display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRANZE Anton
KOLESNYKOVA Mariia |
2011
2011 |
GER MTV Ludwigsburg
UKR MTV Ludwigsburg |
R
R |
---
--- |
inscribed | ||
FAITSCH Leonas | 2011 |
GER SC Korb
|
L | --- | inscribed | ||
HUANG Oscar | 2012 |
GER SC Korb
|
L | --- | inscribed | ||
MÜLLER Leonie | 2012 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
NEUBERGER Arina | 2012 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
SCHIPPEL Paul | 2012 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
RAUSS Paul | 2012 |
GER SV Esslingen
|
L | --- | inscribed | ||
WENDT Jolanda | 2011 |
GER SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
GRIMM Anton | 2012 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
LILLICH Johannes | 2011 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
RATHGEB Tim | 2011 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
GÜRTÜRK Ediz | 2011 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
KRAUSS Ammon | 2011 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
ALBOWITZ Marlene Rosa | - | GER SV Esslingen | R | --- | cancelled |
13 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Paul | GER | SC Korb | ||
D | GROSCH Tim | GER | SC Korb | ||
E | MAIER Rainer | GER | TV Cannstatt | ||
D | SELIM Can | GER | SC Korb | ||
D | TRAPP Rabea | GER | SC Korb | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
athlete / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HANELT Emilia | 2011 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
BECK János | 2010 |
GER FS TG Würzburg
|
L | --- | inscribed | ||
HABIB Alessandra | 2010 |
GER FS TG Würzburg
|
R | --- | inscribed | ||
BOTSCHNER Patrick | 2010 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
CHAKYR Assol | 2010 |
GER PSV Stuttgart
|
R | --- | inscribed | ||
KÄMPER Enie | 2010 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
OTT Pia | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNEIDER Luisa | 2010 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
TRAPP Kyrima | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
VOLLMER Moritz | 2009 |
GER SC Korb
|
R | --- | inscribed | ||
BIERMANN Adrian | 2010 |
GER SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
MACK Johanna | 2010 |
GER SV Esslingen
|
L | --- | inscribed | ||
BÖHME Elisabeth | 2010 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
DANNENMANN Marie-Sophie | 2010 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
R | --- | inscribed | ||
DANZINGER Jarin | 2009 |
GER TSB Schwäbisch Gmünd
|
L | --- | inscribed | ||
KLINAR Sara | 2010 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
MAST Amiya | 2009 |
GER TV Cannstatt
|
L | --- | inscribed | ||
RUSCHHAUPT Josephine | 2011 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
RUSCHHAUPT Ruxandra | 2009 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
SCHAGER Wuxi | 2009 |
GER TV Cannstatt
|
R | --- | inscribed | ||
FILATOVA Anastasia | 2009 |
KAZ SV Esslingen
|
L | --- | inscribed | ||
HAVRYLENKO Volodymyr | 2010 |
UKR SV Esslingen
|
R | --- | inscribed | ||
KOVALCHUK Sofiia
LEHBERG Philipp |
2010
2009 |
UKR MTV Ludwigsburg
GER MTV Ludwigsburg |
R
R |
---
--- |
inscribed | ||
HÖFLACHER Anne | - | GER TV Cannstatt | R | --- | cancelled |
23 inscriptions, 0 pending, 1 cancelled
category | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | BAUER Paul | GER | SC Korb | ||
D | GROSCH Tim | GER | SC Korb | ||
E | MAIER Rainer | GER | TV Cannstatt | ||
D | SELIM Can | GER | SC Korb | ||
D | TRAPP Rabea | GER | SC Korb | ||
D | VOLLMER Vincent | GER | SC Korb |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |