Kalpa Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DIAS Aydee | 2007 | F | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
2 | N | PORTUGAL Gabriela | 2007 | F | BRA | CC Curitibano (BRA) | ||
3 | N | MORAES Gabriela | 2005 | F | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
3 | N | TEIXEIRA Pietra | 2006 | F | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
5 | N | EMED Maria Luiza | 2008 | F | BRA | CC Curitibano (BRA) | ||
6 | N | VOLACO Isabela | 2008 | F | BRA | CC Curitibano (BRA) | ||
7 | N | ROSSA Lais | 2009 | F | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
8 | N | IVANCHECHE Alice | 2007 | F | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
9 | N | KLIMECK Olivia | 2008 | F | BRA | CMPR Parana (BRA) |
Säilä Naiset V40 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Säilä Miehet V40 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | ZANNIN Paulo | 1962 | M | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
2 | N | ZANOTI Thiago | 1981 | M | BRA | Sociedade Thalia (BRA) | ||
3 | N | DA SILVA Erlon | 1977 | M | BRA | Avulso (BRA) |
Kalpa Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | CAVALHEIRO João | 2005 | M | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
2 | N | LEAL Felipe | 2006 | M | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
3 | N | OLIVEIRA Jose | 2005 | M | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
3 | N | HOPFER Pedro | 2008 | M | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
5 | N | ZOTZ Bernardo | 2005 | M | BRA | Sociedade Thalia (BRA) | ||
6 | N | ARMANI Luca | 2008 | M | BRA | AMK Mestre Kato (BRA) | ||
7 | N | PORTO Arthur | 2007 | M | BRA | CMPR Parana (BRA) |
Säilä Mixed U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | JUSTUS Israel | 2010 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
2 | N | JUSTUS Benjamin | 2011 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
3 | N | KOENE Marina | 2012 | F | BRA | Avulso (BRA) | ||
3 | N | AMORIM Lucas | 2011 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
5 | N | CASTILHO Henrique | 2011 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
6 | N | LOPES Henrique | 2016 | M | BRA | Avulso (BRA) |
Säilä Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KOGUT Nicollas | 2003 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
2 | N | OLIVEIRA Jose | 2005 | M | BRA | CMPR Parana (BRA) | ||
3 | N | RUBIALE Alberto | 2006 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
3 | N | MOREIRA Bernardo | 2006 | M | BRA | Avulso (BRA) | ||
5 | N | VELASQUI Juan Pablo | 2006 | M | BRA | Avulso (BRA) |