2024. máj. 4. - 2024. máj. 5. |
Kalvan U17 ja U20 SM-kilpailut henkilökohtainen ja joukkue | Joensuu
|
1 |
N |
|
JÄRVI Kerkko |
2007 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
2 |
N |
|
VIIDIK Romet |
2008 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
SAHI Leo |
2008 |
M |
|
FIN |
Saimaan Säilät (FIN) |
3 |
N |
|
SCHLIZEWSKI Neeo |
2011 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
2023. ápr. 22. - 2023. ápr. 23. |
Kalvan U17 ja U20 SM-kilpailut | Espoo
|
1 |
N |
|
JÄRVI Kerkko |
2007 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
2 |
N |
|
VIIDIK Renar |
2006 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
ALAALI Sami |
2006 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
VIIDIK Romet |
2008 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2022. ápr. 23. - 2022. ápr. 24. |
Kalvan U17 ja U20 SM- ja minijuniorikilpailut | Savonlinna
|
1 |
N |
|
LAURÉN Linus |
2005 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
MARKKULA Henri |
2005 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
RANTALA Einar |
2005 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
VIIDIK Renar |
2006 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2021. dec. 11. - 2021. dec. 12. |
U17 ja U20 SM-kilpailut | Helsinki
|
1 |
N |
|
MARKKULA Henri |
2005 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
KILJANDER Joel |
2005 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
JÄRVI Kerkko |
2007 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
3 |
N |
|
VIIDIK Renar |
2006 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2020. okt. 17. - 2020. okt. 18. |
U17 ja U20 SM-kilpailut 2020 | Espoo
|
1 |
N |
|
RANTANEN Joona |
2003 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
KUHTA Marko |
2003 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
AFANASSIEV Nikita |
2003 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
KOSKI Ilkka |
2006 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
2019. ápr. 27. - 2019. ápr. 28. |
Kalvan henkilökohtaiset SM-kilpailut U17 ja U20 | Turku
|
1 |
N |
|
HEINÄMAA Akseli |
2002 |
M |
|
FIN |
Kalpaveljet (FIN) |
2 |
N |
|
PIRHONEN Petri |
2002 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
KUHTA Marko |
2003 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
PAHKALA Pyry |
2002 |
M |
|
FIN |
Kyrkslätt IF/UR33 (FIN) |
2018. ápr. 28. - 2018. ápr. 29. |
SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Espoo
|
1 |
|
|
HEINÄMAA Akseli |
2002 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
2 |
|
|
KALLIO Matias |
2001 |
M |
|
FIN |
Kalpaveljet (FIN) |
3 |
|
|
OJALA Tuomas |
2001 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
3 |
|
|
RANTANEN Joona |
2003 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2017. jan. 21. - 2017. jan. 22. |
SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Turku
|
1 |
|
|
AHOKAS Ville |
2000 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
2 |
|
|
JUTILA Julius |
2001 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
3 |
|
|
ISOKANGAS Ali |
2002 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
3 |
|
|
OJALA Tuomas |
2001 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
2016. jan. 23. - 2016. jan. 24. |
SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Turku
|
1 |
|
|
KILJANDER Oskar |
1999 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
2 |
|
|
JUTILA Julius |
2001 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
3 |
|
|
SAVELAINEN Joonas |
1999 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
|
|
TAURIAINEN Topias |
1999 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2015. jan. 24. - 2015. jan. 25. |
SM-kilpailu kalpa alle 20v ja 17v | Hämeenkyrö
|
1 |
N |
|
SAAVALAINEN Ellis |
1998 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
HÄMÄLÄINEN Roni |
1999 |
M |
|
FIN |
Porvoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
MIKKILÄ Max |
1998 |
M |
|
FIN |
Miekkailustudio (FIN) |
3 |
N |
|
TAURIAINEN Topias |
1999 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2014. jan. 25. - 2014. jan. 26. |
Finnish Junior + Cadet Epee Championships | Turku
|
1 |
N |
|
SAAVALAINEN Ellis |
1998 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
WILHELMSON Axel |
1997 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
KAAKINEN Ville |
1997 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
PANELIUS Rufus |
1997 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2013. jan. 26. - 2013. jan. 27. |
Finnish Junior + Cadet Epee Championships | Tampere
|
1 |
N |
|
PAAVOLAINEN Jaakko |
1996 |
M |
|
FIN |
Helsingin Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
MICKWITZ Valter |
1996 |
M |
|
FIN |
|
3 |
N |
|
ANTTILA Santeri |
1996 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
VON BAGH Samuli |
1996 |
M |
|
FIN |
Porvoon Miekkailijat (FIN) |
2012. jan. 21. - 2012. jan. 21. |
Finnish Cadet Championships | Helsinki
|
1 |
N |
|
KYLLÖNEN Markus |
1995 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
2 |
N |
|
NEERGAARD Axel |
1996 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
LAPPALAINEN Pauli |
1995 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
VON BAGH Samuli |
1996 |
M |
|
FIN |
Porvoon Miekkailijat (FIN) |
2011. jan. 22. - 2011. jan. 22. |
Finnish Cadet Championships | Espoo
|
1 |
N |
|
LAPPALAINEN Pauli |
1995 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
LÖNNBERG Ivar |
1995 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
KAAKINEN Ville |
1997 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
NUOTIO Tatu |
1994 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
2010. márc. 27. - 2010. márc. 27. |
Finnish Junior + Cadet Championships | Turku
|
1 |
N |
|
LÖNNBERG Ivar |
1995 |
M |
|
FIN |
Espoon Miekkailijat (FIN) |
2 |
N |
|
GRÄSBECK Gunnar |
1993 |
M |
|
FIN |
Habda Helsinki (FIN) |
3 |
N |
|
MELLANEN Rasmus |
1993 |
M |
|
FIN |
Turun Miekkailijat (FIN) |
3 |
N |
|
VESTERINEN Verneri Kari |
1993 |
M |
|
FIN |
|