Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024. gada 6. apr. - 2024. gada 7. apr. | Svenska mästerskapen för juniorer och veteraner | Borgholm | ||||||||
1 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
2 | N | SEMAROVA Juliana | 2006 | F | LAT | Florete (LAT) | ||
3 | N | JECHIL Maria | 2008 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | SU Helen | 2009 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2023. gada 25. marts - 2023. gada 26. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar | ||||||||
1 | N | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | KIS Lili | 2005 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | EKLÖF Siri | 2007 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | SU Helen | 2009 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2022. gada 26. marts - 2022. gada 27. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Helsingborg | ||||||||
1 | N | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
3 | N | OLSSON Ebba | 2005 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2021. gada 3. jūl. - 2021. gada 4. jūl. | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro | ||||||||
1 | N | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid | 2003 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
3 | N | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2019. gada 23. marts - 2019. gada 24. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar | ||||||||
1 | N | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid | 2003 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | MATIC Anja | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2018. gada 24. marts - 2018. gada 25. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro | ||||||||
1 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | RUNDQUIST Harriet | 1998 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | JÖNSSON Line | 2000 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
3 | MATIC Anja | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2017. gada 25. marts - 2017. gada 26. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg | ||||||||
1 | ENGSTRÖM Julia | 1997 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | RUNDQUIST Harriet | 1998 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | JÖNSSON Line | 2000 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
3 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2016. gada 19. marts - 2016. gada 20. marts | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna | ||||||||
1 | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | GILLJAM Patricia | 1998 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2015. gada 16. maijs - 2015. gada 17. maijs | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar | ||||||||
1 | N | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | RUNDQUIST Harriet | 1998 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | ENGSTRÖM Julia | 1997 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) |