2024. gada 11. janv. - 2024. gada 14. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
N |
1st round |
MARINI Tommaso |
2000 |
M |
|
ITA |
Fiamme Oro Roma (ITA) |
2 |
N |
1st round |
FOCONI Alessio |
1989 |
M |
|
ITA |
Centro Sportivo Aeronautica Militare (ITA) |
3 |
N |
|
BIANCHI Guillaume |
1997 |
M |
|
ITA |
Gruppo Scherma Fiamme Gialle (ITA) |
3 |
N |
1st round |
MACCHI Filippo |
2001 |
M |
|
ITA |
Fiamme Oro Roma (ITA) |
2023. gada 12. janv. - 2023. gada 15. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
N |
|
MASSIALAS Alexander |
1994 |
M |
|
USA |
Massialas Foundation (USA) |
2 |
N |
|
BIANCHI Guillaume |
1997 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
CHEUNG Ka Long |
1997 |
M |
|
HKG |
|
3 |
N |
|
LLAVADOR FERNANDEZ Carlos |
1992 |
M |
|
ESP |
SAMA-M (ESP) |
2022. gada 14. janv. - 2022. gada 16. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
N |
|
CHEUNG Ka Long |
1997 |
M |
|
HKG |
|
2 |
N |
|
LUPERI Edoardo |
1993 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
EMMER Chase |
2004 |
M |
|
USA |
|
3 |
N |
|
FOCONI Alessio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
2020. gada 10. janv. - 2020. gada 12. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
N |
|
ITKIN Nick |
1999 |
M |
|
USA |
|
2 |
N |
|
GAROZZO Daniele |
1992 |
M |
|
ITA |
[i] CS Acireale (ITA) |
3 |
N |
|
CHEREMISINOV Alexey |
1985 |
M |
|
RUS |
|
3 |
N |
|
LEFORT Enzo |
1991 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
2019. gada 11. janv. - 2019. gada 13. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
N |
|
FOCONI Alessio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
2 |
N |
|
MEINHARDT Gerek |
1990 |
M |
|
USA |
|
3 |
N |
|
AVOLA Giorgio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
IMBODEN Race |
1993 |
M |
|
USA |
|
2018. gada 19. janv. - 2018. gada 21. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
FOCONI Alessio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
2 |
|
|
GAROZZO Daniele |
1992 |
M |
|
ITA |
[i] CS Acireale (ITA) |
3 |
|
|
AVOLA Giorgio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
MERTINE Julien |
1988 |
M |
|
FRA |
RUEIL MALMAI (FRA) |
2017. gada 20. janv. - 2017. gada 22. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
MASSIALAS Alexander |
1994 |
M |
|
USA |
Massialas Foundation (USA) |
2 |
|
|
SAFIN Timur |
1992 |
M |
|
RUS |
|
3 |
|
|
AVOLA Giorgio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
HA Taegyu |
1989 |
M |
|
KOR |
|
2016. gada 15. janv. - 2016. gada 17. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
IMBODEN Race |
1993 |
M |
|
USA |
|
2 |
|
|
JOPPICH Peter |
1982 |
M |
|
GER |
CTG Koblenz (GER) |
3 |
|
|
MEINHARDT Gerek |
1990 |
M |
|
USA |
|
3 |
|
|
RIGIN Dmitry |
1985 |
M |
|
RUS |
|
2015. gada 16. janv. - 2015. gada 18. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
IMBODEN Race |
1993 |
M |
|
USA |
|
2 |
|
|
GAROZZO Daniele |
1992 |
M |
|
ITA |
[i] CS Acireale (ITA) |
3 |
|
|
LEFORT Enzo |
1991 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
3 |
|
|
MASSIALAS Alexander |
1994 |
M |
|
USA |
Massialas Foundation (USA) |
2014. gada 17. janv. - 2014. gada 19. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
LEFORT Enzo |
1991 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
2 |
|
|
CASSARA Andrea |
1984 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
JOPPICH Peter |
1982 |
M |
|
GER |
CTG Koblenz (GER) |
3 |
|
|
MEINHARDT Gerek |
1990 |
M |
|
USA |
|
2013. gada 25. janv. - 2013. gada 27. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
BALDINI Andrea |
1985 |
M |
|
ITA |
[i] AERONAUTICA ROMA (ITA) |
2 |
|
|
CADOT Jeremy |
1986 |
M |
|
FRA |
HENIN BEAUMONT (FRA) |
3 |
|
|
AVOLA Giorgio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
TAO Jiale |
1988 |
M |
|
CHN |
|
2012. gada 27. janv. - 2012. gada 29. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
CASSARA Andrea |
1984 |
M |
|
ITA |
|
2 |
|
|
MA Jianfei |
1984 |
M |
|
CHN |
|
3 |
|
|
IMBODEN Race |
1993 |
M |
|
USA |
|
3 |
|
|
MASSIALAS Alexander |
1994 |
M |
|
USA |
Massialas Foundation (USA) |
2011. gada 28. janv. - 2011. gada 30. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
LE PECHOUX Erwann |
1982 |
M |
|
FRA |
|
2 |
|
|
AVOLA Giorgio |
1989 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
KLEIBRINK Benjamin |
1985 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
SINTES Hamid Victor |
1980 |
M |
|
ALG |
RUEIL MALMAI (FRA) |
2010. gada 29. janv. - 2010. gada 30. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
LEI Sheng |
1984 |
M |
|
CHN |
|
2 |
|
|
KWON Youngho |
1985 |
M |
|
KOR |
|
3 |
|
|
HUANG Liangcai |
1984 |
M |
|
CHN |
|
3 |
|
|
KHOVANSKIY Alexey |
1987 |
M |
|
RUS |
|
2009. gada 23. janv. - 2009. gada 24. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
JOPPICH Peter |
1982 |
M |
|
GER |
CTG Koblenz (GER) |
2 |
|
|
KRUSE Richard |
1983 |
M |
|
GBR |
|
3 |
|
|
HUANG Liangcai |
1984 |
M |
|
CHN |
|
3 |
|
|
MA Jianfei |
1984 |
M |
|
CHN |
|
2008. gada 25. janv. - 2008. gada 26. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
BALDINI Andrea |
1985 |
M |
|
ITA |
[i] AERONAUTICA ROMA (ITA) |
2 |
|
|
SANZO Salvatore |
1975 |
M |
|
ITA |
[i] CS CARABINIERI ROMA (ITA) |
3 |
|
|
CHOI Byungchul |
1981 |
M |
|
KOR |
|
3 |
|
|
LE PECHOUX Erwann |
1982 |
M |
|
FRA |
|
2007. gada 26. janv. - 2007. gada 28. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
KLEIBRINK Benjamin |
1985 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
2 |
|
|
OTA Yuki |
1985 |
M |
|
JPN |
|
3 |
|
|
BEAUDAN Nicolas |
1975 |
M |
|
FRA |
Masque de fer Lyon (FRA) |
3 |
|
|
MOCEK Slawomir |
1976 |
M |
|
POL |
|
2006. gada 27. janv. - 2006. gada 29. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
KLEIBRINK Benjamin |
1985 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
2 |
|
|
CASSARA Andrea |
1984 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
BIßDORF Ralf |
1971 |
M |
|
GER |
Heidenheimer SB (GER) |
3 |
|
|
VANNI Simone |
1979 |
M |
|
ITA |
|
2005. gada 21. janv. - 2005. gada 23. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
ZHANG Liangliang |
1982 |
M |
|
CHN |
|
2 |
|
|
LE PECHOUX Erwann |
1982 |
M |
|
FRA |
|
3 |
|
|
KLEIBRINK Benjamin |
1985 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
3 |
|
|
SINTES Hamid Victor |
1980 |
M |
|
ALG |
RUEIL MALMAI (FRA) |
2004. gada 24. janv. - 2004. gada 26. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
SANZO Salvatore |
1975 |
M |
|
ITA |
[i] CS CARABINIERI ROMA (ITA) |
2 |
|
|
MOLTCHAN Youri |
1983 |
M |
|
RUS |
|
3 |
|
|
NASSIBOULLINE Rouslan |
1981 |
M |
|
RUS |
|
3 |
|
|
POZDNIAKOV Viatcheslav |
1978 |
M |
|
RUS |
|
2003. gada 25. janv. - 2003. gada 27. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
NASSIBOULLINE Rouslan |
1981 |
M |
|
RUS |
|
2 |
|
|
WEßELS André |
1981 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
BIßDORF Ralf |
1971 |
M |
|
GER |
Heidenheimer SB (GER) |
3 |
|
|
RAMACCI Marco |
1977 |
M |
|
ITA |
|
2002. gada 26. janv. - 2002. gada 27. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
GUYART Brice |
1981 |
M |
|
FRA |
PARIS RCF (FRA) |
2 |
|
|
WEßELS André |
1981 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
BOIDIN Franck |
1972 |
M |
|
FRA |
|
3 |
|
|
RAMACCI Marco |
1977 |
M |
|
ITA |
|
2001. gada 27. janv. - 2001. gada 28. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
BIßDORF Ralf |
1971 |
M |
|
GER |
Heidenheimer SB (GER) |
2 |
|
|
ATTELY Loic |
1977 |
M |
|
FRA |
|
3 |
|
|
GUYART Brice |
1981 |
M |
|
FRA |
PARIS RCF (FRA) |
3 |
|
|
KRINITSINE Mikhail |
1975 |
M |
|
RUS |
|
2000. gada 29. janv. - 2000. gada 30. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
SANZO Salvatore |
1975 |
M |
|
ITA |
[i] CS CARABINIERI ROMA (ITA) |
2 |
|
|
GREGORY Elvis |
1971 |
M |
|
ITA |
[i] CS Roma (ITA) |
3 |
|
|
CHRISTEN Roman |
1966 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
WIENAND Wolfgang |
1972 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
1999. gada 30. janv. - 1999. gada 31. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
GARCIA PEREZ Oscar |
1966 |
M |
|
CUB |
|
2 |
|
|
GOLUBITSKY Sergei |
1969 |
M |
|
UKR |
|
3 |
|
|
FERRARI Jean-Noel |
1974 |
M |
|
FRA |
NICE OGC (FRA) |
3 |
|
|
TUCKER Orlando |
1971 |
M |
|
CUB |
|
1998. gada 24. janv. - 1998. gada 25. janv. |
Challenge International de Paris | Paris
|
1 |
|
|
GREGORY Elvis |
1971 |
M |
|
ITA |
[i] CS Roma (ITA) |
2 |
|
|
GOLUBITSKY Sergei |
1969 |
M |
|
UKR |
|
3 |
|
|
AIOUPOV Vadim |
1974 |
M |
|
RUS |
|
3 |
|
|
WIENAND Wolfgang |
1972 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
1997. gada 25. janv. - 1997. gada 26. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
GARCIA PEREZ Oscar |
1966 |
M |
|
CUB |
|
2 |
|
|
TUCKER Orlando |
1971 |
M |
|
CUB |
|
3 |
|
|
GOLUBITSKY Sergei |
1969 |
M |
|
UKR |
|
3 |
|
|
GREGORY Elvis |
1971 |
M |
|
ITA |
[i] CS Roma (ITA) |
1996. gada 27. janv. - 1996. gada 28. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
GREGORY Elvis |
1971 |
M |
|
ITA |
[i] CS Roma (ITA) |
2 |
|
|
TUCKER Orlando |
1971 |
M |
|
CUB |
|
3 |
|
|
PLUMENAIL Lionel |
1967 |
M |
|
FRA |
|
3 |
|
|
TADDEI Lorenzo |
1975 |
M |
|
ITA |
|
1995. gada 28. janv. - 1995. gada 29. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
PLUMENAIL Lionel |
1967 |
M |
|
FRA |
|
2 |
|
|
CERIONI Stefano |
1964 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
WAGNER Udo |
1963 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
WEIßENBORN Ingo |
1963 |
M |
|
GER |
|
1994. gada 29. janv. - 1994. gada 30. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
2 |
|
|
BORELLA Andrea |
1961 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
KOCH Alexander |
1969 |
M |
|
GER |
|
3 |
|
|
WEIDNER Thorsten |
1967 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
1993. gada 30. janv. - 1993. gada 31. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
WAGNER Udo |
1963 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
2 |
|
|
RIEDEL Karsten |
1971 |
M |
|
GER |
|
3 |
|
|
CHRISTEN Roman |
1966 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
LAMBERT Olivier |
1971 |
M |
|
FRA |
|
1992. gada 25. janv. - 1992. gada 26. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
WEIDNER Thorsten |
1967 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
2 |
|
|
CHEVTCHENKO Dimitri |
1967 |
M |
|
RUS |
|
3 |
|
|
LAURIE Frederic |
1963 |
M |
|
FRA |
|
3 |
|
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
1991. gada 26. janv. - 1991. gada 27. janv. |
Challenge Brut de FABERGE | Paris
|
1 |
|
|
ROMANKOV Alexandr |
1953 |
M |
|
AIN |
|
2 |
|
|
WEIDNER Thorsten |
1967 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
|
|
ERSEK Zsolt |
1966 |
M |
|
HUN |
|
4 |
|
|
BORELLA Andrea |
1961 |
M |
|
ITA |
|
1990. gada 27. janv. - 1990. gada 28. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
|
|
BORELLA Andrea |
1961 |
M |
|
ITA |
|
2 |
|
|
CIPRESSA Andrea |
1963 |
M |
|
ITA |
|
3 |
|
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
4 |
|
|
CHEVTCHENKO Dimitri |
1967 |
M |
|
RUS |
|
1989. gada 28. janv. - 1989. gada 29. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
KIELPIKOWSKI Piotr |
1962 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
CHRISTEN Roman |
1966 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
4 |
N |
|
GREGORY Elvis |
1971 |
M |
|
ITA |
[i] CS Roma (ITA) |
1988. gada 30. janv. - 1988. gada 31. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
SZEKERES Pal |
1964 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
HOCINE Youssef |
1965 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
3 |
N |
|
GEY Matthias |
1960 |
M |
|
GER |
|
4 |
N |
|
GROC Patrick |
1960 |
M |
|
FRA |
|
1987. gada 24. janv. - 1987. gada 25. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
ROMANKOV Alexandr |
1953 |
M |
|
AIN |
|
2 |
N |
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
ARPINO Marco |
1966 |
M |
|
SUI |
|
4 |
N |
|
GOSBEE William David |
1961 |
M |
|
GBR |
|
1986. gada 25. janv. - 1986. gada 26. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
NUMA Mauro |
1961 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
ROSSI Francesco |
1966 |
M |
|
ITA |
|
4 |
N |
|
CERVI Frederico |
1961 |
M |
|
ITA |
|
1985. gada 26. janv. - 1985. gada 27. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
GEY Matthias |
1960 |
M |
|
GER |
|
2 |
N |
|
HEIN Harald |
1950 |
M |
|
GER |
|
3 |
N |
|
SCHRECK Ulrich |
1962 |
M |
|
GER |
OFC Bonn (GER) |
4 |
N |
|
MONTANARI Danilo |
1963 |
M |
|
ITA |
|
1984. gada 28. janv. - 1984. gada 29. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
HEIN Harald |
1950 |
M |
|
GER |
|
2 |
N |
|
PIETRUSZKA Frederic |
1954 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
4 |
N |
|
GEY Matthias |
1960 |
M |
|
GER |
|
1983. gada 29. janv. - 1983. gada 30. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
CERIONI Stefano |
1964 |
M |
|
ITA |
|
2 |
N |
|
JOLYOT Pascal |
1958 |
M |
|
FRA |
PARIS SCUF (FRA) |
3 |
N |
|
OMNES Philippe |
1960 |
M |
|
FRA |
|
4 |
N |
|
PIETRUSZKA Frederic |
1954 |
M |
|
FRA |
|
1982. gada 30. janv. - 1982. gada 31. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
GEY Matthias |
1960 |
M |
|
GER |
|
2 |
N |
|
NUMA Mauro |
1961 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
SZELEI Istvan |
1960 |
M |
|
HUN |
|
4 |
N |
|
HARTEL Carlo |
1900 |
M |
|
GER |
|
1981. gada 24. janv. - 1981. gada 25. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
BEHR Matthias |
1955 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
2 |
N |
|
SCURI Angelo |
1959 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
HEIN Harald |
1950 |
M |
|
GER |
|
4 |
N |
|
SOUMAGNE Thierry |
1953 |
M |
|
BEL |
SR Grande Harmonie (BEL) |
1980. gada 26. janv. - 1980. gada 27. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
WIRZ Rainer |
1957 |
M |
|
GER |
|
2 |
N |
|
SCURI Angelo |
1959 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
FLAMENT Didier |
1951 |
M |
|
FRA |
LILLE VAUBAN (FRA) |
1979. gada 27. janv. - 1979. gada 28. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
ROBAK Adam |
1957 |
M |
|
POL |
TV Neheim (GER) |
2 |
N |
|
BOSCHERIE Bruno |
1951 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
3 |
N |
|
BEHR Matthias |
1955 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
N |
|
JOLYOT Pascal |
1958 |
M |
|
FRA |
PARIS SCUF (FRA) |
1978. gada 28. janv. - 1978. gada 29. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
BORELLA Andrea |
1961 |
M |
|
ITA |
|
2 |
N |
|
BEHR Matthias |
1955 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
N |
|
NOSARI Dario |
1960 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
PIETRUSZKA Frederic |
1954 |
M |
|
FRA |
|
1977. gada 29. janv. - 1977. gada 30. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
HEIN Harald |
1950 |
M |
|
GER |
|
2 |
N |
|
SOMODI Lajos Jr |
1953 |
M |
|
HUN |
|
3 |
N |
|
BACH Thomas |
1953 |
M |
|
GER |
|
1976. gada 24. janv. - 1976. gada 25. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
TALVARD Bernard |
1947 |
M |
|
FRA |
MEAUX CE (FRA) |
3 |
N |
|
DENISOV Vladimir |
1947 |
M |
|
URS |
|
3 |
N |
|
SOMODI Lajos Jr |
1953 |
M |
|
HUN |
|
1975. gada 25. janv. - 1975. gada 26. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
STANKOVYTCH Vasyl |
1946 |
M |
|
URS |
|
2 |
N |
|
DENISOV Vladimir |
1947 |
M |
|
URS |
|
3 |
N |
|
KOVACS Istvan Sen |
1900 |
M |
|
HUN |
|
1974. gada 26. janv. - 1974. gada 27. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
TALVARD Bernard |
1947 |
M |
|
FRA |
MEAUX CE (FRA) |
2 |
N |
|
REVENU Daniel |
1942 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
SZABO Sandor |
1941 |
M |
|
HUN |
|
1973. gada 3. febr. - 1973. gada 4. febr. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
TALVARD Bernard |
1947 |
M |
|
FRA |
MEAUX CE (FRA) |
2 |
N |
|
REVENU Daniel |
1942 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
BEHR Matthias |
1955 |
M |
|
GER |
FC Tauberbischofsheim (GER) |
3 |
N |
|
BEROLATTI Gilles |
1944 |
M |
|
FRA |
|
1972. gada 29. janv. - 1972. gada 30. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
REVENU Daniel |
1942 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
KACZMAREK Jerzy |
1948 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
HEIN Harald |
1950 |
M |
|
GER |
|
3 |
N |
|
WOYDA Witold |
1939 |
M |
|
POL |
|
1971. gada 30. janv. - 1971. gada 31. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
SZABO Sandor |
1941 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
TALVARD Bernard |
1947 |
M |
|
FRA |
MEAUX CE (FRA) |
3 |
N |
|
COURTILLAT Jacques |
1943 |
M |
|
FRA |
CE MELUN VAL DE SEINE (FRA) |
3 |
N |
|
KAMUTI Laszlo |
1940 |
M |
|
HUN |
|
1970. gada 31. janv. - 1970. gada 1. febr. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
DRIMBA Ionel Alexandru |
1942 |
M |
|
ROU |
|
2 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
3 |
N |
|
REVENU Daniel |
1942 |
M |
|
FRA |
|
1969. gada 25. janv. - 1969. gada 26. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
2 |
N |
|
KAMUTI Jeno |
1937 |
M |
|
HUN |
|
3 |
N |
|
DIMONT Jacques |
1945 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
DRIMBA Ionel Alexandru |
1942 |
M |
|
ROU |
|
1968. gada 3. febr. - 1968. gada 4. febr. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
NOËL Christian |
1945 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
LISEWSKI Adam Michal |
1944 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
DIMONT Jacques |
1945 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
RODOCANACHI Pierre |
1938 |
M |
|
FRA |
|
1967. gada 28. janv. - 1967. gada 29. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
SZABO Sandor |
1941 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
BEROLATTI Gilles |
1944 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
PARULSKI Ryszard Wladyslaw |
1938 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
REVENU Daniel |
1942 |
M |
|
FRA |
|
1966. gada 15. janv. - 1966. gada 16. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
SZABO Sandor |
1941 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
GRANIERI Nicola |
1942 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
BEROLATTI Gilles |
1944 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
1965. gada 30. janv. - 1965. gada 31. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
2 |
N |
|
SKRUDLIK Zbigniew Andrzej |
1934 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
SVESHNIKOV German |
1937 |
M |
|
URS |
|
3 |
N |
|
WOYDA Witold |
1939 |
M |
|
POL |
|
1964. gada 18. janv. - 1964. gada 19. janv. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
2 |
N |
|
PARULSKI Ryszard Wladyslaw |
1938 |
M |
|
POL |
|
3 |
N |
|
KAMUTI Jeno |
1937 |
M |
|
HUN |
|
3 |
N |
|
KAMUTI Laszlo |
1940 |
M |
|
HUN |
|
1962. gada 15. dec. - 1962. gada 16. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
HOSKYNS Henry William Furse |
1931 |
M |
|
GBR |
|
2 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
3 |
N |
|
BARRABINO Guy |
1934 |
M |
|
FRA |
|
4 |
N |
|
JAY Allan Louis Neville |
1931 |
M |
|
GBR |
|
1961. gada 9. dec. - 1961. gada 10. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
KAMUTI Laszlo |
1940 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
BARRABINO Guy |
1934 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
AXELROD Albert |
1921 |
M |
|
USA |
|
3 |
N |
|
PARULSKI Ryszard Wladyslaw |
1938 |
M |
|
POL |
|
1960. gada 10. dec. - 1960. gada 11. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
SISIKIN Yury Fyodorovich |
1937 |
M |
|
URS |
|
2 |
N |
|
SVESHNIKOV German |
1937 |
M |
|
URS |
|
3 |
N |
|
JAY Allan Louis Neville |
1931 |
M |
|
GBR |
|
3 |
N |
|
MAGNAN Jean claude |
1941 |
M |
|
FRA |
MARSEIL IVA (FRA) |
1959. gada 12. dec. - 1959. gada 13. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
CLOSSET Roger |
1933 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
KAMUTI Laszlo |
1940 |
M |
|
HUN |
|
3 |
N |
|
D’ORIOLA Christian |
1928 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
RODOCANACHI Pierre |
1938 |
M |
|
FRA |
|
1958. gada 6. dec. - 1958. gada 7. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
KAMUTI Jeno |
1937 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
JAY Allan Louis Neville |
1931 |
M |
|
GBR |
|
3 |
N |
|
FÜLÖP Mihaly |
1936 |
M |
|
HUN |
|
3 |
N |
|
HOSKYNS Henry William Furse |
1931 |
M |
|
GBR |
|
1957. gada 7. dec. - 1957. gada 8. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
FÜLÖP Mihaly |
1936 |
M |
|
HUN |
|
2 |
N |
|
MIDLER Mark Petrovich |
1931 |
M |
|
URS |
|
3 |
N |
|
BAUDOUX Bernard Paul Arthur |
1928 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
CLOSSET Roger |
1933 |
M |
|
FRA |
|
1957. gada 13. apr. - 1957. gada 14. apr. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
CLOSSET Roger |
1933 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
JAY Allan Louis Neville |
1931 |
M |
|
GBR |
|
3 |
N |
|
LUCARELLI Vittorio |
1928 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
PELLEGRINO Alberto Sen. |
1930 |
M |
|
ITA |
|
1956. gada 14. apr. - 1956. gada 15. apr. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
CLOSSET Roger |
1933 |
M |
|
FRA |
|
1954. gada 4. dec. - 1954. gada 5. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
D’ORIOLA Christian |
1928 |
M |
|
FRA |
|
1953. gada 5. dec. - 1953. gada 6. dec. |
Challenge Martini | Paris
|
1 |
N |
|
D’ORIOLA Christian |
1928 |
M |
|
FRA |
|
2 |
N |
|
MANGIAROTTI Edoardo |
1919 |
M |
|
ITA |
|
3 |
N |
|
ROMMEL Adrien Gery |
1914 |
M |
|
FRA |
|
3 |
N |
|
VALCKE Paul Louis Jean |
1914 |
M |
|
BEL |
|