Foil Women's U10 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | BRUNETS Sophie Irene | 2001 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | ||
2 | 1st round | BUDDE Marlene | 2001 | F | GER | Herner TC (GER) | ||
3 | 1st round | JANSEN Greta | 2001 | F | GER | FC Moers (GER) | ||
4 | 1st round | GUDORF Judith | 2001 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
5 | 1st round | LORENZ Clara | 2001 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) |
Foil Women's U11 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | BONGARD Charlotte | 2000 | F | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
2 | 1st round | ROKACH Julia-Jennifer | 2000 | F | GER | FS Bielefelder TG (GER) | ||
3 | 1st round | ZU RHEIN VON BLEUL Valerie | 2000 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
4 | 1st round | KÖHLER Fiona | 2000 | F | GER | Hasper FC (GER) | ||
5 | 1st round | GNIFFKE Julienne Monique | 2000 | F | GER | Herner TC (GER) |
Foil Women's U12 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUDORF Hannah | 1999 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | |||
2 | UELTGESFORTH Pia | 1999 | F | GER | FC Moers (GER) | |||
3 | WEINER Kari | 1999 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | |||
3 | WELTING Sabrina | 1999 | F | GER | FC Moers (GER) | |||
5 | 1st round | BOCKHOLT Ann-Kathrin | 1999 | F | GER | TB Burgsteinfurt (GER) |
Foil Men's U10 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | KÄMEREIT Maximilian Rubens | 2001 | M | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
2 | 1st round | LÖHR Tom-Florin | 2001 | M | GER | [i] FC im VfL Bochum (GER) | ||
3 | 1st round | PRINZ Niklas | 2001 | M | LUX | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
4 | 1st round | LAMBRECHT Louis Basil | 2001 | M | GER | Eintracht Duisburg (GER) | ||
5 | 1st round | OTT Daniel | 2001 | M | GER | TG Münster (GER) | ||
6 | 1st round | TIEDEMANN Julius | 2001 | M | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
7 | 1st round | DRESSLER Finn | 2001 | M | GER | Fechtzentrum TSV Hagen (GER) | ||
8 | 1st round | SPRINGER Timon | 2001 | M | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
9 | 1st round | FEHNKER Anton | 2001 | M | GER | TG Münster (GER) |
Foil Men's U11 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | BONGARD Louis | 2000 | M | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
2 | 1st round | GNJATOVIC Andelo | 2000 | M | GER | FC Moers (GER) | ||
3 | 1st round | AJI Ayman | 2000 | M | GER | OFC Castrop-Rauxel (GER) | ||
4 | 1st round | STIEREN Niklas | 2000 | M | GER | FC Moers (GER) | ||
5 | 1st round | BALDAUF Erik Marten | 2000 | M | GER | TB Burgsteinfurt (GER) | ||
6 | 1st round | ISHORST Sebastian | 2000 | M | GER | Herner TC (GER) | ||
7 | 1st round | DOHR Jannik | 2000 | M | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) |
Foil Men's U12 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GEIS Glenn | 1999 | M | GER | ||||
2 | VAN DER KOELEN Marco | 1999 | M | GER | Eintracht Duisburg (GER) | |||
3 | LÖHR Finn Niklas | 1999 | M | GER | [i] FC im VfL Bochum (GER) | |||
3 | ADRIAN Georg | 1999 | M | GER | SV 1860 Minden (GER) | |||
5 | JANSEN Anton | 1999 | M | GER | FC Moers (GER) | |||
6 | JABLONOWSKI Jan Philipp | 1999 | M | GER | OFC Castrop-Rauxel (GER) | |||
7 | STOTH Jasper | 1999 | M | GER | [i] Remscheider SV (GER) | |||
8 | SADRIN Denis | 1999 | M | GER | TuS Hamm (GER) | |||
9 | MONSEES Fabian | 1999 | M | GER | FC Moers (GER) | |||
10 | ZIEßOW Lennart | 1999 | M | GER | TV Gütersloh (GER) | |||
11 | HÜGING Luca | 1999 | M | GER | TG Münster (GER) | |||
12 | BOLG Noah-Manuel-Elias | 1999 | M | GER | TG Münster (GER) | |||
13 | 1st round | OOSTINGH Felix | 1999 | M | GER | OFC Castrop-Rauxel (GER) | ||
14 | 1st round | POST Jannis | 1999 | M | GER | [i] FC im VfL Bochum (GER) | ||
15 | 1st round | WENDELER Lars | 1999 | M | GER | Hasper FC (GER) |
Epee Women's U10 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIGGE Celina | 2001 | F | GER | Herner TC (GER) |
Epee Women's U11 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPÄTH Charlotte | 2000 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | |||
2 | LECK Juliana | 2000 | F | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
3 | BEHNKE Paula | 2000 | F | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) |
Epee Women's U12 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | GOEDEJOHANN Noa Cosima | 1999 | F | GER | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | ||
2 | 1st round | WEHAGE Mattea | 1999 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
3 | 1st round | HÄSELHOFF Nina | 1999 | F | GER | TV Gladbeck (GER) | ||
4 | 1st round | LANGENBERG Anna | 1999 | F | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | ||
5 | 1st round | HANS Louisa | 1999 | F | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
6 | 1st round | SCHNEIDER Pia | 1999 | F | GER | Fecht Club Krefeld (GER) |
Epee Men's U10 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | VELTRUP Paul | 2001 | M | GER | Fecht Club Krefeld (GER) | ||
2 | 1st round | FECHNER Bela Jacob | 2001 | M | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
3 | 1st round | KAPPENHAGEN Jens | 2001 | M | GER | Dortmunder TG (GER) | ||
4 | 1st round | BEER Laurenz | 2001 | M | GER | VFL Hüls (GER) |
Epee Men's U11 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1st round | HOPP Jonathan | 2000 | M | GER | Dortmunder TG (GER) | ||
2 | 1st round | PIEFKE Vincent | 2000 | M | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
3 | 1st round | WOSNITZA Tim | 2000 | M | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
4 | 1st round | WESTERDORF Moritz | 2000 | M | GER | Fecht Club Krefeld (GER) | ||
5 | 1st round | ROST Vincent | 2000 | M | GER | TG Münster (GER) | ||
5 | 1st round | HERMES Jan | 2000 | M | GER | FG Recklinghausen (GER) | ||
7 | 1st round | GROBER Herrmann Christian | 2000 | M | GER | Osnabrücker SC (GER) | ||
8 | 1st round | KAUPPER Jan Niklas | 2000 | M | GER | FG Recklinghausen (GER) |
Epee Men's U12 Individuális | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LACHMANN Peter | 1999 | M | GER | TG Münster (GER) | |||
2 | GRÜTTNER Florian | 1999 | M | GER | Fecht Club Krefeld (GER) | |||
3 | KAMP Niklas | 1999 | M | GER | FG Recklinghausen (GER) | |||
3 | MALEJKA Jan | 1999 | M | GER | FG Recklinghausen (GER) | |||
5 | 1st round | KAMP Lukas | 1999 | M | GER | FG Recklinghausen (GER) |