Epee Women's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | 1st round | PASTORELLO Marcelina | 2010 | F | SUI | FECB Baden (SUI) | |
2 | N | 1st round | PETROVIC Saphira | 2011 | F | GER | FECB Baden (SUI) | |
3 | N | 1st round | ENZLER Aline | 2011 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
3 | N | 1st round | LECOMTE Sixtine | 2011 | F | FRA | FCZ Zug (SUI) |
Epee Women's U14 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | 1st round | REDING Angelina | 2008 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
2 | N | 1st round | SCHWERZMANN Hannah | 2009 | F | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
3 | N | 1st round | MAROSSY Zsofia | 2008 | F | UNG | FCZ Zug (SUI) | |
3 | N | 1st round | RÜEGSEGGER Nadine | 2009 | F | SUI | SEZ Zürich (SUI) |
Epee Men's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | 1st round | SUMA Marvin | 2011 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
2 | N | 1st round | ETTLIN Cedric | 2010 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
3 | N | 1st round | WÄGER Cornel | 2011 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | |
3 | N | 1st round | REGNAT Felix | 2011 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
5 | N | 1st round | HAMBURGER VELASQUEZ Noah | 2011 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
6 | N | 1st round | STAMPFLI Evgenij | 2010 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | |
7 | N | 1st round | RÖÖSLI Valentin | 2011 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
8 | N | 1st round | DATTILO Nino | 2011 | M | SUI | FGK Küssnacht (SUI) | |
9 | N | 1st round | REDING Nino | 2010 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
10 | N | 1st round | KÜTTEL Lauro | 2010 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
11 | N | 1st round | TAARLAND Thomas Eric | 2011 | M | NOR | FCZ Zug (SUI) | |
12 | N | 1st round | UCKELMANN Luis | 2011 | M | SUI | FCZN Zürich (SUI) |
Epee Men's U14 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | 1st round | REGNAT Louis | 2009 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | |
2 | N | 1st round | BALLY Luc | 2008 | M | SUI | SEZ Zürich (SUI) | |
3 | N | 1st round | BÄTTIG Liam | 2009 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
3 | N | 1st round | NUBER Louis | 2008 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) | |
5 | N | 1st round | BAUMGARTNER Flurin | 2008 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | |
6 | N | 1st round | KUHN Jonathan | 2009 | M | SUI | FGL Luzern (SUI) |
Epee Women's U8 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TRAUTMANN PAGANI Sol | 2014 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) |
Epee Women's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PHILLIPS Elodie | 2012 | F | SUI | FECB Baden (SUI) | ||
2 | N | ETTLIN Gemma | 2012 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) | ||
F | SCHORRO Valerie | 2012 | F | SUI | FGL Luzern (SUI) |
Epee Men's U8 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | RAIMONDI Louis | 2014 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | ||
2 | N | BAUMGARTNER Raphael | 2014 | M | SUI | FECB Baden (SUI) |
Epee Men's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | TÜTSCH Tobias | 2012 | M | SUI | SEZ Zürich (SUI) | ||
2 | N | LEHNER Morris | 2012 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | ||
3 | N | OLSCHEWSKI Jukka | 2013 | M | GER | FCZ Zug (SUI) | ||
3 | N | PHILLIPS Louis | 2012 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | ||
5 | N | HAUBITZ Alexander | 2012 | M | SUI | FECB Baden (SUI) | ||
6 | N | NEUMANN Janik | 2012 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) | ||
7 | N | GODET Thomas | 2012 | M | SUI | SEZ Zürich (SUI) | ||
8 | N | POMSEL Linus | 2012 | M | GER | FCZ Zug (SUI) | ||
9 | N | BANTCHIK Oscar | 2013 | M | SUI | FCZ Zug (SUI) |