2024. gada 13. jūl. - 2024 Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U11 Individuāls |
---|
2023. gada 15. jūl. - 2023 Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U11 Individuāls |
---|
2022. gada 2. jūl. - 2022 Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U11 Individuāls |
---|
2020. gada 11. jūl. - 2020 Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|
2019. gada 13. jūl. - 2019 Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2018. gada 14. jūl. - Landesmeisterschaft Baden Nord – Württemberg Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2017. gada 15. jūl. - Baden-Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2016. gada 9. jūl. - Baden-Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAUSE Annabell | 2006 | F | GER | ||
2 | HANSEN Anastasia | 2006 | F | GER | ||
3 | WEBER Lisa | 2006 | F | GER | ||
3 | BAUER Luca Liv | 2006 | F | GER |
2015. gada 11. jūl. - Baden-Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2014. gada 12. jūl. - Baden-Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2013. gada 29. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2012. gada 30. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2011. gada 19. marts - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TREFFKORN Celina | 2001 | F | GER | TSG Eislingen | |
2 | KUHN Shannen | 2001 | F | GER | TSG Eislingen | |
3 | REIK Enya | 2001 | F | GER | ||
4 | ZINSINGER Jill | 2001 | F | GER |
2010. gada 3. jūl. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2009. gada 4. jūl. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2008. gada 5. jūl. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
2007. gada 23. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERNER Jaqueline | BERNER Jaqueline | 1997 | F | GER | ||
2 | HERZBERGER Antonia | HERZBERGER Antonia | 1997 | F | GER | ||
3 | LOTZ Nastassja | LOTZ Nastassja | 1997 | F | GER |
2006. gada 1. jūl. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U12-U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KINDLER Ann-Sophie | 1996 | F | GER | TSG Eislingen | ||
2 | LORENZ Marie | LORENZ Marie | 1996 | F | GER | ||
3 | SCHOPPA Sophie-Marie | SCHOPPA Sophie-Marie | 1996 | F | GER |
2005. gada 2. jūl. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U12-U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPIETH Frederike | 1995 | F | GER | |||
2 | MOLL Luisa | MOLL Luisa | 1995 | F | GER | ||
3 | RIEG Sonja | 1995 | F | GER | TSG Eislingen |
2004. gada 26. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U12-U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTH Jennifer | 1994 | F | GER | |||
2 | GRUSS Catharina | 1994 | F | GER | |||
3 | JAUß Caroline | JAUß Caroline | 1994 | F | GER | ||
4 | BAUM Elena | BAUM Elena | 1994 | F | GER |
2003. gada 28. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U12-U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BÜHRLE Jasmin | 1993 | F | GER | |||
2 | OBERACKER Judith | 1993 | F | GER | |||
3 | WAGNER Vanessa | WAGNER Vanessa | 1993 | F | GER | ||
4 | WAGNER Stefanie | 1993 | F | GER |
2002. gada 29. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U12-U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MÜLLER Anna-Lena | 1992 | F | GER | ||
2 | KELLER Damaris | 1992 | F | GER |
2001. gada 30. jūn. - Württembergische Meisterschaft Sabre Women's U10 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UFKEN Vanessa | 1991 | F | GER | |||
2 | BYRNE Keira | BYRNE Keira | 1991 | F | IRL | ||
3 | PRANGE Tanita | 1991 | F | GER |