back-to-list

results

Osterburg Pokal
GER Kraftsdorf
February 29, 2020 - March 1, 2020

Ξίφος Ασκήσεως Women's U11 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N SCHÄFER Sienna Emilia 2009 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
2 N SCHIRMER Johanna Helene 2009 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N NOWACK Alicia Charleen 2010 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
3 N LENGYEL Nora 2009 F HUN PSV Weimar (GER)
5 N LEUKEFELD Merle 2011 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
6 N GRADL Julia 2009 F GER KSZU Meiningen (GER)
7 N ATHENSTEDT Scarlett 2011 F GER PSV Weimar (GER)
8 N VAN SCHYNDEL Lisa 2010 F GER SV Einheit Altenburg (GER)
9 N DUMMER Elisabeth 2012 F GER KSZU Meiningen (GER)
10 N KURZWEIL Tara - Amelie 2010 F GER FSC Jena (GER)
11 N RYLL Lene 2011 F GER FSC Jena (GER)
0 D 1ος γύρος ECKARDT Johanna 2011 F GER PSV Weimar (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Women's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HAUPT Emely 2008 F GER PSV Weimar (GER)
2 N SOWIETZKI Anja 2008 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N NEUBAUER Aila 2008 F GER FSC Jena (GER)
3 N WILLING Nina 2007 F GER FSC Nordhausen (GER)
5 N MERBACH Emilia 2008 F GER FSC Jena (GER)
6 N WETZEL Tabea Sophie 2008 F GER FSC Nordhausen (GER)
7 N KUPRIN Anna 2008 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
8 N LINKE Mathilde 2007 F GER FSC Jena (GER)
9 N GRIMMER Ella 2007 F GER FSC Jena (GER)
10 N SCHRICKER Svea Rike 2008 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
11 N STÖßEL Hannah 2008 F GER FSC Jena (GER)
12 N ZINKE Emma Luisa 2007 F GER FSC Jena (GER)
13 N LOHRENGEL Linda 2008 F GER PSV Weimar (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's U11 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N ATHENSTEDT Malcolm 2009 M GER PSV Weimar (GER)
2 N OTTO Gustav 2010 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N SCHONATH Tim Konstantin 2009 M GER FSC Jena (GER)
3 N HANDSCHACK Yannick 2009 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
5 N KÖSLING Armin 2010 M GER PSV Weimar (GER)
6 N KRÜGER Ansgar 2009 M GER PSV Weimar (GER)
7 N WENIGER Theodor 2009 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
8 N SURDEANU Rares Ionut 2010 M ROU
9 N STAEB Daris 2010 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
10 N KRAKOWSKI Kornel 2011 M POL PSV Weimar (GER)
11 N MEDING Ben 2010 M GER FSC Jena (GER)
12 N KAUFMANN Mateo 2010 M GER FSC Jena (GER)
13 N ULBRICHT Timon 2009 M GER PSV Weimar (GER)
14 N KOPPANYI Peter 2010 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
15 N SCHNEIDER Paul 2010 M GER KSZU Meiningen (GER)
16 N HERRE Jannis 2011 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
17 N STOIKE Finley 2010 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
18 N BRENNER Alex 2010 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
19 N DAUM Leander 2010 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
20 N FAHRIG Philipp Josef 2012 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
0 D 1ος γύρος PFAFF Willy 2011 M GER KSZU Meiningen (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
2 N SCHNABEL Lennart 2007 M GER FSC Jena (GER)
3 N PERLEBERG Matheo 2008 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N OTTO Theodor 2007 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
5 N RIEMANN Fabian 2008 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
6 N KÜßNER Tillmann 2007 M GER PSV Weimar (GER)
7 N KÖHLER Franjo 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
8 N BÖTTCHER Arne-Friedrich 2007 M GER PSV Weimar (GER)
9 N PESTER Milan 2008 M GER FSC Jena (GER)
10 N BANK Andreas Alexander 2007 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
11 N SCHELLHORN Vincent 2007 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
12 N IBE Max 2007 M GER FSC Nordhausen (GER)
13 N NACKE Hannes 2007 M GER FSC Nordhausen (GER)
14 N SCHÜTZE Frederik 2007 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
15 N EISENGARTEN Franz 2008 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
16 N WERNECKE Arvid 2008 M GER FSC Nordhausen (GER)
17 N PISTORIUS Felix 2008 M GER FSC Nordhausen (GER)
18 N GRAULIG Jonas 2008 M GER FSC Jena (GER)
19 N ISSERSTEDT Lorenz 2007 M GER FSC Jena (GER)
20 N NUHN Frederik 2008 M GER KSZU Meiningen (GER)
21 N NÜßLE Theodor 2008 M GER FSC Nordhausen (GER)
22 N GOLTZ Cornelius 2008 M GER KSZU Meiningen (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Women's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HOFFMANN Lina 2006 F GER PSV Weimar (GER)
2 N OEHLER Sophia 2005 F GER FSC Nordhausen (GER)
3 N HUBOLD Pia 2006 F GER FSC Jena (GER)
3 N LÜBEN Clara- Marlene 2006 F GER SC Berlin (GER)
5 N SCHRÖDER Josephine 2006 F GER FSC Jena (GER)
6 N MÜLLER Annika 2006 F GER FSC Jena (GER)

Ξίφος Ασκήσεως Men's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N BÖRNGEN Ludwig 2006 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
2 N SCHLIETER Matthias 2006 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N JESS Timon 2005 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
3 N BORNKESSEL Julius 2006 M GER FSC Jena (GER)
5 N SCHMIDT Caspar Anton 2006 M GER FSC Jena (GER)
6 N SCHLIEMANN Immanuel 2006 M GER FSC Jena (GER)
7 N GOLDBACH Danilo 2006 M GER FSC Nordhausen (GER)
8 N STILLE Vincent Boris 2005 M GER FSC Nordhausen (GER)

Epee Women's U12-U10 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Women's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N BODE Josephine 2007 F GER MTV Saalfeld (GER)
2 N ZOBEL Emilia 2008 F GER SFV Oschatz (GER)
3 N HAUPT Emely 2008 F GER PSV Weimar (GER)
3 N SCHRICKER Svea Rike 2008 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
5 N NOWACK Alicia Charleen 2010 F GER TUS Osterburg Weida (GER)

Epee Women's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N ADAMCOVA Anita 2006 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
2 N ROMEYKE Clara 2005 F GER PSV Weimar (GER)
3 N GÖHRING Marlene 2005 F GER PSV Weimar (GER)
3 N WERNER Sasha Diane 2006 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
5 N KARRAS Lenie 2006 F GER PSV Weimar (GER)
6 N LUKAS Lisa 2006 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)

Epee Men's U12-U10 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Men's U13 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
2 N BERGNER Niklas 2007 M GER MTV Saalfeld (GER)
3 N RIEMANN Fabian 2008 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 N SEIDEL Hendrik 2007 M GER KSZU Meiningen (GER)
5 N WINKLER Alfred 2007 M GER TUS Osterburg Weida (GER)

Epee Men's U15 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N HAAK Felix 2005 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
2 N NEUMANN Justus 2005 M GER MTV Saalfeld (GER)
3 N HÄCKEL Kurt 2006 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
3 N HARZ Carl 2006 M GER PSV Weimar (GER)
5 N GEINITZ Lasse 2006 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
6 N BAUER Colin 2006 M GER MTV Saalfeld (GER)

Epee Women's U17 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Women's U20 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Men's U17 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο

Epee Men's U20 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο