back-to-list

results

Thüringenpokalturnier
GER Kraftsdorf
1. maaliskuuta 2020 - 1. maaliskuuta 2020

Kalpa Naiset Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N WEGENER Marike 1993 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
2 N PETERSEN Jara-Sophie 2003 F GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 N SCHOLZ Susanne 1989 F GER Dresdener FC (GER)
4 N STRECKER Leonie 1999 F GER FC Leipzig (GER)
5 N LANDTE Constanze 2000 F GER MTV Saalfeld (GER)
6 N RIEBER Friederike 1997 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
7 N ZOSEL Amelie 2002 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
8 N TIETZE Susann 1981 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
9 N STRAUB Katja 1971 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
10 N KARPE Mareike 2000 F GER SV Halle (GER)
11 N SIMMEN Michelle 1998 F GER SGS Erlangen (GER)
12 N RÖCHTE Ulrike 1997 F GER USV Jena (GER)
13 N LICHT Leona 2000 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
14 N SEIDEL Charlotte 2004 F GER KSZU Meiningen (GER)
15 N ZOSEL Hanna 2000 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
16 N PATZER Claudia 1983 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
17 N GRUNDMANN Theresa 2000 F GER TUS Osterburg Weida (GER)
18 N PLETAT Fiona 2004 F GER PSV Weimar (GER)
19 N MENZ Colleen 2001 F GER KSZU Meiningen (GER)
20 N VOß Alina 2004 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
21 N FUCHS Anna 2003 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
22 N KNAPP Christina 1977 F GER Dresdener FC (GER)

Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N HALM Andreas 1982 M GER BSG Stahl Nordhausen (GER)
2 N LESCHKE Tobias 1990 M GER SV Medizin Bautzen (GER)
3 N BERGER Konstantin 2004 M GER USC Magdeburg (GER)
4 N KINTZEL Marcel 1978 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
5 N TATZKO Jonte Finn 2004 M GER Nürnberger FC (GER)
6 N PETERSEN Cornelius 1998 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
7 N GRANERT Johannes 2002 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
8 N MORITZ Gerrit 1977 M GER Nürnberger FC (GER)
9 N ZOSEL Ralph 1968 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
10 N MAIWALD Ole-Hans 1964 M GER BSG Stahl Nordhausen (GER)
11 N SCHUMACHER Christian 1982 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
12 N MÖHLER Lennart 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
13 N CICHOSZ Matthias 1962 M GER USC Magdeburg (GER)
14 N MENZ Detlef 1969 M GER KSZU Meiningen (GER)
15 N MENZEL Kazimir 1985 M GER USV Jena (GER)
16 N BARTOS Lutz 1967 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
17 N BERTKO Michael 1978 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
18 N HELLMICH Moritz 1992 M GER USV Jena (GER)
19 N WINDUS Erik 1993 M GER SV Halle (GER)
20 N DOROW Jonas 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
21 N BICKEL Helmut 1951 M GER KSZU Meiningen (GER)
22 N KLOBES Olaf 1968 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
23 N PANNER Franz-Ulrich 1961 M GER KSZU Meiningen (GER)
24 N LUKAS Tom 2002 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
25 N WOLF Tom 2000 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
26 N LIENSHÖFT Jan 1997 M GER SV Halle (GER)
27 N LEIBING Christian 1994 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
28 N MORITZ Patrick 1981 M GER Nürnberger FC (GER)
29 N WOLF Leon 2003 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
30 N GEBERT Lutz 1962 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
31 N HEINZE Gerhard 1943 M GER KSZU Meiningen (GER)
32 N FALTIN Leonard 2002 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
33 N KRÜGEL Laslo 2004 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
34 N KÖHLER Leopold 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
35 N REIMANN Marc 2002 M GER FSC Jena (GER)
36 N ROTHE Johannes 1998 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
37 N BRADFORD Tamas 1989 M GBR Nürnberger FC (GER)
38 N PEREZ MOLPHE MONTOYA Eugenio 1994 M MEX USV Jena (GER)
39 N FRITZ Matthias 1995 M GER USV Jena (GER)

Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N WEGENER Marike 1993 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
2 N SCHOLZ Susanne 1989 F GER Dresdener FC (GER)
3 N KNAPP Christina 1977 F GER Dresdener FC (GER)

Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N LOESCHE Teo 2002 M GER FSC Jena (GER)
2 N NEUMANN Jose Antolin 2001 M GER FSC Jena (GER)
3 N WIEFEL Cedric 2002 M GER FSC Jena (GER)
4 N RENARD Nolann 2004 M GER FSC Jena (GER)
5 N FLÖRICKE Ben 2002 M GER FSC Jena (GER)
6 N JORDAN Moritz 2001 M GER FSC Jena (GER)
7 N STIER Franz 2002 M GER FSC Jena (GER)
8 N SCHELER Moritz 2004 M GER FSC Jena (GER)
9 N KORTE Thore 2004 M GER FSC Jena (GER)
10 N GRANERT Johannes 2002 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
11 N SCHULTZE Arthur 2002 M GER FSC Jena (GER)
12 N MORITZ Gerrit 1977 M GER Nürnberger FC (GER)
13 N HEINZ Jakob 2004 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
14 N MORITZ Patrick 1981 M GER Nürnberger FC (GER)
15 N BRADFORD Tamas 1989 M GBR Nürnberger FC (GER)
F SIMM Ralph 1975 M GER Dresdener FC (GER)
F PRECHTL Hanns 1943 M GER Nürnberger FC (GER)
F TATZKO Jonte Finn 2004 M GER Nürnberger FC (GER)
F BRAUN Christoph 1965 M GER Nürnberger FC (GER)
F LESSER Daniel 1983 M GER Nürnberger FC (GER)

Säilä Naiset Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N GRIMM Ulla 1980 F GER Nürnberger FC (GER)
2 N MENZ Colleen 2001 F GER KSZU Meiningen (GER)

Säilä Miehet Senior Henkilökohtainen
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 N SCHUHMANN Dominik 1997 M GER FR Nürnberg (GER)
2 N MENZ Detlef 1969 M GER KSZU Meiningen (GER)
3 N KHOMCHENKO Pavlo 1995 M UKR Nürnberger FC (GER)
4 N TATZKO Jonte Finn 2004 M GER Nürnberger FC (GER)
5 N MENZEL Kazimir 1985 M GER USV Jena (GER)
6 N SIRANGI Nithish 1990 M IND USV Jena (GER)
7 N MÜLLER Jan 1982 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)