Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024. gada 17. febr. - 2024. gada 18. febr. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | OAKA ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | TSIMIKLIS Yanni | 2006 | M | GRE | G.E.FLORINAS (GRE) | ||
2 | N | STAVRAKIS Michael | 2008 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
3 | N | CHATZIGIANNIS Maximilianos | 2008 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
3 | N | GEROSIDERIS Sotiris | 2006 | M | GRE | G.E.FLORINAS (GRE) | ||
2023. gada 17. jūn. - 2023. gada 18. jūn. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | OAKA ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | TSIMIKLIS Yanni | 2006 | M | GRE | G.E.FLORINAS (GRE) | ||
2 | N | SACHINIDIS Dimitrios | 2005 | M | GRE | G.E.FLORINAS (GRE) | ||
3 | N | GKIKAS Dimitrios | 2006 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
3 | N | TZOVANIS Artemios | 2006 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
2022. gada 19. febr. - 2022. gada 20. febr. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | OAKA ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | TERTIPIS Konstantinos | 2003 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
2 | N | KAMPANIARIS Georgios | 2002 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
3 | N | GKIKAS Dimitrios | 2006 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
3 | N | STAMATOPOULOS Konstantinos | 2004 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | ||
2021. gada 2. jūl. - 2021. gada 4. jūl. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | MANOLIKAS Georgios | 2001 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
2 | N | STAMATOPOULOS Konstantinos | 2004 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | ||
3 | N | SACHINIDIS Dimitrios | 2005 | M | GRE | G.E.FLORINAS (GRE) | ||
3 | N | SOFRAS Dimitrios-Nikolaos | 2004 | M | GRE | O.X.GLYFADAS (GRE) | ||
2020. gada 1. febr. - 2020. gada 2. febr. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U20 | ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | STAMATOPOULOS Konstantinos | 2004 | M | GRE | O.X.GLYFADAS (GRE) | ||
2 | N | MANOLIKAS Georgios | 2001 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
3 | N | KAMPANIARIS Georgios | 2002 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
3 | N | MAVRIDIS Damianos | 2000 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
2019. gada 2. febr. - 2019. gada 3. febr. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U20 | OAKA ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | N | GIANNOS RIZOS Ilias | 2001 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | ||
2 | N | MANOLIKAS Georgios | 2001 | M | GRE | A.X.I.A. CHAIDARI (GRE) | ||
3 | N | GKAIGKER Iason | 2002 | M | GRE | O.X.GLYFADAS (GRE) | ||
3 | N | MOSCHOPOULOS Dimitrios | 2003 | M | GRE | O.X.I.FLORINAS (GRE) | ||
2018. gada 3. febr. - 2018. gada 4. febr. | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ | OAKA ΑΘΗΝΑ | ||||||||
1 | SOULIOS Rafail Apostolos | 1999 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | |||
2 | MAVRIDIS Damianos | 2000 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | |||
3 | FATOUROS Dimitrios Stylianos | 2000 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | |||
3 | GIANNOS RIZOS Ilias | 2001 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | |||
2017. gada 18. marts - 2017. gada 19. marts | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ | ΦΛΩΡΙΝΑ | ||||||||
1 | FATOUROS Dimitrios Stylianos | 2000 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | |||
2 | GIANNOS RIZOS Ilias | 2001 | M | GRE | A.O.X. EGALEO (GRE) | |||
3 | PANAGOPOULOS Dimitrios | 1998 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | |||
3 | STANTSIOS Vasileios | 1998 | M | GRE | ATHINAIKOS O.O. (GRE) |