRA SSJE Sao Jorge
R
20
Inscribed
BRECHERET Carolina
2004
BRA CAP Paulistano
R
11
Inscribed
FALCI Deise
1980
BRA CAP Paulistano
R
12
Inscribed
MURRAY Maria Luiza
2004
BRA CAP Paulistano
R
10
Inscribed
PAPAIANO Laura
2002
BRA CAP Paulistano
R
16
Inscribed
ROTHFELD Silvia
1971
BRA CAP Paulistano
R
14
Inscribed
BECKER Daphne
2000
BRA GNU Nautico Uniao
R
7
Inscribed
BONETTI Giovana
1999
BRA GNU Nautico Uniao
L
9
Inscribed
CALAZANS Talia
2002
BRA GNU Nautico Uniao
R
6
Inscribed
CHIES Milena
1999
BRA GNU Nautico Uniao
R
5
Inscribed
PISTOIA Mariana
1998
BRA GNU Nautico Uniao
R
3
Inscribed
TOLDO Ana
1997
BRA GNU Nautico Uniao
R
4
Inscribed
DE CAMARGO Maria Rita
-
BRA ECP Pinheiros
R
---
Cancelled
UNGARO Gabriela
-
BRA ECP Pinheiros
R
---
Cancelled
CECCHINI Gabriela
-
BRA GNU Nautico Uniao
R
2
Cancelled
23 Entries, 0 Pending, 3 Cancelled
Referees
Category
Name
Nation
Inscribed by
B
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
Name
Nation
Inscribed by
Role
Referees
Officials
Ranking lists
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
Foil Men's Senior Individual
Display list
Athlete / Team
Seeding
State
lic
ALBANO Luan
1993
BRA CDE Rio de Janeiro
R
20
Inscribed
BANEUX Julien
1996
BRA ECP Pinheiros
R
5
Inscribed
BARROS Anderson
1996
BRA CDE Rio de Janeiro
R
25
Inscribed
BENTO Fellipe
2005
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
24
Inscribed
FERREIRA Nathan
1998
BRA ECP Pinheiros
R
29
Inscribed
LOBO Heros
1976
BRA CMSP Sao Paulo
L
43
Inscribed
MARQUES Henrique
1996
BRA ECP Pinheiros
L
2
Inscribed
MELARAGNO Rafael
1996
BRA ECP Pinheiros
R
16
Inscribed
MION Lorenzo
2004
BRA ECP Pinheiros
R
7
Inscribed
MORAIS Paulo
2003
BRA Tenis Clube Paulista
R
15
Inscribed
PUGLIESI Renan
1990
BRA CDE Rio de Janeiro
L
23
Inscribed
SANTHIAGO Michel
1992
BRA CDE Rio de Janeiro
R
48
Inscribed
SCAVASIN Fernando
1984
BRA ECP Pinheiros
R
30
Inscribed
SHIMBO Heitor
1983
BRA ECP Pinheiros
R
3
Inscribed
SOUZA Pierre
1990
BRA CAP Paulistano
R
6
Inscribed
TOMINO Rafael
2004
BRA CAP Paulistano
R
22
Inscribed
CARDOSO Vinicius
2000
BRA CAP Paulistano
R
52
Inscribed
DE NIGRIS Giovanni
1999
BRA CAP Paulistano
R
17
Inscribed
MURRAY Guilherme
2002
BRA CAP Paulistano
R
13
Inscribed
PACHECO Ricardo
2003
BRA CAP Paulistano
R
8
Inscribed
PISSATO Pedro
2003
BRA EEAM Abel Melian
L
19
Inscribed
SALIBA Renato
2004
BRA CAP Paulistano
R
38
Inscribed
REIS Danyllo
1984
BRA
R
59
Inscribed
LIMA Kevin
2002
BRA CMSP Sao Paulo
R
14
Inscribed
TAKADA Victor
2001
BRA CMSP Sao Paulo
R
27
Inscribed
TAVORA Lucas
2001
BRA CMSP Sao Paulo
R
26
Inscribed
DE CARLI Ricardo
1989
BRA EEAM Abel Melian
R
36
Inscribed
ENAUD Edouard
2004
BRA EEAM Abel Melian
R
56
Inscribed
FRANTZ Diego
1999
BRA GNU Nautico Uniao
R
21
Inscribed
GASTAL Eduardo
1996
BRA GNU Nautico Uniao
R
10
Inscribed
HOFMEISTER Vicente
1999
BRA GNU Nautico Uniao
R
18
Inscribed
MACHADO Jerônimo
1986
BRA GNU Nautico Uniao
R
11
Inscribed
MAROSTEGA Pedro
1997
BRA GNU Nautico Uniao
R
4
Inscribed
SANCHOTENE Bernardo
1998
BRA GNU Nautico Uniao
R
35
Inscribed
TOLDO Guilherme
1992
BRA GNU Nautico Uniao, Frascati Scherma
L
1
Inscribed
VELASCO Daniel
1994
BRA GNU Nautico Uniao
R
12
Inscribed
XAVIER Marco
1987
BRA CAP Paulistano
R
9
Inscribed
RAMOS Xavier
2000
BRA SSJE Sao Jorge
R
51
Inscribed
CURY Andre
-
BRA CAP Paulistano
R
---
Cancelled
GUARNERA Giacomo
-
BRA ECP Pinheiros, Acc. Scherma Milano
R
50
Cancelled
MONTAGNA Pedro
-
BRA ECP Pinheiros
R
45
Cancelled
MURA Andre
-
BRA ECP Pinheiros
L
33
Cancelled
PEIXOTO Diego
-
BRA CDE Rio de Janeiro
L
28
Cancelled
SOARES Luiz
-
BRA Romão Gomes Esgrima
R
---
Cancelled
VASCONCELOS Italo
-
BRA CDE Rio de Janeiro
R
49
Cancelled
38 Entries, 0 Pending, 7 Cancelled
Referees
Category
Name
Nation
Inscribed by
B
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
Name
Nation
Inscribed by
Role
Referees
Officials
Ranking lists
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Foil
Confederação Brasileira de Esgrima
Sabre Women's Senior Individual
Display list
Athlete / Team
Seeding
State
lic
GASPARIN Giulia
1991
BRA AMK Mestre Kato
R
4
Inscribed
GROSCHE Stephanie
1992
BRA
R
7
Inscribed
PEKELMAN Luana
2003
BRA ECP Pinheiros
R
2
Inscribed
SANTOS Fernanda
1984
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
21
Inscribed
TAMINATO Leticia
1990
BRA AMK Mestre Kato
L
15
Inscribed
SCALABRIN Carla
1973
BRA Tenis Clube Paulista
R
9
Inscribed
CHIERIGHINI Pietra
2003
BRA CAP Paulistano, Ss Lazio Scherma Ariccia
R
3
Inscribed
LEE Luiza
2000
BRA CAP Paulistano
R
5
Inscribed
TROIS Karina
1997
BRA CAP Paulistano
R
1
Inscribed
ZIMMER Camila
1996
BRA Lindóia Tênis Clube
R
11
Inscribed
AMORIM Julia
-
BRA ECP Pinheiros
R
---
Cancelled
10 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled
Referees
Category
Name
Nation
Inscribed by
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
Name
Nation
Inscribed by
Role
Referees
Officials
Ranking lists
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Women's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
Sabre Men's Senior Individual
Display list
Athlete / Team
Seeding
State
lic
BAKER Michel
1981
BRA APE Paulista
R
45
Inscribed
BALDIN Rodrigo
1982
BRA Baldin Esgrima
R
13
Inscribed
BECKER Matheus
2004
BRA ECP Pinheiros
R
15
Inscribed
BENTO Fellipe
2005
BRA CMIL Rio de Janeiro
R
24
Inscribed
BRUNETTI Ricardo
2002
BRA
L
20
Inscribed
D AVILA Pedro
2000
BRA ECP Pinheiros
R
9
Inscribed
DONDEO Gabriel
1988
BRA CDE Rio de Janeiro
R
10
Inscribed
FASTING Thomas
2004
BRA APE Paulista, KTF Luitpold München
R
31
Inscribed
LEITE Marcel
2002
BRA
R
30
Inscribed
LIMA Filipe
2003
BRA ECP Pinheiros
R
28
Inscribed
LOMBARDI Rafael
1998
BRA
R
8
Inscribed
PATTO Claudio
1973
BRA APE Paulista
R
34
Inscribed
PEKELMAN Bruno
2000
BRA ECP Pinheiros
R
1
Inscribed
PEZZI Enrico
1994
BRA ECP Pinheiros
L
5
Inscribed
SCAVASIN Fernando
1984
BRA ECP Pinheiros
R
4
Inscribed
SOARES Luiz
1992
BRA Romão Gomes Esgrima
R
23
Inscribed
TEIXEIRA Paulo
1969
BRA ECP Pinheiros
R
47
Inscribed
VASCONCELOS Olegario
1960
BRA APE Paulista
R
41
Inscribed
VASQUES Gabriel
2002
BRA ECP Pinheiros
R
14
Inscribed
VELOSSO Paulo Juan
1989
BRA CDE Rio de Janeiro
R
11
Inscribed
ZEYTOUNLIAN William
1988
BRA
R
7
Inscribed
GOMEZ Marcos
2004
BRA Baldin Esgrima
R
40
Inscribed
MARTINELLI Carlos
1965
BRA APE Paulista
R
46
Inscribed
MENDONCA Wanderley
1963
BRA Baldin Esgrima
R
32
Inscribed
BERGAMO Enzo
2000
BRA CAP Paulistano
R
6
Inscribed
BRECHERET Pedro
2002
BRA CAP Paulistano
R
49
Inscribed
CHIERIGHINI Lorenzo
2005
BRA CAP Paulistano
R
51
Inscribed
FACHINI Fernando
2002
BRA CAP Paulistano
R
12
Inscribed
GARRIGOS Henrique
1996
BRA CAP Paulistano
L
3
Inscribed
GARRIGOS Murilo
2001
BRA CAP Paulistano
R
16
Inscribed
LEE Rafael
2003
BRA CAP Paulistano
R
17
Inscribed
SALIBA Renato
2004
BRA CAP Paulistano
R
18
Inscribed
SALLES Fabio
2002
BRA CAP Paulistano
R
2
Inscribed
CHEN Pedro
2003
BRA ECP Pinheiros
R
25
Inscribed
OLIVEIRA Gustavo
1975
BRA
R
54
Inscribed
JESUS Paulo
1987
BRA
R
29
Inscribed
CAVELAN Hughes
1967
FRA CAP Paulistano
L
---
Inscribed
SANTOS CORREA Rafael
2002
URU
R
---
Inscribed
ALEXANDRE Marcos
-
BRA CDE Rio de Janeiro
R
21
Cancelled
GOLDENBERG Theo
-
BRA Sociedade Thalia
R
42
Cancelled
GRISI Décio
-
BRA Avulso
R
---
Cancelled
WHITAKER Arthur
-
BRA APE Paulista
R
19
Cancelled
ZANNIN Paulo
-
BRA CMPR Parana
R
---
Cancelled
ABRAAO Patrick
-
BRA Avulso
---
Cancelled
38 Entries, 0 Pending, 6 Cancelled
Referees
Category
Name
Nation
Inscribed by
ANZOLIN Carolina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
BERGAMO Enzo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
CALAZANS Talia
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FACHINI Fernando
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
FONSECA Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
GARRIGOS Henrique
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GOLDANI Lucio
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
GUEDES Danilo
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
LIENDO Juan
VEN
Confederação Brasileira de Esgrima
PETRACHI Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
RAMIREZ ABADIA Histor Jovanni
COL
Confederação Brasileira de Esgrima
SOMMER Luiz
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TELLO Cledola
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
TROIS Karina
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
B
VELOSSO Paulo Juan
BRA
Confederação Brasileira de Esgrima
Name
Nation
Inscribed by
Role
Referees
Officials
Ranking lists
2020
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2020
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2021
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking Senior Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U20 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking U17 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V40 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V50 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
2019
Brasil Esgrima Ranking V60 Men's Sabre
Confederação Brasileira de Esgrima
© 2024 OphardtTeam Sportevent
Server time: 12 sie 2024, 15:15:17
Upuść tutaj pliki, aby je przesłać
lub
Wybierz plik...
Proszę dostosować rozmiar zaznaczenia do obrazu
Proszę wybrać lub przesłać obraz