Uzhgorod (UKR)
License level | Discipline | Valid | ||
---|---|---|---|---|
International | FIE B | Epee | Active | |
National | National | Foil | Active | |
National | National | Epee | Replaced by higher licence |
Number of matches (pools/tableaus) refereed: | Referee | Videoreferee | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(Depends on data digitally provided by the tournament organizer - may not be complete)) | Round | DE | Round | DE | |||||
2024. gada 20. apr. | HUN | Budapest |
EFC European Circuit U23 European Circuit |
Senior |
Epee 1 (1) |
||||
2024. gada 17. febr. | SRB | Vrsac |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 9 (7) |
|||
2024. gada 3. febr. | GEO | Tbilisi |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 6 (5) |
|||
2024. gada 4. janv. | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 10 (8) |
|||
2023. gada 16. dec. | ESP | Burgos |
FIE 25 Ciudad de Burgos World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 10 (7) |
|||
2023. gada 2. dec. | GER | Laupheim |
FIE 53 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 6 (5) |
|||
2023. gada 28. okt. | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Epee 21 (1) |
Epee 11 (8) |
|||
2023. gada 18. febr. | SRB | Vrsac |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 11 (7) |
|||
2023. gada 21. janv. | ISR | Maalot |
FIE Peace Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 6 (5) |
|||
2023. gada 6. janv. | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Epee 63 (3) |
Epee 14 (8) |
|||
2022. gada 3. dec. | GER | Laupheim |
FIE 52 Uhlmann-Cup 2023 World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 7 (5) |
|||
2022. gada 26. nov. | DEN | København |
EFC 10 Copenhagen Cadet Circuit U17 European Circuit |
U17 |
Epee 21 (1) |
Epee 12 (5) |
|||
2022. gada 19. nov. | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 6 (5) |
|||
2022. gada 28. okt. | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Epee 42 (2) |
Epee 12 (8) |
|||
2022. gada 19. febr. | SUI | Winterthur |
FIE World Cup of Switzerland World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 5 (4) |
|||
2022. gada 5. febr. | UKR | Kiev |
FIE 2022 Golden Gate Cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 5 (4) |
|||
2022. gada 8. janv. | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Epee 84 (4) |
Epee 11 (4) |
|||
2021. gada 18. dec. | ESP | Burgos |
FIE 23 Ciudad de Burgos World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 5 (4) |
|||
2021. gada 4. dec. | LUX | Luxembourg |
FIE World Cup World Cup |
U20 |
Epee 21 (1) |
Epee 10 (6) |
|||
2021. gada 30. okt. | GER WÜ | Heidenheim |
EFC 33 Hartmann Cup U17 European Circuit |
U17 |
Epee 4 (4) |
||||
2020. gada 1. febr. | SRB | Belgrade |
FIE Star Cup World Cup |
U20 |
Epee 36 (2) |
Epee 4 (2) |
|||
2020. gada 10. janv. | SVK | Bratislava |
EFC 2020 Coupe du Danube U17 European Circuit |
U17 |
Epee 21 (1) |
Epee 5 (3) |
|||
2020. gada 4. janv. | ITA | Udine |
FIE Alpe Adria World Cup |
U20 |
Epee 84 (4) |
Epee 11 (3) |
|||
2019. gada 9. nov. | LAT | Riga |
FIE Bruno Habarovs Memorial cup World Cup |
U20 |
Epee 42 (2) |
Epee 5 (5) |
|||
2019. gada 26. okt. | AUT KÄ | Klagenfurt |
EFC Trofeo Maestro Dario Codarin U17 European Circuit |
U17 |
Epee 15 (1) |
Epee 10 (8) |
|||
2019. gada 5. okt. | HUN | Budapest |
EFC Budapest Cup U17 European Circuit |
U17 |
Epee 42 (2) |
Epee 10 (4) |
|||
2019. gada 15. sept. | SVK | Bratislava |
FIE / EFC 44 Mémorial de Ferdinand De Martinengo Satellite Tournament / U23 European Circuit |
Senior |
Epee 21 (1) |
Epee 5 (3) |
|||
2019. gada 9. febr. | POL | Krakow |
EFC Wawel Dragon Trophy U17 European Circuit |
U17 |
Epee 36 (2) |
Epee 8 (4) |
|||
2018. gada 20. okt. | SRB | Zrenjanin |
EFC 9 Zrenjanin Open U17 European Circuit |
U17 |
Epee 21 (1) |
Epee 10 (7) |
|||
2018. gada 13. okt. | CRO | Split |
FIE St.Duje Cup Satellite Tournament |
Senior |
Epee 42 (2) |
Epee 5 (3) |
|||
2018. gada 29. sept. | ITA | Novara |
EFC Cadet Circuit U17 European Circuit |
Epee 3 (1) |
Epee 4 (4) |