Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024. gada 18. maijs - 2024. gada 19. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | AHRLING Alvar | 2009 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | BALOGH Bruno | 2009 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | KONG Jonathan | 2011 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | VILHELMSSON Alvin | 2010 | M | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | ||
2023. gada 20. maijs - 2023. gada 21. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | BALOGH Bruno | 2009 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | BENGTSSON Mose | 2008 | M | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | ||
3 | N | KNYAZEV Mikhail | 2010 | M | BEL | SC Parcival Leuven (BEL) | ||
3 | N | KONG Jonathan | 2011 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2022. gada 21. maijs - 2022. gada 22. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ABRAHAMSSON Anton | 2008 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | SALA Carl | 2007 | M | SWE | VF Vallentuna (SWE) | ||
3 | N | MOHOLI Elvis | 2008 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | RIENÄCKER Thomas | 2007 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2021. gada 14. aug. - 2021. gada 15. aug. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | MARINOV Kaj | 2006 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | MONCATAR JUNGERMANN Hugo | 2006 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | ABRAHAMSSON Anton | 2008 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | ANDERSSON WREIBO Elliot | 2008 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
2019. gada 18. maijs - 2019. gada 19. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | FAHLVIK Axel | 2004 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | FASTESSON Rufus | 2005 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | KRÖCKEL Emil | 2004 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | SJÖGREN Daniel | 2004 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
2018. gada 19. maijs - 2018. gada 20. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby | ||||||||
1 | FAHLVIK Axel | 2004 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | RYKARV Daniel | 2003 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | CEDERGREN Axel | 2003 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | VON POST Daniel | 2003 | M | SWE | MFFG Malmö (SWE) | |||
2017. gada 20. maijs - 2017. gada 21. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | UNIYAL Nils | 2002 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | BROBERG Marcus | 2003 | M | SWE | ||||
3 | ASK Henri | 2003 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | JÖNSSON Petter | 2002 | M | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
2016. gada 21. maijs - 2016. gada 22. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WESTESSON Malte | 2001 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | PETRINI Felix | 2001 | M | SWE | ||||
3 | ELMFELDT Albin | 2001 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | ISAKSSON Hugo | 2001 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2015. gada 23. maijs - 2015. gada 24. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | AHLSTEDT Eimer | 2000 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ISAKSSON Hugo | 2001 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | PETRINI Felix | 2001 | M | SWE | ||||
3 | SKAGERBERG Jonatan | 2000 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2014. gada 24. maijs - 2014. gada 25. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KIMFORS Simon | 1999 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | RADOSAVLJEVIC Lav | 1999 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | LOO Sebastian | 1999 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | PERSSON Casper Nils | 1999 | M | DEN | MF19 Malmö (SWE) | |||
2013. gada 18. maijs - 2013. gada 19. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | KAJBJER Albin | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
2 | N | EJEMYR Christoffer | 1998 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | KAJBJER Petter | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
3 | N | ZINGMARK William | 1998 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2012. gada 19. maijs - 2012. gada 20. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KIMFORS Anton | 1997 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | EJEMYR Christoffer | 1998 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | GAHM Oscar | 1998 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | KAJBJER Albin | 1998 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
2011. gada 21. maijs - 2011. gada 22. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | GEDIN Sebastian | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | KIMFORS Anton | 1997 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | RIZELL Josef | 1996 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | WICKMAN Elis | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2010. gada 15. maijs - 2010. gada 16. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | GEDIN Sebastian | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | WICKMAN Elis | 1996 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | BORGSTRÖM Emil | 1995 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | LIND AF HAGEBY Adrian | 1995 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2009. gada 16. maijs - 2009. gada 17. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | THORNÉR Daniel | 1994 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | LÖF Jesper | 1994 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | WIKSTRÖM Olle | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2008. gada 17. maijs - 2008. gada 18. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | DEIJNOFF Gustaf | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2007. gada 19. maijs - 2007. gada 20. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | FLYBORG Ludvig | 1993 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2006. gada 20. maijs - 2006. gada 21. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | AF ROBSON Petter | 1992 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2005. gada 14. maijs - 2005. gada 15. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | TÖRNBLOM Rasmus | 1990 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2 | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | FLYBORG Edward | 1990 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Viktor | 1991 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2004. gada 15. maijs - 2004. gada 15. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | EKSTRÖM Erik | 1989 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
3 | EKSTRÖM Gustav | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
3 | NICOLAIDIS Andreas | 1990 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2003. gada 17. maijs - 2003. gada 18. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | STEINECK Viktor | 1989 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | LANDÉN Richard | 1989 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | VON PLATEN Victor | 1989 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2002. gada 18. maijs - 2002. gada 18. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LUNDEGARD Martin | 1988 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | SIEVERT Thomas | 1988 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | LANDÉN Richard | 1989 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | WIKENBORG Jens | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2001. gada 19. maijs - 2001. gada 20. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | LUNDEGARD Martin | 1988 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | GRÖNDAHL Nils | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2000. gada 20. maijs - 2000. gada 21. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | FJORDEFALK Dante | 1986 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | STIESSEL Adrian | 1987 | M | SWE | [i] FmFK Såtenäs (SWE) | |||
1999. gada 24. apr. - 1999. gada 25. apr. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LUNDEGARD Henrik | 1985 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | MAISAARI Niklas | 1985 | M | SWE | [i] PFK Partille (SWE) | |||
4 | MILCHAKOV Dmitry | 1986 | M | SWE | [i] Scar Örnsköldsvik (SWE) | |||
1998. gada 25. apr. - 1998. gada 26. apr. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | SKÅRBRATT Erik | 1984 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | LUNDEGARD Henrik | 1985 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ENARSSON Simon | 1984 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | ENGLUND Tomas | 1984 | M | SWE | [i] Scar Örnsköldsvik (SWE) | |||
1997. gada 24. maijs - 1997. gada 25. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | WERTSÉN Johan | 1983 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ENARSSON Simon | 1984 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | ALBINSSON Johan | 1983 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | LARSSON Martin | 1983 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
1996. gada 25. maijs - 1996. gada 26. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | BORG Tobias | 1982 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | WERTSÉN Johan | 1983 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
1995. gada 27. maijs - 1995. gada 27. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | BRANTE John | 1981 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | STRIDH Christoffer | 1981 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | HERRE Fredrik | 1981 | M | SWE | JFK Järfälla (SWE) | |||
1994. gada 16. apr. - 1994. gada 17. apr. | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | BERGHOLM Erik | 1980 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | LINDMAR Johan | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | SUNDBLAD Olof | 1980 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
4 | BRANTE John | 1981 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
1993. gada 21. maijs - 1993. gada 21. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | EDLUND Peter | 1979 | M | SWE | [i] PFK Partille (SWE) | |||
2 | BERGHOLM Erik | 1980 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Gustav | 1979 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | SINTORN Erik | 1980 | M | SWE | [i] PFK Partille (SWE) | |||
1992. gada 9. maijs - 1992. gada 9. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | DANUBIUS Razvan | 1978 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | LJUNGSTRÖM Andreas | 1978 | M | SWE | ||||
4 | ROTH KRONWALL Martin | 1978 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
1991. gada 11. maijs - 1991. gada 11. maijs | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | BERKESKÖLD Henrik | 1977 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | GERLEMAN Gustaf | 1977 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | SVENSSON Daniel | 1977 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) |