back-to-list

Tulokset

U23 European Circuit
ITA Busto Arsizio
30. tammikuuta 2016 - 31. tammikuuta 2016

Kalpa Miehet Senior Henkilökohtainen history
ranking status erä name yob sukupuoli   Maa Seura
1 MUNZONE Edoardo 1988 M ITA
2 CORRADO Giacomo 1997 M ITA CS Partenopeo (ITA)
3 CUOMO Valerio 1998 M ITA CS Partenopeo (ITA)
3 BIABIANY Mathias 1994 M FRA ESCRIME RODEZ AVEYRON (FRA)
5 DI NUCCI Gianfilippo 1988 M ITA [i] CS Formia (ITA)
6 TIMO Davide 1997 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
7 MARTINI Cosimo 1997 M ITA CS Pisa Di Ciolo (ITA)
8 TRIVELLI Sergio 1996 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
9 BOLLATI Federico 1978 M ITA
10 RISICATO Gabriele 1996 M ITA CS Pisa Di Ciolo (ITA)
11 SCHIAVINA Riccardo 1989 M ITA
12 CORRENTI Baptiste 1994 M FRA TRAPPES (FRA)
13 AMENTA Alberto 1997 M ITA
14 MARINOZZI Federico 1996 M ITA Cesare Pompilio (ITA)
15 CANDIDA DE MATTEO Alberto 1996 M ITA
16 DAMIANI Stefano 1993 M ITA
17 FERREIRA Nicolas 1992 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
18 MELARAGNO Guilherme 1993 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
19 ANDREANA Gianmarco 1994 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
20 ROTA Carlo 1970 M ITA
21 TERRACCIANO Luca 1996 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
22 DABIJA Adrian 1997 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
23 EFROSININ Alexei 1995 M ITA CS Forlivese (ITA)
24 KUHN Georg 1992 M SUI ZFC Zürich (SUI)
24 DE MOLA Daniel 1999 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
26 SPADA Iulius 1994 M ITA CS Forlivese (ITA)
27 FAVARO Andrea 1999 M ITA ASU Udine (ITA)
28 GALLI Vieri 1996 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
29 BUZZI Giovanni Battista 1996 M ITA
30 AMENDOLA Vittorio 1994 M ITA CS Partenopeo (ITA)
31 DELLA PINA Andrea 1997 M ITA CS Apuano ASD (ITA)
32 CRECCHI Bernardo 1995 M ITA CUS Siena ASD (ITA)
33 DI COSTE Samuele 1995 M ITA
34 ROGNON Antoine 1995 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
35 RANIERI Roberto 1993 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
36 FORTI Leonardo 1997 M ITA GIARDINO MILANO (ITA)
37 CHENAUX Alec 1994 M SUI SEB Basel (SUI)
38 DE ROSSI Riccardo 1998 M ITA SRCS- Club Scherma Siracusa (ITA)
39 LEONE Alberto 1995 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
40 MAGNANI Francesco 1996 M ITA Pentamodena (ITA)
40 VITELLI Gennaro Maria 1998 M ITA CS Partenopeo (ITA)
42 BARBARA Fabio 1995 M ITA MIBRE- Ass Scherma Bresso (ITA)
43 TORACCA Lorenzo 1998 M ITA CUS Siena ASD (ITA)
44 DI COSTE Matteo 1995 M ITA
45 KORTYANU Cosmin 1987 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
46 SALATINO Antonio 1998 M ITA
47 CASARO Gianluca 1996 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
48 VARELA Loic 1995 M FRA ST GRATIEN (FRA)
49 BRUNOLD Bruce 1992 M SUI ZFC Zürich (SUI)
50 RENZO Guglielmo 1993 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
51 SABATINI Davide 1996 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
52 MÜLLER NIELABA Gabriel 1995 M SUI FCB Bern (SUI)
53 RUSSO Andrea 1994 M ITA [i] CS Formia (ITA)
54 MEUTI Andrea 1998 M ITA ASD FRASCATI SCHERMA (ITA)
55 DEDIEU Bertrand 1997 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
56 ANDRESINI Pierfrancesco 1997 M ITA
56 VOLPI Federico 1998 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
58 ALLEGRUCCI Filippo 1998 M ITA PGCIS - A.S.D.Circolo Schermistico Umbro (ITA)
59 CAUDO Domenico 1998 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
60 BOLBOCEANU Tatian 1993 M ROU CSM Craiova (ROU)
61 DI SARNO Gennaro 1997 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
62 ALAVOINE LONGUET Etienne 1996 M FRA CHALON SAONE (FRA)
63 FIORAMANTI Alessandro 1993 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
64 VENZA William 1995 M ITA TACS (ITA)
65 VICHI Edoardo 1995 M ITA CUS Siena ASD (ITA)
66 ROCCO Emanuele 1994 M ITA CS Ravennate della Spada (ITA)
67 GALLY Aymerick 1997 M FRA ESCRIME RODEZ AVEYRON (FRA)
68 MASSONE Filippo 1990 M ITA MIBRE- Ass Scherma Bresso (ITA)
69 MALCOTTI Lucas 1995 M SUI SES Sion (SUI)
70 PITTET Alexandre 1995 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
71 STAUB Florian 1990 M SUI SEB Basel (SUI)
72 COLAUTTI Daniel 1996 M ITA TSSG - SOC. GINNASTICA TRIESTINA (ITA)
73 MATASSA Francesco 1994 M ITA Chiti Scherma Pistoia (ITA)
73 GIANNICO Andrea 1997 M ITA CS Foligno (ITA)
75 PIREK Valentin 1992 M SUI SEG Geneve (SUI)
75 FOIS Marco Massimiliano 1982 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
77 VILLA Andrea 1993 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
78 DE SEPIBUS Severin 1983 M SUI AFZ Zürich (SUI)
79 DE MARIA Riccardo 1997 M ITA ASD FRASCATI SCHERMA (ITA)
80 PORRELLO Matteo 1986 M ITA BUSTO ARSIZIO (ITA)
81 PARAVICINI Giacomo 1989 M SUI
82 GASPAR Laszlo Gedeon 1989 M ARG
83 MACCHIONI Gianmarco 1996 M ITA Pentamodena (ITA)
84 SGUBBI Mattia 1998 M ITA CS Forlivese (ITA)
85 LUCCI Francesco 1995 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
86 CAVAZZANA Vittorio 1997 M ITA
87 MUSSO Jacopo 1997 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
88 DIPANATI Tiziano 1994 M ITA
89 GRUNHAUSER Richard 1991 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
90 CARMIGNANI Gianluca 1993 M ITA CS Pisa Di Ciolo (ITA)
91 PIERETTI Matteo 1996 M ITA
92 CARTA Marcello 1998 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
93 NEGRAIA Bogdan 1994 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
94 PATERLINI Andrea 2000 M ITA
95 CANZONERI Davide 1998 M ITA TOISE (ITA)
96 GUELTRINI Filippo 1998 M ITA
97 TROINA Eugenio 1994 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
98 RESTIVO Pietro 1996 M ITA CS Casale (ITA)
98 GIAQUINTO Jorgeantonio 1992 M ITA CS Partenopeo (ITA)
100 BORLENGO Andrea 1994 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
101 FERRARI Alessandro 1996 M ITA Chiti Scherma Pistoia (ITA)
102 SIRIANNI Filippo 1997 M ITA
103 SABBADINI Nambin 1995 M ITA RMFEN- Roma Fencing A.S.D. (ITA)
104 ORSI Davide 1998 M ITA
105 PALADINA Michele 1997 M ITA
106 DE SERVI Cristiano 1995 M ITA CS LEGNANO (ITA)
107 BOYER Victor 1995 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
108 TACCANI Alessandro 1992 M ARG
109 FERRARI DI COLLESAPE Giulio 1995 M ITA RMFEN- Roma Fencing A.S.D. (ITA)
110 REPETTO Giovanni 1993 M ITA PGCIS - A.S.D.Circolo Schermistico Umbro (ITA)
111 PELLEGRINI Marco 1990 M ITA
112 1. kierros PASTORINO OLMI Paolo 1996 M ITA
112 1. kierros ROBERT Julien 1996 M FRA AUVERGNE TE (FRA)
112 1. kierros STIERLI Maxime 1993 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
115 1. kierros HUNGERBÜHLER Nicolas 1996 M SUI CAL Lausanne (SUI)
116 1. kierros YANEZ Adrian 1995 M ESP VCE-VA (ESP)
117 1. kierros BIANCHI Tiziano 1996 M SUI SES Sion (SUI)
117 1. kierros BELLI Federico 1998 M ITA
119 1. kierros LA TORRE Pierluca 1998 M ITA
120 1. kierros FEDELI Alessandro 1991 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
121 1. kierros SPAZZOLI Rodolfo 1998 M ITA CS Forlivese (ITA)
122 1. kierros SAETTA Ettore 1994 M ITA Circolo Nautico Posillipo (ITA)
122 1. kierros CAMARGO Alexandre 1999 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
124 1. kierros ROSSI Luca 1998 M ITA C.N. Posillipo Napoli (ITA)
124 1. kierros NUNZIATA Renato 1993 M ITA CUS Cassino ASD (ITA)
124 1. kierros CASCIOLA Alessandro 1998 M ITA
127 1. kierros ANGIONI Ottavio 1998 M ITA
128 1. kierros DUMITRU Alexandru 1995 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
129 1. kierros MICHELLOD David 1994 M SUI SES Sion (SUI)
130 1. kierros ZUCCHETTA Giovanni 1994 M ITA
131 1. kierros FUCCARO Roberto 1994 M ITA CAATH - Accademia D'Armi Athos (ITA)
132 1. kierros BROGER Fabian 1997 M SUI FCB Bern (SUI)
133 1. kierros VICOMARIO Stefano 1995 M ITA
133 1. kierros CAPALDO Daniel 1987 M SUI FCZ Zug (SUI)
135 1. kierros MERENDI Manuele 1998 M ITA CS Ravennate della Spada (ITA)
135 1. kierros IONNA Alessio 1995 M ITA
135 1. kierros MAGGI Luca 1999 M ITA
138 1. kierros MIGNANI Marco 1997 M ITA
139 1. kierros PATRITO Guglielmo 1993 M ITA
140 1. kierros DI FLORIO Andrea 1995 M ITA
141 1. kierros MONTARANI Renato 1993 M ITA
142 1. kierros SANTILIO Vincenzo 1996 M ITA
143 1. kierros GASTALDI Gioele 1998 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
144 1. kierros MANNI Gianluca 1995 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
145 1. kierros ROMANO Riccardo 1998 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
146 1. kierros KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
147 1. kierros BEZZO Dario 1998 M ITA
148 1. kierros TANCREDI Jacopo 1998 M ITA
149 1. kierros DE ROSA Lorenzo 1998 M ITA Chiti Scherma Pistoia (ITA)
150 1. kierros PALETTA Daniele 1997 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
151 1. kierros MARTINELLI Pietro 1995 M ITA
152 1. kierros CREA Giovanni 1995 M ITA ASU Udine (ITA)
153 1. kierros SGRINZI Matteo 1998 M ITA CS Casale (ITA)
154 1. kierros VICHI Tommaso 1972 M ITA
155 1. kierros CONSTANTINESCU Ioan 1996 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
156 1. kierros SORDONI Mattia 1996 M ITA CS Ancona (ITA)
157 1. kierros GIACHETTI Davide 1997 M ITA CS Apuano ASD (ITA)
158 1. kierros SOBOCAN Rok 1971 M SLO