back-to-list

results

EVF Epee Circuit
UKR Kiev
February 29, 2020 - March 1, 2020

Epee Men's V70 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N VON BRANDIS Cordt 1943 M NOR Stavanger FK (NOR)
2 N PAAKKANEN Heikki 1948 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 N PSHENYCHNYI Fedir 1950 M UKR
3 N SEPPÄNEN Ilkka 1943 M FIN Saimaan Säilät (FIN)

Epee Men's V60 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N SOKOLOV Volodymyr 1960 M UKR
2 N SZCZESNY Jacek 1956 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
3 N DUNAEVSKI Dmitry 1957 M ISR
3 N SOKOLOV Viktor 1953 M UKR
5 N HERONIMEK Leszek 1959 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
6 N POLIKARPOV Olexiy 1954 M UKR
7 N SADEH Ronnie 1960 M ISR
8 N DESCHAMPS Michel 1959 M BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
9 N ANELCHYK Volodymyr 1957 M UKR
10 N ROMI Didier 1953 M FRA CADETS ESSON (FRA)
11 N KLIUCHNIKOV Serhii 1955 M UKR
12 N ELFVERSON Göran 1955 M SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's V50 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N ATANASSOW Aleksander 1969 M POL AZS AWF Krakow (POL)
2 N TSIMERNOV Boris 1970 M ISR
3 N BITTNER Daniel 1969 M GER USC Magdeburg (GER)
3 N SEMYKOZ Roman 1961 M UKR
5 N SYMONENKO Volodymyr 1965 M UKR
6 N PUSTOVIT Oleksandr 1967 M UKR
7 N YATSENKO Ihor 1967 M UKR
8 N ZAWALICH Leszek 1969 M POL
9 N KRZEMINSKI Mariusz 1962 M POL
10 N TRAKHTENBERG Valeri 1970 M ISR
11 N COLLING Emile 1968 M LUX Fechterring Hochwald (GER)
12 N MOISEIEV Mykhailo 1962 M UKR
13 N KYLIKOV Oleksii 1969 M UKR
14 N POLOVNIKOV Dmytro 1967 M UKR
15 N SYTNIK Valentin 1970 M UKR
16 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
17 N LISOVOY Viktor 1962 M UKR
18 N DRAPELLA Maciej 1964 M POL
19 N BILANI Nady 1964 M BEL CS La Maison de l'Escrime (BEL)
20 N KIREEV Jyrii 1969 M UKR
21 N DALLA GIOVANNA Gianni 1967 M ITA CS La Maison de l'Escrime (BEL)
22 N BERGER Matthias 1969 M GER USC Magdeburg (GER)
23 N RUSCH Harald 1966 M GER MTV München (GER)
24 N DECHAMPS Olivier 1966 M BEL CE La Dague la prime (BEL)
25 N KYRYCHENKO Ievgeni 1966 M UKR
26 N MAKOVETSKYI Yehor 1968 M UKR
27 N DRUZENKO Andrii 1970 M UKR
28 N ALDOSHYN Yauheni 1966 M BLR
29 N KOZLENKO Sergii 1968 M UKR
30 N MISIK Oleksandr 1968 M UKR
31 N BILOV Oleksii 1969 M UKR
32 N KULYK Kostyantyn 1970 M UKR
33 N FRIEDLAND Baruch 1963 M ISR
34 N PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
35 N KYSELOV Ievgenii 1969 M UKR
36 N GUNKO Iurii 1963 M UKR
37 N KYLYK Nikolay 1961 M UKR
38 N DASHEVSKYI Arkadii 1961 M UKR
39 N DEMIANENKO Vladislav 1969 M UKR
40 N KUTSENKO Maksym 1968 M UKR
41 N KONSTANTINOV Vladimir 1961 M UKR
42 N CHEREDNYCHENKO Sergii 1965 M UKR
43 N NABERUKHIN Viacheslav 1965 M UKR
44 N ROYENKO Oleg 1961 M UKR
45 N SOKOLOV Vladyslav 1967 M UKR

Epee Men's V40 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N GOETZ Gregory 1975 M FRA PT A MOUSSON (FRA)
2 N STEPANIAN Sergii 1974 M UKR
3 N BABKA Taras 1974 M UKR Zaporizhzhya (UKR)
3 N SKVORTSOV Anton 1979 M UKR
5 N SHABLII Oleksii 1979 M UKR
6 N BEREZIUK Bogdan 1974 M UKR KIEW (UKR)
7 N ILLES Henrik Janos 1971 M HUN
8 N MELNYCHUK Oleg 1971 M UKR
9 N LALLEMENT Yann 1979 M FRA PT A MOUSSON (FRA)
10 N ADAMOVICH Vladimir 1971 M RUS
11 N KORZH Valerii 1974 M UKR
12 N HUDYMA Ruslan 1979 M UKR
13 N KOZAKIVSKYI Vasyl 1976 M UKR KIEW (UKR)
14 N TCHALTSEV Dmitri 1971 M BEL CS La Maison de l'Escrime (BEL)
15 N BENITAH Eliahu 1972 M ISR
16 N AGEYEV Ruslan 1973 M UKR
17 N IEGOROV Vadym 1972 M ISR
18 N YUKHYMOV Borys 1971 M UKR
19 N METIUNAS Regimantas 1977 M LTU Vilniaus FK (LTU)
20 N BERCHTEYN Leonid 1977 M ISR
21 N CHYZHANKOV Ruslan 1972 M UKR
22 N KORZH Vitaliy 1971 M UKR
23 N SHCHERBULA Mikhail 1971 M UKR
24 N SZABÓ Péter 1972 M HUN
25 N TYKHYI Volodymyr 1971 M UKR
26 N STEPANOV Oleksandr 1974 M UKR Zaporizhzhya (UKR)
27 N KANASHENKOV Pavel 1973 M ISR
28 N PENA Carlos 1977 M ESP
29 N DIDYK Oleksandr 1971 M UKR
30 N GRUSHCHANSKII Victor 1971 M UKR
31 N BOVT Andrii 1980 M UKR
32 N RODRIGUEZ David 1972 M ESP
33 N GERTSMAN Alexandr 1971 M ISR
34 N USTYNOV Igor 1974 M UKR
35 N KARAPYSH Oleksandr 1973 M UKR
36 N SLOBODYANIUK Sergii 1980 M UKR
37 N YUSHCHYSHYN Roman 1977 M UKR
38 N BADAYANTS Pavel 1972 M UKR

Epee Women's V60 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N RUNOLD Jeannette 1959 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N BOYKOVA Olena 1973 F UKR

Epee Women's V50 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
2 N BOYKO Maria 1969 F ISR
3 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N CANO DIOSA Rosa Maria 1965 F ESP
5 N RUNOLD Jeannette 1959 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N WARVSTEN Kerstin 1963 F SWE LFK Linköping (SWE)
7 N PENA Astrid 1967 F ESP

Epee Women's V40 άτομο
rank status pool name yob γένος   nation σωματείο
1 N PETROVSKA Olha 1979 F UKR
2 N SAUDO Sophie 1979 F FRA
3 N BOYKOVA Olena 1973 F UKR
3 N LIULCHENKO Larysa 1971 F UKR
5 N BERNER Tetiana 1980 F UKR