Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1993. gada 21. maijs - 1993. gada 23. maijs | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KAPUSTA Rene | 1966 | M | EST | |||
2 | N | TOPOROV J | 1900 | M | EST | |||
3 | N | KUTEPOV J | 1900 | M | EST | |||
3 | N | PROKOPTŠUK Dmitri | 1900 | M | EST | |||
1991. gada 25. apr. - 1991. gada 28. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KAPUSTA Rene | 1966 | M | EST | |||
2 | N | PAESTE Ants | 1900 | M | EST | |||
3 | N | AKK Tõnu | 1900 | M | EST | |||
1990. gada 30. maijs - 1990. gada 3. jūn. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | ROOSI Ivar | 1969 | M | EST | |||
3 | N | SEPIK Tõnu | 1969 | M | EST | |||
1989. gada 12. apr. - 1989. gada 16. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
2 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
3 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
1988. gada 27. apr. - 1988. gada 30. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | VALTS Vello | 1900 | M | EST | |||
2 | N | ROOSI Ivar | 1969 | M | EST | |||
3 | N | SAAREVÄLI Sulev | 1962 | M | EST | |||
1987. gada 16. apr. - 1987. gada 19. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
3 | N | SAAREVÄLI Sulev | 1962 | M | EST | |||
1986. gada 18. apr. - 1986. gada 20. apr. | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | ROOSI Ivar | 1969 | M | EST | |||
3 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
1985. gada 23. maijs - 1985. gada 25. maijs | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
3 | N | ROOSI Ivar | 1969 | M | EST | |||
1984. gada 30. marts - 1984. gada 1. apr. | Eesti meistrivõistlused | Pärnu | ||||||||
1 | N | KAPUSTA Rene | 1966 | M | EST | |||
2 | N | SAAR H | 1900 | M | EST | |||
3 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
1983. gada 1. jūn. - 1983. gada 4. jūn. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
2 | N | KAPUSTA Rene | 1966 | M | EST | |||
3 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
1982. gada 20. maijs - 1982. gada 23. maijs | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
3 | N | MKRTUNOV Vjatšeslav | 1900 | M | EST | |||
1981. gada 19. marts - 1981. gada 22. marts | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
2 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
3 | N | PIMENOV Oleg | 1900 | M | EST | |||
1980. gada 8. maijs - 1980. gada 11. maijs | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
2 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
3 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
1979. gada 2. maijs - 1979. gada 5. maijs | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
2 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
3 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
1978. gada 6. jūl. - 1978. gada 9. jūl. | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | KOORT Uno | 1958 | M | EST | |||
2 | N | SORITSA Andrei | 1961 | M | EST | |||
3 | N | VALTS Väino | 1958 | M | EST | |||
1977. gada 12. marts - 1977. gada 13. marts | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | LEPNA Priit | 1957 | M | EST | |||
2 | N | LUIDE Vello | 1900 | M | EST | |||
3 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
1976. gada 13. febr. - 1976. gada 14. febr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | POLJAKOV Nikolai | 1900 | M | EST | |||
2 | N | PENJAGA Sergei | 1900 | M | EST | |||
3 | N | LEPNA Priit | 1957 | M | EST | |||
1975. gada 3. maijs - 1975. gada 4. maijs | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | LUIDE Vello | 1900 | M | EST | |||
2 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
3 | N | TIITS Madis | 1953 | M | EST | |||
1974. gada 2. apr. - 1974. gada 3. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
2 | N | LUIDE Vello | 1900 | M | EST | |||
3 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
1973. gada 3. marts - 1973. gada 4. marts | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
2 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
3 | N | LUIDE Vello | 1900 | M | EST | |||
1972. gada 11. marts - 1972. gada 12. marts | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
2 | N | OVSJANNIKOV Vitali | 1900 | M | EST | |||
3 | N | AARMA Hannes | 1946 | M | EST | |||
1971. gada 19. jūn. - 1971. gada 20. jūn. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
2 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
3 | N | POLJAKOV Nikolai | 1900 | M | EST | |||
1970. gada 4. apr. - 1970. gada 5. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
2 | N | AINSAM Peeter | 1946 | M | EST | |||
3 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
1969. gada 9. maijs - 1969. gada 10. maijs | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
2 | N | LIHHATŠOV Gennadi | 1900 | M | EST | |||
3 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
1968. gada 14. nov. - 1968. gada 17. nov. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | OVSJANNIKOV Vitali | 1900 | M | EST | |||
3 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
1967. gada 13. jūn. - 1967. gada 20. jūn. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
3 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
1966. gada 9. apr. - 1966. gada 12. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
2 | N | HARTŠENKO Jüri | 1947 | M | EST | |||
3 | N | SAALISTE Vello | 1947 | M | EST | |||
1965. gada 1. apr. - 1965. gada 4. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | HARTŠENKO Jüri | 1947 | M | EST | |||
2 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
3 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
1964. gada 26. nov. - 1964. gada 29. nov. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
1963. gada 27. jūn. - 1963. gada 30. jūn. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
2 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
4 | N | REIMANN Jüri | 1946 | M | EST | |||
1962. gada 19. apr. - 1962. gada 22. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
4 | N | RÄNI Tiit | 1944 | M | EST | |||
1961. gada 4. maijs - 1961. gada 7. maijs | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
1960. gada 8. dec. - 1960. gada 11. dec. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
4 | N | HEINSALU Ants | 1940 | M | EST | |||
1959. gada 1. apr. - 1959. gada 5. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
3 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
1958. gada 9. apr. - 1958. gada 13. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
3 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
1957. gada 4. aug. - 1957. gada 7. aug. | Eesti meistrivõistlused | Haapsalu | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | PIIRSALU Olev | 1935 | M | EST | |||
3 | N | NELIS Endel | 1925 | M | EST | |||
1956. gada 7. jūl. - 1956. gada 12. jūl. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | KOLOSSOV Vladimir | 1900 | M | EST | |||
2 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
1955. gada 24. apr. - 1955. gada 26. apr. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | NELIS Endel | 1925 | M | EST | |||
2 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
3 | N | MINTEL Robert | 1934 | M | EST | |||
1954. gada 26. aug. - 1954. gada 28. aug. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
2 | N | PUISTAMA Ilmar | 1928 | M | EST | |||
3 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
1953. gada 19. marts - 1953. gada 23. marts | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | TIIDO Albert | 1934 | M | EST | |||
2 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
3 | N | PUISTAMA Ilmar | 1928 | M | EST | |||
1952. gada 13. sept. - 1952. gada 17. sept. | Eesti meistrivõistlused | Pärnu | ||||||||
1 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
2 | N | KAURIT Tarmo | 1900 | M | EST | |||
3 | N | PUISTAMA Ilmar | 1928 | M | EST | |||
1951. gada 29. aug. - 1951. gada 1. sept. | Eesti meistrivõistlused | Viljandi | ||||||||
1 | N | VALDEK Boris | 1920 | M | EST | |||
2 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
3 | N | PUISTAMA Ilmar | 1928 | M | EST | |||
1950. gada 11. aug. - 1950. gada 13. aug. | Eesti meistrivõistlused | Pärnu | ||||||||
1 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
2 | N | OZEROV Georgi | 1921 | M | EST | |||
3 | N | DJAKOV Gennadi | 1900 | M | EST | |||
1949. gada 25. sept. - 1949. gada 28. sept. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
2 | N | BOGDANOV Leonid Alexandrowitsch | 1927 | M | URS | |||
3 | N | ZIMMERMANN Viktor | 1900 | M | EST | |||
1948. gada 8. okt. - 1948. gada 11. okt. | Eesti meistrivõistlused | Tartu | ||||||||
1 | N | VALDEK Boris | 1920 | M | EST | |||
2 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
3 | N | OZEROV Georgi | 1921 | M | EST | |||
1947. gada 21. jūl. - 1947. gada 24. jūl. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | VALDEK Boris | 1920 | M | EST | |||
2 | N | OZEROV Georgi | 1921 | M | EST | |||
3 | N | ZAITSEV Valentin | 1925 | M | EST | |||
1946. gada 7. dec. - 1946. gada 8. dec. | Eesti meistrivõistlused | Tallinn | ||||||||
1 | N | VALDEK Boris | 1920 | M | EST | |||
2 | N | LAUR Rudolf | 1900 | M | EST | |||
3 | N | UULMAN Raul | 1925 | M | EST |