Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021. gada 2. okt. - 2021. gada 3. okt. | Espoo Nuorten syysturnaus | Espoo | ||||||||
1 | N | KOSKI Ilkka | 2006 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | RANTALA Einar | 2005 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | VIIDIK Renar | 2006 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | JÄRVI Kerkko | 2007 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | ||
2020. gada 6. marts - 2020. gada 8. marts | Espoon Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | N | KAZMIN Mikhail | 2003 | M | RUS | SKA St. Petersburg (RUS) | ||
2 | N | KUHTA Marko | 2003 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | RANTANEN Joona | 2003 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2019. gada 15. marts - 2019. gada 17. marts | Masters osakilpailu 4, Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | N | PRIIMAGI Henrik | 2003 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2 | N | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
3 | N | NOVOSELTSEV Ivan | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | TOBIAS Erik | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
2018. gada 23. marts - 2018. gada 25. marts | Masters osakilpailu 5, Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | GUROV Kirill | 2002 | M | AIN | ||||
2 | N | PRIIMAGI Henrik | 2003 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
3 | RAID Daniel Andreas | 2001 | M | EST | ||||
4 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
2017. gada 24. marts - 2017. gada 26. marts | Masters osakilpailu 5, Suurkisat | Espoo (Helsinki) | ||||||||
1 | HEINÄMAA Akseli | 2002 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | |||
2 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
3 | SKOGSTER Amos | 2000 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
4 | OLEYNIK Philipp | 2000 | M | RUS | Espoon Miekkailijat (FIN) | |||
2016. gada 11. marts - 2016. gada 13. marts | Masters osakilpailu 5 | Espoo (Helsinki) | ||||||||
1 | TAURIAINEN Topias | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | |||
2 | TIHANE Jüri | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | |||
3 | SPIRIN Mikhail | 2000 | M | RUS | ||||
4 | SAVELAINEN Joonas | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | |||
2015. gada 20. marts - 2015. gada 22. marts | Junioreiden Suurkisat XL | Espoo | ||||||||
1 | N | TIHANE Jüri | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | KOCK Joachim | 1998 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | SAAVALAINEN Ellis | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | MIKKILÄ Max | 1998 | M | FIN | Miekkailustudio (FIN) | ||
2014. gada 14. marts - 2014. gada 16. marts | Junioreiden Suurkisat XL | Espoo | ||||||||
1 | N | CHICHEV Vladimir | 1998 | M | RUS | Favorit Vyborg (RUS) | ||
2 | N | KILJANDER Oskar | 1999 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | KAAKINEN Ville | 1997 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | SAAVALAINEN Ellis | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2013. gada 22. marts - 2013. gada 24. marts | Junioreiden Suurkisat XL | Espoo | ||||||||
1 | N | MICKWITZ Valter | 1996 | M | FIN | |||
2 | N | KAAKINEN Ville | 1997 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | VON BAGH Samuli | 1996 | M | FIN | Porvoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | SAAVALAINEN Ellis | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2012. gada 11. marts - 2012. gada 11. marts | Junioreiden Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | N | LAPPALAINEN Pauli | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | KYLLÖNEN Markus | 1995 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | ||
3 | N | KAAKINEN Kimmo | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | FOGDE Oskar | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2011. gada 12. marts - 2011. gada 12. marts | Junioreiden Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | N | BRUEV Georgiy | 1997 | M | RUS | |||
2 | N | LAPPALAINEN Pauli | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | NEERGAARD Axel | 1996 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | NUOTIO Tatu | 1994 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | ||
2010. gada 24. janv. - 2010. gada 24. janv. | Junioreiden Suurkisat | Espoo | ||||||||
1 | N | VESTERINEN Verneri Kari | 1993 | M | FIN | |||
2 | N | LÖNNBERG Ivar | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | MELLANEN Rasmus | 1993 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
4 | N | LAPPALAINEN Pauli | 1995 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) |