Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BABAJANYAN Helen | 2003 |
GER
|
R | 5 | Inscribed | ||
BECK Elena | 2002 |
GER
|
R | 8 | Inscribed | ||
HOLLAX Ira Kristin | 2003 |
GER
|
R | 4 | Inscribed | ||
KRAUSE Angelina-Noelle | 2003 |
GER FSC Cottbus
|
L | 1 | Inscribed | ||
KRAUTER Karoline | 2004 |
GER Blau-Weiß Kleinmachnow
|
R | 6 | Inscribed | ||
REICH Nina | 2003 |
GER FC Berlin Südwest
|
R | 3 | Inscribed |
6 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GASSAN Tim | GER | FSC Cottbus | ||
D | KNOBLOCH Thomas | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow | ||
TRUBEL Johannes | GER | OSC Potsdam |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2018 | Brandenburger Rangliste U17 Women's Foil | Brandenburger Fechterbund e.V. |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FSC COTTBUS FSC Cottbus (GER) |
GER | --- | Inscribed |
1 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GASSAN Tim | GER | FSC Cottbus | ||
D | KNOBLOCH Thomas | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow | ||
TRUBEL Johannes | GER | OSC Potsdam |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ERFURT Silas | 2006 |
GER
|
L | 3 | Inscribed | ||
KRAUTER Theodor | 2005 |
GER Blau-Weiß Kleinmachnow
|
R | 2 | Inscribed | ||
SCHULZ Linus | 2006 |
GER OSC Potsdam
|
R | 1 | Inscribed |
3 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GASSAN Tim | GER | FSC Cottbus | ||
D | KNOBLOCH Thomas | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow | ||
TRUBEL Johannes | GER | OSC Potsdam |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2018 | Brandenburger Rangliste U17 Men's Foil | Brandenburger Fechterbund e.V. |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic |
---|
0 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | GASSAN Tim | GER | FSC Cottbus | ||
D | KNOBLOCH Thomas | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow | ||
TRUBEL Johannes | GER | OSC Potsdam |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |