Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024. gada 9. marts - 2024. gada 10. marts | Turku Masters - Masters Osakilpailu | Turku | ||||||||
1 | N | SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | HONKA Leo | 2009 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | APPELGREN Morgan | 2009 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | PATRIARCA Ekke | 2011 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | ||
2022. gada 12. nov. - 2022. gada 13. nov. | Turku Masters | Turku | ||||||||
1 | N | VIIDIK Romet | 2008 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | LAANESAAR Joonas | 2008 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
3 | N | OJAMU Rico-Janree | 2009 | M | EST | En Garde Haapsalu (EST) | ||
3 | N | OKABE Takasumi | 2008 | M | JPN | Habda Helsinki (FIN) | ||
2020. gada 18. janv. - 2020. gada 19. janv. | Tampere Masters | Tampere | ||||||||
1 | N | KOSKI Ilkka | 2006 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | THODÉN Tobias | 2006 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | LOZAKOVICH Nikita | 2006 | M | RUS | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | MARKKULA Henri | 2005 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
2019. gada 19. janv. - 2019. gada 20. janv. | Masters osakilpailu 3 | Tampere | ||||||||
1 | N | KARLSSON Neo | 2004 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | PUSKALA Tiitus | 2004 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | HASU Jere | 2004 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | VIIDIK Renar | 2006 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2018. gada 20. janv. - 2018. gada 21. janv. | Masters osakilpailu 4 | Helsinki | ||||||||
1 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
2 | KARLSSON Neo | 2004 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
3 | MURUMAA Mathias | 2005 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
3 | PEVKUR Jan Joonas | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
2017. gada 11. febr. - 2017. gada 12. febr. | Masters osakilpailu 4 | Tampere | ||||||||
2 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
3 | ALTUNIN Valentin | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | |||
3 | RISSANEN Aapo | 2003 | M | FIN | Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN) | |||
2015. gada 5. dec. - 2015. gada 6. dec. | Masters osakilpailu 3 | Turku | ||||||||
1 | HEINÄMAA Akseli | 2002 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | |||
2 | PIRHONEN Petri | 2002 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | |||
3 | ISOKANGAS Ali | 2002 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | |||
3 | PAHKALA Pyry | 2002 | M | FIN | Kyrkslätt IF/UR33 (FIN) | |||
2015. gada 31. janv. - 2015. gada 1. febr. | Masters osakilpailu 3 | Espoo | ||||||||
1 | N | BOBROV Ilian | 2000 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
2 | N | GULJAJEV Igor | 2000 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | GUROV Kirill | 2002 | M | AIN | SKA St. Petersburg (RUS) | ||
3 | N | JUTILA Julius | 2001 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
2014. gada 8. febr. - 2014. gada 8. febr. | Masters osakilpailu 3 | Helsinki | ||||||||
1 | N | KILJANDER Oskar | 1999 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | SVENSSON Jonathan | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | SPIRIN Mikhail | 2000 | M | RUS | |||
3 | N | TAURIAINEN Topias | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2013. gada 9. febr. - 2013. gada 10. febr. | Masters osakilpailu 3 | Helsinki | ||||||||
1 | N | KOCK Joachim | 1998 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | SAAVALAINEN Ellis | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | KILJANDER Oskar | 1999 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | TIHANE Jüri | 1999 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) |