Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Apr 13, 2019 - Apr 14, 2019 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | N | SMOLENSKA Oleksandra | 2008 | F | UKR | [i] FC im VfL Bochum (GER) | ||
Feb 10, 2018 - Feb 11, 2018 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | ZHAO Yiye | 2007 | F | CHN | FS Bielefelder TG (GER) | |||
2 | KAMPWERTH Katja | 2007 | F | GER | FS Bielefelder TG (GER) | |||
3 | BEHLKE Ronja | 2007 | F | GER | FG Recklinghausen (GER) | |||
4 | LÜDERS Leyla Lawin | 2007 | F | GER | TG Münster (GER) | |||
Apr 29, 2017 - Apr 30, 2017 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | MEIßNER Sophia | 2006 | F | GER | FC Moers (GER) | |||
2 | LOOSCHELDERS Charlotte | 2006 | F | GER | VFL Merkur Kleve (GER) | |||
3 | KOSIN Svenja | 2006 | F | GER | FC Moers (GER) | |||
3 | ZHAO Ellen | 2006 | F | CHN | FS Bielefelder TG (GER) | |||
Mar 5, 2016 - Mar 6, 2016 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | HOFFMANN Alexia | 2005 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | |||
2 | MARX Mareille | 2005 | F | GER | FSG Ruhr Wattenscheid (GER) | |||
3 | HOPPE Theresa Sophie | 2005 | F | GER | TV Jahn Siegen (GER) | |||
Mar 7, 2015 - Mar 8, 2015 | Bagno-Cup | Steinfurt | ||||||||
1 | RAHMANN Luca Marie | 2004 | F | GER | FSG Ruhr Wattenscheid (GER) | |||
Dec 1, 2012 - Dec 2, 2012 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | 1st round | KAISER Jana | 2002 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
2 | 1st round | MIRUT Sandra | 2002 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
3 | 1st round | SCHNEIDER Vivien | 2002 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
Dec 3, 2011 - Dec 4, 2011 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | 1st round | BRUNETS Sophie Irene | 2001 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | ||
2 | 1st round | WOLDT Sarah | 2001 | F | GER | Eintracht Duisburg (GER) | ||
3 | 1st round | JANS Linda | 2001 | F | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
4 | 1st round | VOESTE Mara Sofie | 2001 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | ||
Nov 27, 2010 - Nov 28, 2010 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | ROKACH Julia-Jennifer | 2000 | F | GER | FS Bielefelder TG (GER) | |||
2 | PTASZYNSKI Julia | 2000 | F | GER | FSG Ruhr Wattenscheid (GER) | |||
3 | KÖHLER Fiona | 2000 | F | GER | Hasper FC (GER) | |||
4 | SAHM Nele | 2000 | F | GER | TuS Hamm (GER) | |||
Nov 28, 2009 - Nov 29, 2009 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | N | FABRICE Alisa Katharina | 1999 | F | GER | |||
2 | N | HEßMANN Hannah | 1999 | F | GER | Hasper FC (GER) | ||
3 | N | WEINER Kari | 1999 | F | GER | |||
4 | N | BOCKHOLT Ann-Kathrin | 1999 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
Nov 17, 2007 - Nov 18, 2007 | Bagno-Cup | Burgsteinfurt | ||||||||
1 | MOCK Miriam | 1997 | F | GER | OFC Bonn (GER) | |||
2 | PLATTE Judith | 1997 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | |||
3 | PIETRAS Leona-Constanze | 1997 | F | GER | Quernheimer FC (GER) | |||
4 | FABRICE Valerie | 1997 | F | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) |