Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023. gada 11. okt. - 2023. gada 16. okt. | World Championships Veterans | Daytona Beach | ||||||||
1 | N | MORRETTA Lorenzo Giacinto | 1967 | M | ITA | Acc. Scherma Milano (ITA) | ||
2 | N | BERGER Svend | 1968 | M | GER | Mainzer TV (GER) | ||
3 | N | ESQUERRE Olivier | 1968 | M | FRA | GISORS 3A (FRA) | ||
3 | N | WRASE Hartmut | 1966 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | ||
2022. gada 6. okt. - 2022. gada 12. okt. | World Championships Veterans | Zadar | ||||||||
1 | N | ESQUERRE Olivier | 1968 | M | FRA | GISORS 3A (FRA) | ||
2 | N | MARGETICH Gerhard | 1970 | M | AUT | FUM Mödling (AUT) | ||
3 | N | BERGER Svend | 1968 | M | GER | Mainzer TV (GER) | ||
3 | N | QUENTIN Frederic | 1968 | M | FRA | |||
2019. gada 5. okt. - 2019. gada 11. okt. | World Championships Veterans | Cairo | ||||||||
1 | N | LUNDBORG Mark | 1960 | M | USA | |||
2 | N | LANCIOTTI Stefano | 1967 | M | ITA | |||
3 | N | EMMERICH Oliver | 1967 | M | ITA | |||
3 | N | VIDOVSZKY Tamas | 1964 | M | USA | |||
2018. gada 8. okt. - 2018. gada 14. okt. | World Championships Veterans | Livorno | ||||||||
1 | N | CARLUCCI Filippo | 1964 | M | ITA | |||
2 | N | NICASTRO Carlo | 1967 | M | ITA | |||
3 | N | MIRONOVAS Mikhail | 1968 | M | USA | |||
3 | N | WRASE Hartmut | 1966 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | ||
2017. gada 16. okt. - 2017. gada 21. okt. | World Championships Veterans | Maribor | ||||||||
1 | LANCIOTTI Stefano | 1967 | M | ITA | ||||
2 | CARLUCCI Filippo | 1964 | M | ITA | ||||
3 | KAS Geza | 1958 | M | FRA | ||||
3 | REBENOK Andrej | 1965 | M | POL | ||||
2016. gada 11. okt. - 2016. gada 16. okt. | World Championships Veterans | Stralsund | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | BECKER William | 1965 | M | USA | ||||
3 | KASSIMOV Farhad | 1964 | M | AZE | ||||
3 | STETSIV Oleg | 1966 | M | USA | ||||
2015. gada 20. okt. - 2015. gada 25. okt. | Weltmeisterschaft der Veteranen | Limoges | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | KIZIK Val | 1961 | M | USA | ||||
3 | ASSELIN Didier | 1962 | M | FRA | BOURGES ESC (FRA) | |||
3 | BECKER William | 1965 | M | USA | ||||
2014. gada 21. okt. - 2014. gada 26. okt. | Weltmeisterschaft der Veteranen | Debrecen | ||||||||
1 | CARLUCCI Filippo | 1964 | M | ITA | ||||
2 | GASZTONYI Karoly | 1961 | M | HUN | ||||
3 | PIMENAU Aleh | 1961 | M | NED | s.v. Scaramouche (NED) | |||
3 | VOLKOV Konstantin | 1962 | M | RUS | ||||
2013. gada 1. okt. - 2013. gada 6. okt. | Weltmeisterschaft der Veteranen | Varna | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | KIZIK Val | 1961 | M | USA | ||||
3 | BROCK Bernd | 1959 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
3 | PIMENAU Aleh | 1961 | M | NED | s.v. Scaramouche (NED) | |||
2012. gada 17. okt. - 2012. gada 21. okt. | Weltmeisterschaft der Veteranen | Krems | ||||||||
1 | MILNE William | 1960 | M | USA | ||||
2 | VOLKOV Konstantin | 1962 | M | RUS | ||||
3 | BROCK Bernd | 1959 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
3 | JAMGOTCHIAN Thierry | 1958 | M | FRA | KREMLIN CSA (FRA) | |||
2011. gada 27. sept. - 2011. gada 2. okt. | World Championships Veterans | Porec | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | RUNYAN Joshua | 1958 | M | USA | ||||
3 | BROCK Bernd | 1959 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
3 | ZELIKOVICS Semjons | 1961 | M | LAT | ||||
2010. gada 28. sept. - 2010. gada 29. sept. | World Championships Veterans | Porec | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | ANTHONY JR. Donald | 1957 | M | USA | ||||
3 | ANTINORO Enrico | 1955 | M | ITA | ||||
3 | PREIS Paul | 1955 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
2009. gada 24. sept. - 2009. gada 25. sept. | World Championships Veterans | Moscow | ||||||||
1 | ETROPOLSKI Vasil | 1959 | M | BUL | ||||
2 | ANTINORO Enrico | 1955 | M | ITA | ||||
3 | JACOBSON David | 1952 | M | USA | ||||
3 | TASS Atilio | 1957 | M | USA | ||||
2008. gada 2. okt. - 2008. gada 3. okt. | Championnats du Monde Veterans | Limoges | ||||||||
1 | CARRARA Vittorio | 1957 | M | ITA | ||||
2 | KAS Geza | 1958 | M | FRA | ||||
3 | BONEHILL Richard | 1949 | M | GBR | ||||
3 | PAROLI Giulio | 1952 | M | ITA | ||||
2007. gada 14. sept. - 2007. gada 15. sept. | World Championships Veterans | Sydney | ||||||||
1 | PHILBIN James | 1950 | M | GBR | ||||
2 | KARDOLUS Oscar | 1956 | M | NED | s.v. Zaal Kardolus (NED) | |||
3 | NASEWICZ Alfred | 1952 | M | FRA | CHATOU (FRA) | |||
3 | SCHERBAKOFF Alex | 1949 | M | AUS | ||||
2006. gada 1. sept. - 2006. gada 2. sept. | World Championships Veterans | Bath | ||||||||
1 | KORFANTY Edward | 1952 | M | USA | ||||
2 | REYNEN Frederic | 1953 | M | FRA | DAMIGNY (FRA) | |||
3 | PAROLI Giulio | 1952 | M | ITA | ||||
3 | PHILBIN James | 1950 | M | GBR | ||||
2005. gada 2. sept. - 2005. gada 3. sept. | World Championships Veterans | Tampa | ||||||||
1 | COHEN Richard | 1947 | M | GBR | ||||
2 | KORFANTY Edward | 1952 | M | USA | ||||
3 | MORMANDO George Steven | 1955 | M | USA | ||||
3 | STREB Joseph | 1952 | M | USA | ||||
2004. gada 3. sept. - 2004. gada 4. sept. | World Championships Veterans | Krems | ||||||||
1 | COHEN Richard | 1947 | M | GBR | ||||
2 | KORFANTY Edward | 1952 | M | USA | ||||
3 | PHILBIN James | 1950 | M | GBR | ||||
3 | REYNEN Frederic | 1953 | M | FRA | DAMIGNY (FRA) | |||
2003. gada 5. sept. - 2003. gada 7. sept. | Championnats du Monde Veterans | Limoges | ||||||||
1 | KORFANTY Edward | 1952 | M | USA | ||||
2 | PAROLI Giulio | 1952 | M | ITA | ||||
3 | TAKEISHI Kazuo | 1949 | M | JPN | ||||
3 | YUNG Wang Yip | 1950 | M | HKG | ||||
2002. gada 31. aug. - 2002. gada 2. sept. | World Championships Veterans | Tampa | ||||||||
1 | KORFANTY Edward | 1952 | M | USA | ||||
2 | REILLY Philip | 1952 | M | USA | ||||
3 | JACOBSON David | 1952 | M | USA | ||||
3 | YUNG Wang Yip | 1950 | M | HKG | ||||
2001. gada 1. sept. - 2001. gada 2. sept. | Championnats du Monde Veterans | Martinique | ||||||||
1 | BREM Josef | 1947 | M | GER | TUS Clausthal-Zellerfeld (GER) | |||
2 | COHEN Richard | 1947 | M | GBR | ||||
3 | KENTER Henk | 1949 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | |||
3 | YUNG Wang Yip | 1950 | M | HKG | ||||
2000. gada 25. aug. - 2000. gada 27. aug. | World Championships Veterans | Godollo | ||||||||
1 | SHUBERT Vasyl | 1943 | M | UKR | ||||
2 | HIGDAY Joe | 1900 | M | USA | ||||
3 | BREM Josef | 1947 | M | GER | TUS Clausthal-Zellerfeld (GER) | |||
1999. gada 25. aug. - 1999. gada 29. aug. | World Championships Veterans | Siofok | ||||||||
1 | SEXTON III Ray L. | 1943 | M | USA | ||||
2 | GIEGER Wolfgang | 1944 | M | GER | FS Pforzheim (GER) | |||
3 | KOVACS Alexander | 1947 | M | USA | ||||
3 | PINKUS Lawrence | 1945 | M | USA |