Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022. gada 17. sept. - 2022. gada 18. sept. | President of Konin City’s Cup Sabre Tournament | Konin | ||||||||
1 | N | TANERLER Arda | 2007 | M | TUR | |||
2 | N | ALTINCEKIC Toprak | 2007 | M | TUR | |||
3 | N | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | M | POL | |||
3 | N | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | M | POL | |||
2019. gada 14. sept. - 2019. gada 15. sept. | President of Konin City’s Cup Sabre Tournament | Konin | ||||||||
1 | N | BAHGAT Adham | 2003 | M | EGY | |||
2 | N | KAZHANEUSKI Yauheni | 2003 | M | BLR | |||
3 | N | GEIGER Lars | 2005 | M | GER | TSG Eislingen (GER) | ||
3 | N | TFIRST Balazs | 2005 | M | HUN | |||
2018. gada 15. sept. - 2018. gada 16. sept. | President of Konin City’s Cup Sabre Tournament | Konin | ||||||||
1 | N | GLANC Sebastian | 2002 | M | POL | |||
2 | N | GALECKI Rafal | 2002 | M | POL | AZS AWF Warszawa (POL) | ||
3 | N | HRYCIUK Szymon | 2002 | M | POL | Palac Mlodziezy Katowice (POL) | ||
3 | N | SCHAAFSMA Bote | 2002 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
2017. gada 23. sept. - 2017. gada 24. sept. | President of Konin City’s Cup Sabre Tournament | Konin | ||||||||
1 | LINDER James | 2002 | M | USA | ||||
2 | MARCIANO Giorgio | 2002 | M | ITA | ||||
3 | SKEETE Kamar | 2001 | M | USA | ||||
3 | YUZHAKOV Oleg | 2001 | M | RUS | ||||
2016. gada 24. sept. - 2016. gada 25. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | SOLOMON Daniel | 2000 | M | USA | ||||
2 | WALKER Christopher | 2001 | M | USA | ||||
3 | DE RIDDER Arne | 2000 | M | BEL | SG de Klauwaerts (BEL) | |||
3 | SARON Mitchell | 2000 | M | USA | ||||
2015. gada 11. sept. - 2015. gada 13. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | CAI Erwin | 1999 | M | USA | ||||
2 | POZDNYAKOV Vladislav | 1999 | M | RUS | ||||
3 | OH Jason | 1999 | M | USA | ||||
3 | TSELYSHEV Artem | 1999 | M | AIN | ||||
2014. gada 19. sept. - 2014. gada 21. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | KOSTENKO Anatoliy | 1998 | M | AIN | ||||
2 | DODDO Andrew | 1998 | M | USA | ||||
3 | LOKHANOV Konstantin | 1998 | M | RUS | ||||
3 | STEPANOV Mark | 1998 | M | RUS | CSKA Moscow (RUS) | |||
2013. gada 21. sept. - 2013. gada 22. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | LOKHANOV Konstantin | 1998 | M | RUS | ||||
2 | METRYKA Karol | 1997 | M | USA | ||||
3 | GODLEWSKI Mateusz | 1997 | M | POL | ||||
3 | NATANZON Benjamin | 1997 | M | USA | ||||
2012. gada 21. sept. - 2012. gada 23. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | KOSSUTH Balint | 1996 | M | HUN | UTE Budapest (HUN) | |||
2 | CHIN Edward | 1996 | M | USA | ||||
3 | KWONG Samuel | 1998 | M | USA | ||||
3 | SHPUNOV Vladislav | 1996 | M | RUS | ||||
2011. gada 17. sept. - 2011. gada 18. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | DERSHWITZ Eli | 1995 | M | USA | ||||
2 | DANILENKO Dmitriy | 1995 | M | AIN | ||||
3 | COSTIN Michael | 1995 | M | USA | ||||
3 | MACKIEWICZ Andrew | 1995 | M | USA | ||||
2010. gada 18. sept. - 2010. gada 19. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | HALLSTEN John | 1994 | M | USA | ||||
2 | TRUSHAKOV Alexander | 1994 | M | RUS | CSKA Moscow (RUS) | |||
3 | DANILENKO Dmitriy | 1995 | M | AIN | ||||
3 | KOROBKO Andrey | 1994 | M | RUS | ||||
2009. gada 12. sept. - 2009. gada 13. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | SZATMARI Andras | 1993 | M | HUN | VASAS Budapest (HUN) | |||
2 | RYJIK Alexander | 1993 | M | USA | ||||
3 | RASKOSOV Dmytro | 1993 | M | UKR | KIEW (UKR) | |||
3 | STARSHINOV Maksim | 1994 | M | RUS | ||||
2008. gada 13. sept. - 2008. gada 14. sept. | Cadet Circuit | Konin | ||||||||
1 | N | SZABO Bence | 1992 | M | HUN | TV Ratingen (GER) | ||
2 | N | MILLS Michael | 1992 | M | USA | |||
3 | N | GORYACHEV Vitaliy | 1992 | M | RUS | |||
3 | N | SZATMARI Andras | 1993 | M | HUN | MTK (HUN) |