Kalpa Naiset V70 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Naiset V60 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | BUDICH Sabine | 1961 | F | GER | PSV Rostock (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KUMMICH Angela | 1954 | F | GER | FG Rotation Berlin (GER) |
Kalpa Naiset V50 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Naiset V40 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | OLDAG Anne | 1974 | F | GER | FG Schwerin (GER) |
Kalpa Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | KRAUTER Karoline | 2004 | F | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow (GER) | |
0 | A | 1. kierros | FECHNER Sofie | 2009 | F | POL | UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL) | |
0 | A | 1. kierros | HEMPELMANN Alexandra | 2003 | F | GER | FG Rotation Berlin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | HAUSE Julie | 2006 | F | GER | OSC Berlin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | NGUYEN Ngoc Kim | 2004 | F | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) | |
0 | A | 1. kierros | MARTYNENKO Kristina | 2006 | F | UKR | OSC Berlin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | BÜCKER Joella | 2005 | F | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) |
Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | RETTKOWSKI Sarah | 1988 | F | GER | FG Schwerin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | MÜLLER Anna Renate | 1997 | F | GER | OSC Potsdam (GER) |
Kalpa Miehet V70 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Miehet V60 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | BECKER Detlef | 1959 | M | GER | OSC Potsdam (GER) | |
0 | A | 1. kierros | MÜLLER Dirk | 1960 | M | GER | USC Viadrina Frankfurt (GER) | |
0 | A | 1. kierros | BAHLCKE Sven | 1962 | M | GER | FG Schwerin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | GRETZLER Ralf | 1963 | M | GER | FC Uni Kiel (GER) | |
0 | A | 1. kierros | SCHULZE Karsten | 1963 | M | GER | Berliner FC (GER) |
Kalpa Miehet V50 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | HERRMANN Elmar | 1973 | M | GER | Fechtergilde Südholstein (GER) | |
0 | A | 1. kierros | GARBE Marc-Stephan | 1967 | M | GER | Berliner FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | ECKERT Yves | 1969 | M | GER | SVA Oranienburg (GER) |
Kalpa Miehet V40 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Kalpa Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | HEESCH Tobias | 2004 | M | GER | Charlottenburger FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KRAUTER Theodor | 2005 | M | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow (GER) | |
0 | A | 1. kierros | LOOSCH Janek | 2004 | M | GER | SV Lok Pritzwalk (GER) | |
0 | A | 1. kierros | UNGUREIT Luca | 2006 | M | GER | OSC Berlin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | GRÖNEBAUM August | 2007 | M | GER | OSC Berlin (GER) | |
0 | A | 1. kierros | BECKMANN Johannes | 2005 | M | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) | |
0 | A | 1. kierros | HORNUNG Friedrich | 2007 | M | GER | OSC Potsdam (GER) | |
0 | A | 1. kierros | FECHNER Oskar | 2007 | M | GER | OSC Berlin (GER) |
Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | A | 1. kierros | DITTRICH Norbert | 1983 | M | GER | SVA Oranienburg (GER) | |
0 | A | 1. kierros | NAGEL Stefan | 2000 | M | GER | SV Lok Pritzwalk (GER) | |
0 | A | 1. kierros | HOECHSMANN Thomas | 1978 | M | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) | |
0 | A | 1. kierros | BURMEISTER Andreas | 1993 | M | GER | SVA Oranienburg (GER) | |
0 | A | 1. kierros | DELFS Lennart | 1994 | M | GER | Hamburger FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | PROHL Christopher | 1984 | M | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) | |
0 | A | 1. kierros | FAQIZADAH Abdulghafar | 1994 | M | AFG | ETV Hamburg (GER) | |
0 | A | 1. kierros | MORIK Marco | 1993 | M | GER | TSV Berlin-Wittenau (GER) | |
0 | A | 1. kierros | WOLTMANN Tobias | 1999 | M | GER | Charlottenburger FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KOST Milan | 2001 | M | GER | Charlottenburger FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KNAUDER Julius | 1998 | M | GER | Charlottenburger FC (GER) | |
0 | A | 1. kierros | BRAUN Denny | 1987 | M | GER | FFV Rodleben (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KAMPMANN Marc-André | 1994 | M | GER | ETV Hamburg (GER) | |
0 | A | 1. kierros | KRAUTER Maximilian | 2000 | M | GER | Blau-Weiß Kleinmachnow (GER) |