Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023. gada 23. marts - 2023. gada 26. marts | 2ª Etapa Circuito Jovem | São Paulo | ||||||||
1 | N | MELO Mariana | 2009 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
2 | N | ASQUINO Sophia | 2010 | F | BRA | LQ Life Quality (BRA) | ||
3 | N | BRAZOLIN Pietra | 2009 | F | BRA | ECP Pinheiros (BRA) | ||
3 | N | ULIAN Maria | 2008 | F | BRA | Dourado Esgrima Club (BRA) | ||
2019. gada 15. jūn. - 2019. gada 17. jūn. | Torneio Nacional Pré-Cadete | São Paulo | ||||||||
1 | N | PARO Maria | 2006 | F | BRA | Dourado Esgrima Club (BRA) | ||
2 | N | CORREIA Laura | 2007 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
3 | N | CORREIA Mariana | 2004 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
3 | N | MENCK Laura | 2005 | F | BRA | ECP Pinheiros (BRA) | ||
2018. gada 19. okt. - 2018. gada 21. okt. | Torneio Nacional Pré-Cadete | Belo Horizonte | ||||||||
1 | N | VIZEU Victoria | 2004 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
2 | N | PARO Maria | 2006 | F | BRA | Dourado Esgrima Club (BRA) | ||
3 | N | AKEMI Leticia | 2005 | F | BRA | Dourado Esgrima Club (BRA) | ||
3 | N | AMARAL Clara | 2004 | F | BRA | BTC Barroca (BRA) | ||
2017. gada 15. sept. - 2017. gada 17. sept. | Torneio Nacional Pré-Cadete | Belo Horizonte | ||||||||
1 | VIZEU Victoria | 2004 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | |||
2 | AMARAL Clara | 2004 | F | BRA | BTC Barroca (BRA) | |||
3 | OLIVEIRA Leticia | 2003 | F | BRA | Dourado Esgrima Club (BRA) | |||
3 | PETTY Jeniffer | 2005 | F | BRA | ECP Pinheiros (BRA) | |||
2016. gada 21. okt. - 2016. gada 23. okt. | Torneio Nacional | Rio Grande du Sul | ||||||||
1 | VIZEU Victoria | 2004 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | |||
2 | VELASQUEZ Laura | 2001 | F | BRA | GNU Nautico Uniao (BRA) | |||
3 | CORREIA Mariana | 2004 | F | BRA | SSJE Sao Jorge (BRA) | |||
3 | POLO Carolina | 2002 | F | BRA | CMPR Parana (BRA) | |||
2015. gada 23. okt. - 2015. gada 25. okt. | Torneio Nacional | Sao Paulo | ||||||||
1 | ZETTERMANN Renata | 2000 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | |||
2 | CARVALHO Luiza | 2000 | F | BRA | SSJE Sao Jorge (BRA) | |||
3 | GROTA Emanuela | 2001 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | |||
3 | RABI Minerva | 2000 | F | PAR | SSJE Sao Jorge (BRA) | |||
2013. gada 6. sept. - 2013. gada 8. sept. | Torneio Nacional | Lagos | ||||||||
1 | N | ZETTERMANN Renata | 2000 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
2 | N | DI COLA Giovanna | 1999 | F | BRA | ECP Pinheiros (BRA) | ||
3 | N | GARIBA Amanda | 1900 | F | BRA | |||
3 | N | SADDI Julia | 1998 | F | BRA | CC Curitibano (BRA) | ||
2012. gada 7. sept. - 2012. gada 9. sept. | Torneio Nacional | Lagos | ||||||||
1 | N | SANTANNA Camila | 1997 | F | BRA | CMIL Rio de Janeiro (BRA) | ||
2 | N | GALVAO Cecilia | 1997 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) | ||
3 | N | CAMARGO Fernanda | 1997 | F | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
3 | N | ZETTERMANN Renata | 2000 | F | BRA | CAP Paulistano (BRA) |