Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERG Sandra | 2006 |
EST En Garde Haapsalu
|
26 | Inscribed | |||
ANIS Dinara | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
L | 21 | Inscribed | ||
AUS Sandra | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
L | 25 | Inscribed | ||
JAANI Kleer | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 3 | Inscribed | ||
LAASIK Madli | 2007 |
EST En Garde Haapsalu
|
23 | Inscribed | |||
NILISK Kristiin | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 13 | Inscribed | ||
NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 |
EST Le Glaive
|
R | 9 | Inscribed | ||
PROOSVÄLI Anneli | 2006 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 5 | Inscribed | ||
TRUUSE Gabriela | 2004 |
EST Pohjakotkas
|
L | 17 | Inscribed | ||
TRYNOVA Julia | 2008 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 15 | Inscribed | ||
TRYNOVA Svetlana | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 7 | Inscribed | ||
VELLESTE Karoliina | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 24 | Inscribed | ||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 14 | Inscribed | ||
PALMÉN Mandi | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
2 | Inscribed | |||
ALIKLAAVU Venla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Inscribed | ||
WETHERILL Hilla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 18 | Inscribed | ||
MONTONEN Jaana | 2004 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
6 | Inscribed | |||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 4 | Inscribed | ||
HOFFREN Helmi | 2005 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
R | 8 | Inscribed | ||
SAIKKO Pinja | 2004 |
FIN Saimaan Säilät
|
22 | Inscribed | |||
MYLLYPERKIÖ Krista | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 11 | Inscribed | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 1 | Inscribed | ||
KULAKOVA Elizaveta | 2005 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | 10 | Inscribed | ||
PISAREVA Elizaveta | 2005 |
RUS FORT FC St. Petersburg
|
20 | Inscribed |
24 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PÖYSTI Laura | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | SANI Ville | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
SAVELAINEN Janne | FIN | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | TAURIAINEN Simo | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U15 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALBERG Sandra | 2006 |
EST En Garde Haapsalu
|
--- | Inscribed | |||
ANIS Dinara | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
L | 16 | Inscribed | ||
ARMON Rashel Nicole | 2003 |
EST Rünnak
|
26 | Inscribed | |||
AUS Sandra | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
L | 30 | Inscribed | ||
BEIMANOVA Karina | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 31 | Inscribed | ||
BOBROVA Elizaveta | 2005 |
EST SBSK Draakon
|
R | 18 | Inscribed | ||
JAANI Kleer | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 22 | Inscribed | ||
MELLES Anne-Mai | 2003 |
EST Tallinna Mook
|
R | 14 | Inscribed | ||
NILISK Kristiin | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 8 | Inscribed | ||
NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 |
EST Le Glaive
|
R | 12 | Inscribed | ||
PROOSVÄLI Anneli | 2006 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 6 | Inscribed | ||
TRUUSE Gabriela | 2004 |
EST Pohjakotkas
|
L | 15 | Inscribed | ||
TRYNOVA Svetlana | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 5 | Inscribed | ||
VELLESTE Karoliina | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 29 | Inscribed | ||
IKONEN Aino | 2003 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
11 | Inscribed | |||
PAK Sonja | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 9 | Inscribed | ||
SOHLBERG Oona | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | Inscribed | ||
HOFFSTADT Lena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
28 | Inscribed | |||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 7 | Inscribed | ||
MIKHAILOVA Ilona | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Inscribed | ||
PÖYSTI Laura | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 1 | Inscribed | ||
MONTONEN Jaana | 2004 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
32 | Inscribed | |||
TERHO Liisa | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | Inscribed | ||
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 10 | Inscribed | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 4 | Inscribed | ||
SAVOLA Iisa | - | FIN Pyhän Olavin Miekkailijat | R | --- | Cancelled |
25 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | THODÉN Kaisa | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANIS Dinara | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
L | --- | Inscribed | ||
AUS Sandra | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
L | --- | Inscribed | ||
MELLES Anne-Mai | 2003 |
EST Tallinna Mook
|
R | 13 | Inscribed | ||
NILISK Kristiin | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 17 | Inscribed | ||
NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 |
EST Le Glaive
|
R | 16 | Inscribed | ||
OSSIPOV Oliivia | 1999 |
EST Tallinna Mook
|
R | --- | Inscribed | ||
TRUUSE Gabriela | 2004 |
EST Pohjakotkas
|
L | 20 | Inscribed | ||
VELLESTE Karoliina | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 15 | Inscribed | ||
SAAVALAINEN Hannah | 2001 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | Inscribed | ||
JAAKKOLA Outi | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | Inscribed | ||
KARKOLA Kassandra | 2001 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
9 | Inscribed | |||
SOHLBERG Oona | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 4 | Inscribed | ||
LEISTI Miina | 2001 |
FIN Habda Helsinki
|
6 | Inscribed | |||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 10 | Inscribed | ||
MIKHAILOVA Ilona | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 21 | Inscribed | ||
PÖYSTI Laura | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 2 | Inscribed | ||
RITAKALLIO Rilla | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 3 | Inscribed | ||
TERHO Liisa | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 5 | Inscribed | ||
HEISKARI Vilhelmiina | 2003 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 14 | Inscribed | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | Inscribed |
20 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PÖYSTI Laura | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | SANI Ville | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
SAVELAINEN Janne | FIN | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | TAURIAINEN Simo | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U20 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AIGRO Airon Kindlus | 2006 |
EST Le Glaive
|
R | 27 | Inscribed | ||
LAASIK Oliver | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 2 | Inscribed | ||
MEIER Jaan | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
37 | Inscribed | |||
MURUMAA Mathias | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
R | 15 | Inscribed | ||
NOVOSELTSEV Ivan | 2004 |
EST SBSK Draakon
|
24 | Inscribed | |||
PEVKUR Jan Joonas | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 13 | Inscribed | ||
SALM Markus | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 17 | Inscribed | ||
SIIDRA Aron | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
38 | Inscribed | |||
SILDE Ken-Keiro | 2007 |
EST En Garde Haapsalu
|
L | 30 | Inscribed | ||
ŠITIKOV Nikita | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
R | 19 | Inscribed | ||
TOBIAS Erik | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 18 | Inscribed | ||
ZABELIN Eldar | 2004 |
EST Le Glaive
|
28 | Inscribed | |||
KARLSSON Neo | 2004 |
FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
|
1 | Inscribed | |||
SOHLBERG Akseli | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
41 | Inscribed | |||
HASU Jere | 2004 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
4 | Inscribed | |||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | Inscribed | ||
NISKALA Eelis | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
14 | Inscribed | |||
GENEVET Martti | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
8 | Inscribed | |||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 12 | Inscribed | ||
PUSKALA Tiitus | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | Inscribed | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 21 | Inscribed | ||
SARASTE Onni | 2005 |
FIN Kalpaveljet
|
3 | Inscribed | |||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 9 | Inscribed | ||
DIMITROV Velizar | 2005 |
FIN Saimaan Säilät
|
31 | Inscribed | |||
TARKIAINEN Akusti | 2004 |
FIN
|
22 | Inscribed | |||
KILJANDER Joel | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | Inscribed | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 7 | Inscribed | ||
ABRAMENKO Iakov | 2006 |
RUS KSHWSM
|
--- | Inscribed | |||
MARKOV-BUTYRSKII Aleksei | 2005 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | 25 | Inscribed | ||
MARKOV-BUTYRSKII Maksim | 2007 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | --- | Inscribed | ||
LOZAKOVICH Nikita | 2006 |
RUS
|
R | 40 | Inscribed | ||
RAVELA Taisto | - | FIN Helsingin Miekkailijat | R | --- | Cancelled |
31 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PÖYSTI Laura | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | SANI Ville | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
SAVELAINEN Janne | FIN | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | TAURIAINEN Simo | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U15 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HANSTEIN Braian | 2002 |
EST En Garde Haapsalu
|
L | 25 | Inscribed | ||
LAASIK Oliver | 2005 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 15 | Inscribed | ||
LUTSENKO Ilja | 2003 |
EST SBSK Draakon
|
R | 27 | Inscribed | ||
MEIER Jaan | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
42 | Inscribed | |||
MURUMAA Mathias | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
R | 31 | Inscribed | ||
NOVOSELTSEV Ivan | 2004 |
EST SBSK Draakon
|
18 | Inscribed | |||
PEVKUR Jan Joonas | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 16 | Inscribed | ||
PRIIMAGI Henrik | 2003 |
EST Tallinna Mook
|
R | 13 | Inscribed | ||
SALM Markus | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 17 | Inscribed | ||
SHAPOVALOV Kirill | 2003 |
EST SBSK Draakon
|
R | 39 | Inscribed | ||
ŠITIKOV Nikita | 2005 |
EST Tallinna Mook
|
R | 36 | Inscribed | ||
TOBIAS Erik | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 19 | Inscribed | ||
TUHA Oskar | 2002 |
EST Le Glaive
|
32 | Inscribed | |||
ZABELIN Eldar | 2004 |
EST Le Glaive
|
30 | Inscribed | |||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | Inscribed | ||
KUULA Kimi | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
43 | Inscribed | |||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 14 | Inscribed | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | Inscribed | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 6 | Inscribed | ||
TUOMINEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
29 | Inscribed | |||
RAVELA Taisto | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 45 | Inscribed | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 5 | Inscribed | ||
BALDSCHUN Tilman | 2003 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
44 | Inscribed | |||
JÄNTTI Jan | 2002 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 21 | Inscribed | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 8 | Inscribed | ||
KOJO Ville-Valtteri | 2002 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 12 | Inscribed | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | Inscribed | ||
RISSANEN Aapo | 2003 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
R | 7 | Inscribed | ||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 9 | Inscribed | ||
AIGRO Airon Kindlus | - | EST Le Glaive | R | 46 | Cancelled | ||
KARLSSON Neo | - | FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott | 10 | Cancelled | |||
AFANASSIEV Nikita | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 11 | Cancelled | ||
HEINÄMAA Akseli | - | FIN Kalpaveljet | R | 1 | Cancelled |
29 Entries, 0 Pending, 4 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
NOVOSELTSEV Stanislav | EST | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | THODÉN Kaisa | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AIGRO Airon Kindlus | 2006 |
EST Le Glaive
|
R | 41 | Inscribed | ||
BOBROV Ilian | 2000 |
EST SBSK Draakon
|
R | 23 | Inscribed | ||
DJATSUK Filipp | 1999 |
EST SBSK Draakon
|
R | 20 | Inscribed | ||
HANSTEIN Braian | 2002 |
EST En Garde Haapsalu
|
L | 25 | Inscribed | ||
MEIER Jaan | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
--- | Inscribed | |||
PEVKUR Jan Joonas | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 38 | Inscribed | ||
PRIIMAGI Henrik | 2003 |
EST Tallinna Mook
|
R | 15 | Inscribed | ||
SALM Markus | 2004 |
EST Tallinna Mook
|
R | 32 | Inscribed | ||
TUHA Oskar | 2002 |
EST Le Glaive
|
35 | Inscribed | |||
ZABELIN Eldar | 2004 |
EST Le Glaive
|
40 | Inscribed | |||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | Inscribed | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 39 | Inscribed | ||
PIRHONEN Petri | 2002 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | Inscribed | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 16 | Inscribed | ||
SAVELAINEN Joonas | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 10 | Inscribed | ||
TAURIAINEN Topias | 1999 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | Inscribed | ||
ADLERCREUTZ Albert | 1999 |
FIN Habda Helsinki
|
31 | Inscribed | |||
PAAVOLAINEN Väinö | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | Inscribed | ||
SKOGSTER Amos | 2000 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 17 | Inscribed | ||
SKOGSTER Moritz | 1999 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Inscribed | ||
JUSSILA Johannes | 2001 |
FIN
|
R | 19 | Inscribed | ||
KURRI Joona | 2001 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
29 | Inscribed | |||
SAVOLAINEN Riku | 2001 |
FIN
|
30 | Inscribed | |||
HEINÄMAA Akseli | 2002 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | Inscribed | ||
KALLIO Matias | 2001 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 5 | Inscribed | ||
KERÄNEN Miika | 2001 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 22 | Inscribed | ||
TERHO Jussi | 1999 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 6 | Inscribed | ||
PAHKALA Pyry | 2002 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 27 | Inscribed | ||
PUTKONEN Petri | 2000 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
34 | Inscribed | |||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 12 | Inscribed | ||
KANGASNIEMI Aaro | 2002 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | 18 | Inscribed | ||
KILJANDER Oskar | 1999 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 3 | Inscribed | ||
OJALA Tuomas | 2001 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | Inscribed | ||
KIM Anatolii | 2000 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | 21 | Inscribed | ||
AFANASSIEV Nikita | - | FIN Espoon Miekkailijat | R | 24 | Cancelled | ||
JUTILA Julius | - | FIN Habda Helsinki | L | 4 | Cancelled |
34 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PÖYSTI Laura | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | SANI Ville | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
SAVELAINEN Janne | FIN | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | TAURIAINEN Simo | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Kansallinen ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2019 | Masters ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Kansallinen ranking U20 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KORBERG Vilora | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
--- | Inscribed | |||
SALM Jürgen | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
--- | Inscribed | |||
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | Inscribed | |||
VALMARI Tim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | Inscribed | |||
VUOLLE Julius | 2011 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | Inscribed |
5 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PISAREV Elisey | 2008 |
AIN KSHWSM
|
R | 1 | Inscribed | ||
AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 |
EST Le Glaive
|
12 | Inscribed | |||
LAMBINEN Nikita | 2008 |
EST Tallinna Mook
|
R | 22 | Inscribed | ||
PASKOVSKI Georgi | 2008 |
EST IREM
|
R | 5 | Inscribed | ||
SALM Jürgen | 2011 |
EST Tallinna Mook
|
26 | Inscribed | |||
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
25 | Inscribed | |||
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 21 | Inscribed | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 7 | Inscribed | ||
ANTTILA Meri | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
27 | Inscribed | |||
GENEVET Mari | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
10 | Inscribed | |||
MÄKELÄ Felix | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | Inscribed | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 23 | Inscribed | ||
MIETTINEN Ruth | 2009 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
14 | Inscribed | |||
LINDBERG Filip | 2008 |
FIN Kyrkslätt IF/UR33
|
8 | Inscribed | |||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 4 | Inscribed | ||
DUDARKAEVA Karina | 2009 |
RUS FORT FC St. Petersburg
|
R | 11 | Inscribed | ||
KUNTCEVICH Elena | 2008 |
RUS Start St. Petersburg
|
3 | Inscribed | |||
PISAREV Yaroslav | 2008 |
RUS KSHWSM
|
R | 6 | Inscribed | ||
SHPYRNIA Anisia | 2009 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | --- | Inscribed | ||
ZAGVOZDINA Veronika | 2008 |
RUS FORT FC St. Petersburg
|
R | 15 | Inscribed |
20 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
N1 | LUNDGREN Laura Marika | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
L | OJANEN Jussi | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | PIRHONEN Mika | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | PÖYSTI Laura | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | PRUGINIC Dimitar | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
L | SANI Ville | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
SAVELAINEN Janne | FIN | Espoon Miekkailijat | |||
N1 | TAURIAINEN Simo | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Masters ranking U11 Open Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U11 Open Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PISAREV Elisey | 2008 |
AIN KSHWSM
|
R | 8 | Inscribed | ||
AIGRO Airon Kindlus | 2006 |
EST Le Glaive
|
R | 33 | Inscribed | ||
AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 |
EST Le Glaive
|
57 | Inscribed | |||
ERSS Ott-Hendrik | 2007 |
EST Tallinna Mook
|
R | 45 | Inscribed | ||
JAHU Edvin | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | 28 | Inscribed | ||
JOEMETS Karl-Egert | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
--- | Inscribed | |||
KOZLOV Nikita | 2007 |
EST IREM
|
R | 13 | Inscribed | ||
LAASIK Madli | 2007 |
EST En Garde Haapsalu
|
17 | Inscribed | |||
PUHM Marek | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
R | 36 | Inscribed | ||
PUHM Marko | 2006 |
EST Tallinna Mook
|
49 | Inscribed | |||
SILDE Ken-Keiro | 2007 |
EST En Garde Haapsalu
|
L | 29 | Inscribed | ||
TRYNOVA Julia | 2008 |
EST En Garde Haapsalu
|
R | 16 | Inscribed | ||
VEIDEBAUM Karl-Oskar | 2007 |
EST Le Glaive
|
58 | Inscribed | |||
IKONEN Hanna | 2007 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
R | 35 | Inscribed | ||
SAVOLA Iisa | 2007 |
FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
|
R | 43 | Inscribed | ||
VALKONEN Aarre | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
24 | Inscribed | |||
HYTTINEN Ella | 2007 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
61 | Inscribed | |||
MÄNNIKKÖ Miikka | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 12 | Inscribed | ||
THODÉN Tobias | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 3 | Inscribed | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | Inscribed | ||
BJÖRKMAN Aku | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 5 | Inscribed | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 6 | Inscribed | ||
MÄENPÄÄ QUIÑONES Petri | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 31 | Inscribed | ||
MARKELIN Cedric | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
22 | Inscribed | |||
VÄLIAHDET Frans | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 41 | Inscribed | ||
RIIKONEN Venni | 2008 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
--- | Inscribed | |||
JÄNTTI Jonas | 2006 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
R | 47 | Inscribed | ||
LINDBERG Filip | 2008 |
FIN Kyrkslätt IF/UR33
|
59 | Inscribed | |||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 7 | Inscribed | ||
JAKOBSSON Justus | 2006 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
53 | Inscribed | |||
LAPPALAINEN Valtteri | 2006 |
FIN Mikkelin Miekkailijat
|
23 | Inscribed | |||
ASTIKAINEN Eetu | 2006 |
FIN Saimaan Säilät
|
32 | Inscribed | |||
TARKIAINEN Antti-Pekka | 2006 |
FIN
|
21 | Inscribed | |||
KARPPINEN Lauri | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
44 | Inscribed | |||
LAINE Iiris | 2007 |
FIN Turun Miekkailijat
|
60 | Inscribed | |||
OJALA Minea | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 51 | Inscribed | ||
PYYSALO Jussi | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 10 | Inscribed | ||
SAARENTO Annasofia | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
27 | Inscribed | |||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 15 | Inscribed | ||
ABRAMENKO Iakov | 2006 |
RUS KSHWSM
|
1 | Inscribed | |||
MARKOV-BUTYRSKII Maksim | 2007 |
RUS Start St. Petersburg
|
R | 48 | Inscribed | ||
NEZHEVENKO Mikhail | 2006 |
RUS Start St. Petersburg
|
4 | Inscribed | |||
PISAREV Yaroslav | 2008 |
RUS KSHWSM
|
R | 20 | Inscribed | ||
LOZAKOVICH Nikita | 2006 |
RUS
|
R | 9 | Inscribed |
44 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Category | Name | Nation | Inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | HAKKARAINEN Tero | FIN | Turun Miekkailijat | ||
L | JÄRVI Juha | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
B | KORHONEN Jonni Sebastian | FIN | Saimaan Säilät | ||
B | MOOSUS Martti | EST | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
N1 | THODÉN Kaisa | FIN | Espoon Miekkailijat | ||
N1 | VALMARI Saga | FIN | Espoon Miekkailijat |
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2019 | Masters ranking U13 Open Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2018 | Masters ranking U13 Open Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |