back-to-list

results

Landesmeisterschaft Baden-Nord Württemberg Veteranen
GER Pforzheim
1. maaliskuuta 2020 - 1. maaliskuuta 2020

Säilä Naiset V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Naiset V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N JENISCH Gernot 1969 M GER MMX Fecht Club Pforzheim (GER)
2 N VON BUCH Ulrich 1970 M GER TSG Eislingen (GER)
3 N BÜHNER Holger 1966 M GER SV Böblingen (GER)
3 N ZIEGLER Udo 1964 M GER SV Esslingen (GER)
5 N GIRRBACH Michael 1965 M GER MMX Fecht Club Pforzheim (GER)
6 N EISNER Dirk 1969 M GER MMX Fecht Club Pforzheim (GER)

Säilä Miehet V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Säilä Miehet V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Naiset V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Naiset V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Naiset V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N WIESMÜLLER Angelika 1966 F GER TSG Füssen (GER)

Floretti Naiset V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N AMANN Britta 1978 F GER VFB Friedrichshafen (GER)

Floretti Naiset V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Floretti Miehet V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N KACHUR Bruno 1949 M GER TSF Ditzingen (GER)
2 N OSWALD Gerd 1949 M GER USC München (GER)
3 N MENCK Roger 1943 M GER SV Grimmelfingen (GER)
4 N PRECHTL Hanns 1943 M GER Nürnberger FC (GER)

Floretti Miehet V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N DIMITROV Dimitar 1958 M BUL TG Frankenthal (GER)

Floretti Miehet V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N SCHOBER Valentin 1966 M GER PSV Stuttgart (GER)
2 N VOGEL Achim 1967 M GER PSV Stuttgart (GER)
3 N ZIEGLER Udo 1964 M GER SV Esslingen (GER)
4 N KREIKENBOHM Uwe 1964 M GER SC Korb (GER)

Floretti Miehet V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N VON DER TRENCK Bodo 1980 M GER Rastatter TV (GER)
2 N KARAMITROS Konstantin 1972 M GRE MTV Stuttgart (GER)
3 N JOOS Michael 1974 M GER TSG Reutlingen (GER)
4 N BAUER Stefan 1972 M GER SC Korb (GER)

Floretti Miehet V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N GANZ Axel 1987 M GER SV Esslingen (GER)
2 N PUPPATTI Pierre 1988 M FRA SV Esslingen (GER)
3 N LIEBIG Torsten 1988 M GER MTV Ludwigsburg (GER)

Kalpa Naiset V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura

Kalpa Naiset V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N NÄGELE Brigitte 1951 F GER MTV Ludwigsburg (GER)
2 N BRAUN Heidi 1953 F GER TSV Calw (GER)
3 N WALTER Dagmar 1956 F GER TV Oberndorf (GER)

Kalpa Naiset V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N TUCHEN Halka 1963 F GER SV Raspo DJK Osnabrück (GER)
2 N WIESMÜLLER Angelika 1966 F GER TSG Füssen (GER)
3 N FOLZ Iris 1970 F GER SV Waldkirch (GER)
4 N PENZIEN Ulrike 1969 F GER TSV Speyer (GER)

Kalpa Naiset V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FREY Simone 1980 F GER Heidenheimer SB (GER)
2 N RENZ Alice 1980 F GER TSV Laupheim (GER)
3 N AMANN Britta 1978 F GER VFB Friedrichshafen (GER)
4 N SCHMIDT Ellyca 1977 F GER TSV Lauf (GER)

Kalpa Naiset V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N MICHEL Oksana 1981 F GER TV Waldshut (GER)
2 N MITSCHANG Alexandra 1989 F GER SV Esslingen (GER)
3 N ROVATI Beatrice 1990 F ITA SV Esslingen (GER)

Kalpa Miehet V70 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N KACHUR Bruno 1949 M GER TSF Ditzingen (GER)
2 N PRECHTL Hanns 1943 M GER Nürnberger FC (GER)
3 N OSWALD Gerd 1949 M GER USC München (GER)
3 N VOSSELER Max-Peter 1950 M GER TG Schwenningen (GER)
5 N ANTRITTER Wolfgang 1945 M GER FS Pforzheim (GER)
6 N MENCK Roger 1943 M GER SV Grimmelfingen (GER)

Kalpa Miehet V60 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N JÄNISCH Wolfram 1957 M GER TG Schwenningen (GER)
2 N ILLERS Jürgen 1958 M GER TSV Speyer (GER)
3 N MAYER Joachim 1960 M GER TSG Reutlingen (GER)
3 N SCHRAUF Jürgen 1960 M GER TSV Lauf (GER)
5 N KAISER Wolfgang 1957 M GER SV Grimmelfingen (GER)

Kalpa Miehet V50 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N FALCK-YTTER Jan 1961 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 N BÜHNER Holger 1966 M GER SV Böblingen (GER)
3 N HINDERER Helmut 1969 M GER TSF Welzheim (GER)
3 N WELSCH Marco 1970 M GER FS Pforzheim (GER)
5 N MILDE Bernd 1965 M GER Aalener Sportallianz (GER)
6 N HAUBER Christoph 1968 M GER TSG Reutlingen (GER)

Kalpa Miehet V40 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N AUTZEN Olaf 1972 M GER TSG Reutlingen (GER)
2 N JOOS Michael 1974 M GER TSG Reutlingen (GER)
3 N BISCHOFF Michael 1979 M GER Aalener Sportallianz (GER)
3 N EIGNER Steffen-Michael 1971 M GER TSF Ditzingen (GER)
5 N ZVEREV Konstantin 1977 M GER Frankfurter TV (GER)
6 N MOOG Jussi 1971 M GER TSG Reutlingen (GER)
7 N DURAN Suat 1975 M GER SV Esslingen (GER)

Kalpa Miehet V30 Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N BRAUN Stefan 1984 M GER TSV Laupheim (GER)
2 N MITSCHANG Robert 1983 M GER SV Esslingen (GER)
3 N KRON Benedikt 1984 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
4 N MARQUARDT Alexander 1988 M GER FS Pforzheim (GER)