2024. gada 16. marts - 2024. gada 17. marts |
Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
|
1 |
N |
|
KOFOED Hannibal |
2009 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
TORPEGAARD Oskar |
2011 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
LASSEN Hubertus |
2010 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
WURLITZER Jakob |
2010 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2023. gada 18. marts - 2023. gada 19. marts |
Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
|
1 |
N |
|
NABATIFAR Afshin Alexander |
2008 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
KOFOED Hannibal |
2009 |
M |
|
DEN |
Frederiksberg Slots FK (DEN) |
3 |
N |
|
IPSEN Ditlev Samuel |
2008 |
M |
|
DEN |
Københavns Fægteklub (DEN) |
3 |
N |
|
RIKNAGEL MIKKEL |
2008 |
M |
|
DEN |
Varde FK (DEN) |
2022. gada 19. marts - 2022. gada 20. marts |
Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
|
1 |
N |
|
VAABEN Frode |
2007 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan |
2007 |
M |
|
DEN |
Københavns Fægteklub (DEN) |
3 |
N |
|
MARNANE Alexander |
2007 |
M |
|
IRL |
Københavns Fægteklub (DEN) |
3 |
N |
|
NABATIFAR Afshin Alexander |
2008 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2021. gada 12. jūn. - 2021. gada 13. jūn. |
Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
|
1 |
N |
|
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan |
2007 |
M |
|
DEN |
Københavns Fægteklub (DEN) |
2 |
N |
|
VAABEN Frode |
2007 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
BRAMOW Marius Zimmermann |
2007 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
NABATIFAR Afshin Alexander |
2008 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2020. gada 26. sept. - 2020. gada 27. sept. |
Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
|
1 |
N |
|
SCHWARTZ Theo Alexander |
2006 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
VAABEN Frode |
2007 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
CARLIER CARLSEN Nicolai |
2006 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan |
2007 |
M |
|
DEN |
Københavns Fægteklub (DEN) |
2019. gada 16. marts - 2019. gada 17. marts |
Danske Mesterskaberne | Birkerød
|
1 |
N |
|
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob |
2005 |
M |
|
DEN |
Hellerup FK (DEN) |
2 |
N |
|
LUND Claus |
2007 |
M |
|
GER |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
CARLIER CARLSEN Nicolai |
2006 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
VAABEN Frode |
2007 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2018. gada 17. marts - 2018. gada 18. marts |
Danish Youth Championships | København
|
1 |
|
|
HORN NIELSEN Christopher |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
|
|
KARLSEN Jonas Benjamin |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
|
|
GJALDBÆK Mikkel |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
|
|
HUNDBORG Thor |
2005 |
M |
|
DEN |
FK Mahaut (DEN) |
2017. gada 18. marts - 2017. gada 19. marts |
Danish Youth Championships | Birkerød
|
1 |
|
|
WILMONT JEINER Ruben |
2003 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
|
|
KARLSEN Jonas Benjamin |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
|
|
DIEMER Alfred |
2003 |
M |
|
DEN |
Hellerup FK (DEN) |
3 |
|
|
HORN NIELSEN Christopher |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2016. gada 16. janv. - 2016. gada 17. janv. |
Danish Youth Championships | København
|
1 |
|
|
POULSEN Silas |
2002 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
|
|
WILMONT JEINER Ruben |
2003 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
|
|
GJALDBÆK Mikkel |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
|
|
HORN NIELSEN Christopher |
2004 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2015. gada 1. maijs - 2015. gada 3. maijs |
Danmarksmesterskaber for B + U | Odense
|
1 |
N |
|
WINTERBERG-POULSEN Jonas |
2001 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
JENSEN August Lindström |
2001 |
M |
|
DEN |
Hellerup FK (DEN) |
3 |
N |
|
GJALDBÆK Steffen |
2002 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
POULSEN Silas |
2002 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2014. gada 18. janv. - 2014. gada 19. janv. |
Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal
|
1 |
N |
|
LANG Jacob Brandt |
2000 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
VALEUR Maxim |
2000 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
WILMONT JEINER Benjamin |
2000 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
WINTERBERG-POULSEN Jonas |
2001 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2013. gada 19. janv. - 2013. gada 20. janv. |
Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal
|
1 |
N |
|
LANG Jacob Brandt |
2000 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
LANDORPH Sophus |
1999 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
CASPERSEN Felix Bo |
1999 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
WINTERBERG-POULSEN Jonas |
2001 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2012. gada 21. janv. - 2012. gada 22. janv. |
B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal
|
1 |
N |
|
LANDORPH Sophus |
1999 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
DANCKWARDT Mathias |
1998 |
M |
|
DEN |
|
3 |
N |
|
LANG Jacob Brandt |
2000 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
SCHÄFER Mikkel |
1998 |
M |
|
DEN |
|
2011. gada 22. janv. - 2011. gada 23. janv. |
B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal
|
1 |
N |
|
KONGSTAD Conrad Seibæk |
1997 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
2 |
N |
|
BREMS Alexander |
1997 |
M |
|
DEN |
|
3 |
N |
|
LANDORPH Sophus |
1999 |
M |
|
DEN |
Trekanten København (DEN) |
3 |
N |
|
LINNEMANN Christian Schack |
1997 |
M |
|
DEN |
Hellerup FK (DEN) |