Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020. jan. 26. - 2020. jan. 26. | Espoo Fencing Challenge | Espoo | ||||||||
1 | N | ÖNER Cengizhan | 2006 | M | TUR | Alanya Eskrim SK (TUR) | ||
2 | N | KOSKI Ilkka | 2006 | M | FIN | Turun Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | BEAUTYMAN Cador | 2006 | M | GBR | |||
3 | N | LUMINEAU Tristan | 2007 | M | GBR | |||
2019. jan. 27. - 2019. jan. 27. | Espoo Fencing Challenge | Espoo | ||||||||
1 | N | BROOKE Alec | 2005 | M | GBR | |||
2 | N | DORONIN Nikita | 2005 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | DRAJEV Daniel | 2005 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | ||
3 | N | DRAUGEDALEN Emil | 2005 | M | NOR | Nøtterøy FK (NOR) | ||
2017. nov. 19. - 2017. nov. 19. | EFC U14 Circuit/Finnish U14 Masters | Espoo (Helsinki) | ||||||||
1 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
2 | YUMINAGA TAKAYUKI | 2005 | M | JPN | ||||
3 | TOBIAS Erik | 2004 | M | EST | SBSK Draakon (EST) | |||
3 | YASUI KOHAKU | 2004 | M | JPN | ||||
2016. nov. 20. - 2016. nov. 20. | EFC U14 Circuit/Finnish U14 Masters | Espoo (Helsinki) | ||||||||
2 | MANCEWICZ Mikolaj | 2003 | M | SWE | GoFK Visby (SWE) | |||
3 | SALM Markus | 2004 | M | EST | Tallinna Mook (EST) | |||
3 | SPIRIN Maksim | 2003 | M | RUS | Manevich St. Petersburg (RUS) | |||
2016. febr. 7. - 2016. febr. 7. | EFC U14 Circuit/Finnish U14 Masters | Espoo (Helsinki) | ||||||||
1 | GUROV Kirill | 2002 | M | AIN | ||||
2 | BORISOV Igor | 2002 | M | RUS | ||||
3 | HEINÄMAA Akseli | 2002 | M | FIN | Habda Helsinki (FIN) | |||
3 | VLASOV Bogdan | 2002 | M | RUS | DTU St. Petersburg (RUS) | |||
2011. szept. 17. - 2011. szept. 17. | Espoo Masters | Espoo | ||||||||
1 | N | KAAKINEN Ville | 1997 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
2 | N | SAAVALAINEN Ellis | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | HEINONEN Arvo | 1997 | M | FIN | Helsingin Miekkailijat (FIN) | ||
3 | N | VARAMA Moritz | 1998 | M | FIN | Espoon Miekkailijat (FIN) |