Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan 27, 2024 - Jan 27, 2024 | Brandenburger Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | N | WAGENKNECHT Lilly Sophia | 2010 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
2 | N | PILZ Sina | 2011 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
Mar 18, 2023 - Mar 19, 2023 | Brandenburger Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | N | 1st round | BLOCK Jennifer Diana Marion | 2008 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |
2 | N | 1st round | BLUHM Karlotta | 2008 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |
3 | N | 1st round | LEHMANN Stella-Viktoria | 2009 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |
4 | N | 1st round | MOLDENHAUER Nell | 2009 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |
Dec 15, 2019 - Dec 15, 2019 | Brandenburger Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | N | UNTERBERGER Josefine | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
2 | N | FRÄßDORF Emma | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
3 | N | DRESE Luise | 2002 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
3 | N | FRIEDRICH Malin | 2006 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
3 | N | KRÖNING Laura | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
Jan 5, 2019 - Jan 6, 2019 | Brandenburger Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | N | UNTERBERGER Josefine | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
2 | N | BREITKREUZ Celina | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
3 | N | KRÖNING Laura | 2005 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | ||
Dec 17, 2017 - Dec 17, 2017 | Brandenburgische Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | KRAUTER Karoline | 2004 | F | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow (GER) | |||
Feb 22, 2015 - Feb 22, 2015 | Brandenburgische Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | OSEL Annelie | 2001 | F | GER | SC Bad Saarow (GER) | |||
Apr 5, 2014 - Apr 5, 2014 | Brandenburgische Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | KRESSIN Luise | 2000 | F | GER | PFC Potsdam (GER) | |||
2 | FREIER Antonia | 2000 | F | GER | PFC Potsdam (GER) | |||
3 | DRESE Luise | 2002 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |||
3 | HENTSCHEL Elisa | 2000 | F | GER | SC Bad Saarow (GER) | |||
Mar 28, 2010 - Mar 29, 2010 | Brandenburgische Meisterschaft | Potsdam | ||||||||
1 | SCHMIDT Michelle-Marie | 1996 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |||
2 | MÜLLER Anna Renate | 1997 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |||
3 | BLUHM Marie-Luise | 1996 | F | GER | OSC Potsdam (GER) | |||
3 | BREDEMEIER Frauke | 1996 | F | GER | OSC Potsdam (GER) |