Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CDE CDE Rio de Janeiro (BRA) |
LUNARDI Fabiano (1984 R) VARGAS Ricardo (1985 R) MARTINS LIMA Eduardo (1985 R) PETTERLE Amaury (1990 L) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FPE SP |
GRUNHAUSER Richard (1991 R) FERREIRA Nicolas (1992 R) JULIO Gabriel (1998 R) RODRIGUES Luiz (1994 R) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FEP |
BRA | --- | Inscribed | ||||
FME |
RODRIGUES Bryan (2002 R) DONATO Alvaro (2000 R) REALE Andre (1998 R) GIFFONI Miguel (2003 R) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FEERJ |
AGUIAR Victor (1997 R) FAGUNDES Danilo (1988 R) SARAIVA Marcelo (1999 R) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FRGE 1 |
- | --- | Cancelled | ||||
BTC1 BTC Barroca (BRA) |
- | --- | Cancelled |
5 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | GUEDES Danilo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | ||
LAKERBAI Karina | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |||
B | LOUREIRO Fabio | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | ||
SOMMER Luiz | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRGE 1 |
BRA | --- | Inscribed | ||||
FPE SP |
PEKELMAN Luana (2003 R) LAKERBAI Karina (1988 R) GROSCHE Stephanie (1992 R) ANZOLIN Carolina (1989 R) BULCAO Ana Beatriz (1993 L) BALDI Valentina (2003 R) MURRAY Maria Luiza (2004 R) PAPAIANO Laura (2002 R) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FEP |
BRA | --- | Inscribed |
3 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | GUEDES Danilo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | ||
LAKERBAI Karina | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |||
LOUREIRO Fabio | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |||
SOMMER Luiz | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRGE 1 |
BRA | --- | Inscribed | ||||
CDE CDE Rio de Janeiro (BRA) |
ALEXANDRE Marcos (1994 R) DONDEO Gabriel (1988 R) VELOSSO Paulo Juan (1989 R) SIMOES Leonardo (1982 L) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FPE SP |
PEKELMAN Bruno (2000 R) WHITAKER Arthur (1994 R) SCAVASIN Fernando (1984 R) GARRIGOS Henrique (1996 L) |
BRA | --- | Inscribed | |||
FEP |
BRA | --- | Inscribed |
4 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
GUEDES Danilo | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |||
LAKERBAI Karina | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | |||
B | LOUREIRO Fabio | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima | ||
SOMMER Luiz | BRA | Confederação Brasileira de Esgrima |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |