2024. gada 9. marts - Offene Internationale Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2023. gada 18. febr. - Offene Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2022. gada 12. marts - Off. Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2020. gada 19. janv. - 27. Off. Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2019. gada 26. janv. - Off. Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2018. gada 27. janv. - Off. Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2017. gada 7. janv. - Off. Landesmeisterschaft Sachsen-Anhalt Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2016. gada 9. janv. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2014. gada 13. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2013. gada 15. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2012. gada 16. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2011. gada 10. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2010. gada 11. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHÄTZKE Christoph | 2000 | M | GER | Fechtcentrum Halle | ||
2 | DOLG Maximilian | DOLG Maximilian | 2000 | M | GER |
2009. gada 19. dec. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIESEL Federico | MIESEL Federico | 1999 | M | GER | ||
2 | FIEDLER Janis | FIEDLER Janis | 1999 | M | GER | ||
3 | FIEDLER Maximilian | FIEDLER Maximilian | 1999 | M | GER | ||
4 | METZNER Nicholas | METZNER Nicholas | 1999 | M | GER | FG Merseburger Raben | |
5 | CONRAD Caspar | CONRAD Caspar | 1999 | M | GER | ||
6 | WENDE Nils Fabius | WENDE Nils Fabius | 1999 | M | GER | ||
7 | HENSEL Patrick | HENSEL Patrick | 1999 | M | GER | ||
8 | VOIGT Johannes | VOIGT Johannes | 1999 | M | GER |
2009. gada 24. janv. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
2008. gada 16. febr. - Offene Landesmeisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
1999. gada 5. jūn. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KÖRNER Felix | 1988 | M | GER |
1998. gada 13. jūn. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUMMER Maximilian | 1987 | M | GER | |||
3 | ESPENHAHN Tilo | ESPENHAHN Tilo | 1987 | M | GER | Fechtclub Radebeul |
1996. gada 1. nov. - Sachsen-Anhalt Meisterschaft Foil Men's U11 Individuāls |
---|
Rank | Status | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHINSCHKE Philipp | SCHINSCHKE Philipp | 1986 | M | GER | ||
3 | HAHN Michael | HAHN Michael | 1986 | M | GER |