Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024. máj. 18. - 2024. máj. 19. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ELG Elwin | 2007 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | ZIMMERMAN Filip | 2008 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
3 | N | BOLMSTRAND Viggo | 2007 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | BRANDBERG Nils | 2008 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | ||
2023. máj. 20. - 2023. máj. 21. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ELG Elwin | 2007 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
2 | N | RASIN Erik | 2006 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | BOLMSTRAND Viggo | 2007 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | BRANDBERG Nils | 2008 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | ||
2022. máj. 21. - 2022. máj. 22. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | PERSSON TÖRN Caspian | 2005 | M | SWE | YFK Ystad (SWE) | ||
2 | N | BRANDBERG Hugo | 2005 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | ||
3 | N | RASIN Erik | 2006 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | ZIMMERMAN Filip | 2008 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
2021. aug. 14. - 2021. aug. 15. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | STÅHL Gösta | 2004 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | POURMAND Nima | 2004 | M | SWE | LöFK Lidingö (SWE) | ||
3 | N | BÄCKSTRÖM Ian | 2004 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
3 | N | ISLAS FLYGARE Lucas | 2004 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
2019. máj. 18. - 2019. máj. 19. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | KELLY Christopher | 2003 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
2 | N | TORESTEN Mikael | 2002 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | ||
3 | N | MANCEWICZ Mikolaj | 2003 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | ||
3 | N | SONTAGH Jakob | 2002 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | ||
2018. máj. 19. - 2018. máj. 20. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby | ||||||||
1 | KELLY Christopher | 2003 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | RASMUSON Ludvig | 2001 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | PETRINI Felix | 2001 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | SILIWANOWICZ Mateusz Konrad | 2001 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2017. máj. 20. - 2017. máj. 21. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SVERKER Samuel | 2001 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | WESTESSON Malte | 2001 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | BJÖRKBÄCK Nils | 2000 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | ULMANEN Kasper | 2000 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2016. máj. 21. - 2016. máj. 22. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | MANCEWICZ Bartlomiej | 1999 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
2 | LUND Leonard | 1999 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | FOGEMAN Martin | 2000 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | GRANEVIK Gunnar | 2000 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2015. máj. 23. - 2015. máj. 24. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | MANCEWICZ Bartlomiej | 1999 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | MAGNUSSON Jakob | 1999 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | MATTSSON Axel | 1998 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2014. máj. 24. - 2014. máj. 25. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KIMFORS Anton | 1997 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | KOCHBATI Erik | 1997 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MATTSSON Axel | 1998 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2013. máj. 18. - 2013. máj. 19. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
2 | N | STEINBOCK Daniel | 1996 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | ||
3 | N | KOCHBATI Erik | 1997 | M | SWE | |||
3 | N | MANCEWICZ Bartlomiej | 1999 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | ||
2012. máj. 19. - 2012. máj. 20. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ISLAS FLYGARE Linus | 1998 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | NYGÅRD Oskar | 1995 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
3 | EKLUND Edvin | 1995 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | NIKLASSON Carl | 1995 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2011. máj. 21. - 2011. máj. 22. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | NYGÅRD Oskar | 1995 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | BERG NIEMELÄ Elias | 1996 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | HAGLUND Daniel | 1994 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | THÖRN Oscar | 1994 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2010. máj. 15. - 2010. máj. 16. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | MAREND Alexander | 1993 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
2 | WILLEMO Jakob | 1994 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | LINDE Johan | 1993 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | RIZELL Simon | 1994 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2009. máj. 16. - 2009. máj. 17. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WILLEMO Jakob | 1994 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
2 | AGERBERG MALMROT Henrik | 1992 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
3 | EGERTZ SKAANES Oskar | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | NORSTRÖM Henrik | 1993 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2008. máj. 17. - 2008. máj. 18. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KASE Robin | 1992 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | JOHNSSON Fredrik | 1992 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | DEJENFELT Pontus | 1993 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | JÖNSSON Andreas | 1991 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2007. máj. 19. - 2007. máj. 20. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | JÖNSSON Andreas | 1991 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | LOMBACH Wilhelm | 1990 | M | SWE | LFK Linköping (SWE) | |||
3 | ÖSTERBERG Carl David | 1990 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2006. máj. 20. - 2006. máj. 21. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | NORELL Pontus | 1989 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
2 | JONSSON Erik | 1989 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | LINDQVIST Joakim | 1989 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | LOMBACH Wilhelm | 1990 | M | SWE | LFK Linköping (SWE) | |||
2005. máj. 14. - 2005. máj. 15. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | WIKENBORG Jens | 1988 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2 | BERGDAHL Erik | 1988 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | STOLT Alexander | 1989 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | TROENG Olof | 1988 | M | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
2004. febr. 21. - 2004. febr. 22. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka | ||||||||
1 | BERGDAHL Erik | 1988 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
2 | LANDÉN Richard | 1989 | M | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | SIEVERT Thomas | 1988 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | UGGE Henrik | 1987 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2003. febr. 22. - 2003. febr. 23. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala | ||||||||
1 | NIKOLAISEN Emil | 1987 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | BERGDAHL Erik | 1988 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | STIESSEL Adrian | 1987 | M | SWE | [i] FmFK Såtenäs (SWE) | |||
2002. febr. 23. - 2002. febr. 24. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar | ||||||||
1 | SIMA Gustaf | 1986 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2 | AGNARSSON Joakim | 1985 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | GIOELI Markus | 1985 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2001. máj. 19. - 2001. máj. 20. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ENARSSON Simon | 1984 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | JERNTORP Johan | 1984 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | SIMA Carl-Fredrik | 1984 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
4 | SIMA Gustaf | 1986 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
2000. máj. 20. - 2000. máj. 21. | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | JERNTORP Johan | 1984 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Johan | 1983 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | BARVESTAD Rickard | 1983 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | SIMA Gustaf | 1986 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
1999. jan. 30. - 1999. jan. 31. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik | ||||||||
1 | BRUS Robert | 1982 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | ORESTIG Per | 1982 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | EPPENS Daniel | 1982 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
1998. jan. 24. - 1998. jan. 25. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Åkersberga | ||||||||
1 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ORESTIG Per | 1982 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | OSKARSSON Erik | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ZIMMER Alexander | 1981 | M | SWE | [i] I19 Boden (SWE) | |||
1997. máj. 3. - 1997. máj. 4. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar | ||||||||
1 | RUTH Claes | 1982 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ADAMSKI Jakub | 1980 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | GUNVE Magnus | 1981 | M | SWE | A6 Jönköping (SWE) | |||
3 | LINDHOLM Peter | 1981 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1996. máj. 11. - 1996. máj. 12. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Ljungby | ||||||||
1 | JOHANSSON Gustav | 1979 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | N | SVENSSON Peter | 1900 | M | SWE | |||
3 | HERNBÄCK Kristoffer | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | NARBY Petter | 1980 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
1995. máj. 13. - 1995. máj. 13. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala | ||||||||
1 | ROSÉN Robert | 1978 | M | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
2 | LANDGREN Daniel | 1978 | M | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
3 | HERNBÄCK Kristoffer | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | MALMGREN Magnus | 1978 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1994. jan. 29. - 1994. jan. 29. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | DANUBIUS Razvan | 1978 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | FOGELBERG Paul | 1977 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | LARSSON Adam | 1977 | M | SWE | AFF Göteborg (SWE) | |||
3 | NERELL Magnus | 1977 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
1993. jan. 30. - 1993. jan. 31. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö | ||||||||
1 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | JOHANSSON Björn | 1976 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | NERELL Magnus | 1977 | M | SWE | SAF Solna (SWE) | |||
4 | SANDBERG Johan | 1900 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
1992. jan. 25. - 1992. jan. 25. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala | ||||||||
1 | DYBERG Oscar | 1975 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | BROLIN Robert | 1976 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Björn | 1976 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
4 | SÖRMAN Joar | 1975 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
1991. jan. 26. - 1991. jan. 26. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | JEDEUR-PALMGREN Johan | 1974 | M | SWE | [i] KFIK Karlskrona (SWE) | |||
2 | JOHANSSON Erik | 1974 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
3 | DYBERG Oscar | 1975 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | BERGENHEIM Jon | 1974 | M | SWE | UFK Umeå (SWE) | |||
1989. jan. 28. - 1989. jan. 29. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö | ||||||||
1 | KAPING Karsten | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | FORSSE Tor | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | HALLNER Fredrik | 1973 | M | SWE | UF Uppsala (SWE) | |||
4 | JOHANSSON Fredrik | 1900 | M | SWE | [i] USIF Uppsala (SWE) | |||
1988. febr. 6. - 1988. febr. 6. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | HELLSTRÖM Max | 1971 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | GRANLER Oskar | 1972 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | KAPING Karsten | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | ERIKSSON Matthias | 1900 | M | SWE | [i] GFF Gävle (SWE) | |||
1987. febr. 7. - 1987. febr. 7. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | KAPING Karsten | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | GRANLER Oskar | 1972 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
3 | LEIJONHUFVUD Gustaf | 1973 | M | SWE | [i] USIF Uppsala (SWE) | |||
4 | SCHRÖDER Henrik | 1974 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
1986. jan. 25. - 1986. jan. 25. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg | ||||||||
1 | HELLSTRÖM Max | 1971 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | KAPING Karsten | 1972 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | BLOMQVIST Daniel | 1900 | M | SWE | YFK Ystad (SWE) | |||
1985. márc. 9. - 1985. márc. 9. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö | ||||||||
1 | HELLSTRÖM Max | 1971 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
1984. febr. 4. - 1984. febr. 4. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Staffanstorp | ||||||||
1 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | THULIN Björn | 1969 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | JENSEN Johan | 1969 | M | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | STENGÅRD Peter | 1969 | M | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1983. febr. 5. - 1983. febr. 5. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | KERTES Andreas | 1969 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
2 | VANKY Peter | 1968 | M | SWE | DIF Stockholm (SWE) | |||
3 | ELMFELDT Mathias | 1968 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
4 | ANDERSSON Bengt | 1968 | M | SWE | [i] KFIK Karlskrona (SWE) | |||
1981. febr. 21. - 1981. febr. 21. | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm | ||||||||
1 | STRAND Eric | 1966 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | LINTON Johan | 1966 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ELMFELDT Peter | 1967 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | LARSSON Richard | 1967 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) |