back-to-list

Tulokset

2016 Svenska mästerskapen för seniorer och veteraner
SWE Kalmar
23. huhtikuuta 2016 - 24. huhtikuuta 2016

Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 JOUFFRAY Jean-Baptiste 1989 M FRA DIF Stockholm (SWE)
3 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
5 ROSENBERG Gabriel 1995 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 FAGELL Maximilian 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)
8 LANDO TROTTEIN Remy 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 JOHNSSON Fredrik 1992 M SWE GFK Göteborg (SWE)
10 GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
11 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
12 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 LINDHOLM Peter 1981 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
16 HÄRELL Jimmy 1992 M SWE NFK Nyköping (SWE)
17 WEINIUS Gustaf 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
18 ÅKERBERG Thomas 1959 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
19 DANIELSON Martin 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
20 WIEMERSLAGE Lyle 1982 M USA UF Uppsala (SWE)
21 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 ORESTIG Per 1982 M SWE A6 Jönköping (SWE)
23 JARL Henrik 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
24 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
26 STIESSEL Adrian 1987 M SWE [i] FmFK Såtenäs (SWE)
27 WAHLGREN Rasmus 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
28 LINDQUIST Peter 1982 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
29 LINDBLAD Lars 1973 M SWE FFF Stockholm (SWE)
30 SVEDBERG Jonas 1997 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
31 SVERNVALL Fredrik 1973 M SWE GFK Göteborg (SWE)
32 LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)
33 TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
34 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
35 TORVÉN Erik 1970 M SWE SAF Solna (SWE)
36 ERIKSSON Carl-Johan 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
37 KÖRLINGE Max 1990 M SWE FFF Stockholm (SWE)
38 OXENSTIERNA Oskar 1983 M SWE DIF Stockholm (SWE)
39 JONSSON Erik 1989 M SWE GFK Göteborg (SWE)
40 ERICI Harald 1998 M SWE AFiL Lund (SWE)
41 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar (SWE)
42 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
43 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
44 NYSTRÖM LINDÉ Magnus 1998 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
44 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
46 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
47 HAMBRAEUS Daniel 1988 M SWE UFK Umeå (SWE)
48 SKIÖLD Olov 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
49 REICHWALD Jonny 1980 M SWE DIF Stockholm (SWE)
50 BERGLIND Jonathan 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
51 STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
52 STEINMO Simon 1984 M SWE DIF Stockholm (SWE)
53 SUNDKVIST Petter 1979 M SWE MF19 Malmö (SWE)
54 WESTMAN Jonatan 1983 M SWE SAF Solna (SWE)
55 GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
56 ENGSTRÖM Urban 1958 M SWE SAF Solna (SWE)
57 LARSSON Peter 1961 M SWE AFiL Lund (SWE)
58 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
59 SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
60 VOIGT Mattias 1968 M SWE DIF Stockholm (SWE)
61 JENDBRO Tom 1998 M SWE AFiL Lund (SWE)
62 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
63 DE JONG SKIERUS Johan 1989 M SWE FFF Stockholm (SWE)
64 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
65 1. kierros BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
66 1. kierros ANDERSSON Tim 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
66 1. kierros OXENSTIERNA Alexander 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
68 1. kierros RANDO Pablo 1975 M URU SAF Solna (SWE)
69 1. kierros ZANDER Anders 1964 M SWE MF19 Malmö (SWE)
70 1. kierros FRANZEN Peter 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
71 1. kierros RODUNG Ludvig 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
72 1. kierros ELMFELDT Mathias 1968 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
73 1. kierros ELFVERSON Göran 1955 M SWE UF Uppsala (SWE)
74 1. kierros LEJONKLOU Rickard 1991 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
75 1. kierros KEMPEGÅRD Andreas 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
76 1. kierros WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
77 1. kierros NYBERG Christian 1989 M SWE NFK Nyköping (SWE)
78 1. kierros BAGAN NAVARRO Hector 1983 M ESP LUGI Lund (SWE)
79 1. kierros LUNDH Carl 1967 M SWE FKK Arvika (SWE)
80 1. kierros SAVVA Fredrik 1992 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
81 1. kierros GREVE Erik 1991 M SWE A6 Jönköping (SWE)
82 1. kierros ÖHMAN Wilhelm 1992 M SWE UFK Umeå (SWE)
82 1. kierros LINUSSON Pierre 1983 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
84 1. kierros CEDERSLÄTT Torbjörn 1990 M SWE HGIF Halmstad (SWE)