back-to-list

results

Mitteldeutsche Meisterschaft
GER Altenburg
March 8, 2020 - March 8, 2020

Ξίφος Ασκήσεως Women's U15 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N GAMKE Ella 2006 F GER TV Markkleeberg (GER)
2 N OEHLER Sophia 2005 F GER FSC Nordhausen (GER)
3 N ARNOLD Stella 2006 F GER Chemnitzer PSV (GER)
3 N LÜBEN Clara-Marlene 2006 F GER SC Berlin (GER)
5 N KÖSLING Anik 2008 F GER SV Angern (GER)
6 N BENEDIX Martha 2006 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
7 N ROSENSTENGEL Merle 2006 F GER KSV Weißwasser (GER)
8 N KUCHENBECKER Lotte 2008 F GER FC Schkeuditz (GER)
9 N KARIUS Bele 2007 F GER SC Berlin (GER)
10 N KUCHENBECKER Paula 2006 F GER FC Schkeuditz (GER)
11 N GEBAUER Luisa 2007 F GER TV Markkleeberg (GER)
12 N PERL Marie 2005 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
13 N HUBOLD Pia 2006 F GER FSC Jena (GER)
14 N OBERLÄNDER Kiara 2005 F GER FC Schkeuditz (GER)
15 N SCHARF Hanna 2006 F GER Chemnitzer PSV (GER)
16 N SCHRÖDER Josephine 2006 F GER FSC Jena (GER)
17 N RUTZ Antonia 2005 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
18 N MÜLLER Annika 2006 F GER FSC Jena (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's U15 άτομο history
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N WOLF Julien 2005 M GER Dresdener FC (GER)
2 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 N MALITZKI Lukas 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
3 N THETMEYER Lucas 2006 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
5 N STEIN Yannik 2005 M GER FC Oelsnitz (GER)
6 N LEUSCHKE Jakob 2005 M GER Dresdener FC (GER)
7 N BRETSCHNER Liam 2005 M GER Dresdener FC (GER)
8 N STRELOW Alexander 2006 M GER Dresdener FC (GER)
9 N JÜRGENSEN Johannes 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
10 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
11 N BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
12 N SCHAEFER Jakob 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
13 N KUNNIG Carl 2006 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
14 N BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
15 N SCHREIBER Felix 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
16 N SCHWAB Jamey Maurice 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
17 N BARBY Henrik 2007 M GER FC Moers (GER)
18 N BÖRNGEN Ludwig 2006 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
19 N JESS Timon 2005 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
20 N TIPPMER Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
21 N PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
22 N BERGMANN Jonathan 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
23 N SCHMIDT Caspar Anton 2006 M GER FSC Jena (GER)
24 N SCHLIETER Matthias 2006 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
25 N RIEMANN Fabian 2008 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
26 N PUFE Johannes 2005 M GER TV Schönwald FA (GER)
27 N BORNKESSEL Julius 2006 M GER FSC Jena (GER)