Back to list

Results

Fredi Grasnek Kadettenturnier
AUT Mödling
14 de enero de 2017 - 15 de enero de 2017

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GETTE Elisabeth 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
2 IZENSON Keli 2000 F USA
3 FUNKE Julika 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
3 LINDER Kara 2000 F USA
5 YANG Brenda 2000 F USA
6 WHITE Amber 2000 F USA
7 JANKOVICS Anna 2002 F HUN UTE (HUN)
8 JOHNSON Honor 2003 F USA
9 MARTIS Sabina 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
10 CZYZEWSKI Veronica 2000 F USA
11 KLEIN Louise 2000 F FRA GEMENOS (FRA)
12 WONG Kristen 2000 F USA
13 HIRSCH Sydney 2001 F USA
14 STRZALKOWSKI Aleksandra 2002 F USA
15 LASBLEIZ Anna 2001 F FRA DINARD LAMES (FRA)
16 LEBEL Ariane 2000 F SUI CEF Founex (SUI)
17 NAGY Valentina 2001 F HUN BVSC (HUN)
18 CAKIR Aylin 2001 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
19 KOOS Greta 2000 F HUN Karpati (HUN)
20 ANGLADE Alexis 2001 F USA
21 RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
22 DIMKOU Eleni 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
23 SZEPLAKI Virag Zsofia 2001 F HUN UTE (HUN)
24 MARTON Dora 2000 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
25 VUTOVA Teodora 2001 F BUL CSKA (BUL)
26 BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
27 GREENBAUM Atara 2002 F USA
28 PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
29 JENKINS Morgan 2001 F USA
30 PELET Luna 2001 F SUI THONON EC (FRA)
31 MA Ho Chee 2001 F HKG
32 SHEN Yenling Sarah 2001 F HKG
33 CHAN Yin Fei 2000 F HKG
34 AVAKIAN Mikaela 2002 F USA
35 HARRILL Gillian 2000 F USA
36 ILIEVA Yoana 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
37 JOHNSON Edith 2000 F USA
38 WHANG Rebecca 2002 F USA
39 VAN RIJCKEGHEM Nan 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
40 UNLUDAG Deniz Selin 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
41 LUSINIER Kelly 2000 F FRA REUNION URBA (FRA)
42 BARBIER Louise 2000 F FRA GUYANCOURT (FRA)
43 KALISZKY Lilla 2000 F HUN Karpati (HUN)
44 CORTEYN Jolien 2001 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
45 JENKINS Ryan 2001 F USA
46 DEBLECKER Nelly 2001 F FRA ROUBAIX CE (FRA)
47 LANTOS Eszter 2000 F HUN BVSC (HUN)
48 BECKER Kaitlyn 2001 F USA
49 RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
49 MISSURAI Palma 2003 F HUN GEAC (HUN)
51 COUDERC Annah 2002 F FRA MAISONS ALF (FRA)
52 POTZ-NAGY Fanni 2001 F HUN BVSC (HUN)
53 VULETIC Ornella 2002 F FRA ROUBAIX CE (FRA)
54 MALOMSOKI Boglarka 2000 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
55 LACROIX Mathilde 2000 F FRA THONON EC (FRA)
56 ARALAN Deniz 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
57 FASHOKUN Maia 2001 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
58 SZUCS Luca 2002 F HUN BVSC (HUN)
59 YONG Annika 2001 F USA
60 GLEIZAL Coline 2000 F FRA PARIS UC (FRA)
61 ESSOMBA Lorina 2002 F FRA THIONVILLE (FRA)
62 PSOFAKI Athina-Eleni 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
63 KOWALSKI Katia 2001 F FRA
64 CHITU Mihaela 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
65 PUN Matina 2000 F CAN
66 POTTER Sophia 2000 F GBR Shakespeare Swords (GBR)
67 KURTULMUS Maya Atac 2002 F TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
68 SARICAM Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
69 ISERABLE Emma 2001 F FRA GEMENOS (FRA)
70 GIL SIMARD Mathilde 2000 F CAN
71 BEVIZ Dorottya 2002 F HUN GEAC (HUN)
72 LUTEA Tania 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
73 BATTAI Sugar Katinka 2003 F HUN TFSE (HUN)
74 ACAR Doga 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
75 PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE (HUN)
76 HASLEGRAVE Phoebe 2000 F GBR
77 YELTEKIN Yasemin 2000 F TUR Eskisehir Demirspor Kulubu (TUR)
77 MOFFAT Lizzie 2000 F GBR Shakespeare Swords (GBR)
79 PERRIER Eleonore 2001 F FRA GEMENOS (FRA)
80 MADE Reka 2001 F HUN NTE (HUN)
81 KOTAN Adrienn 2001 F HUN UTE (HUN)
82 TIPISCA Catrinel 2000 F ROU CSM IASI (ROU)
83 BOURDOUKI Maria 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
84 CORTEYN Saartje 2000 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
85 BLIZNAKOVA Aneliya 2001 F BUL Trakiya (BUL)
86 TAN Kai Li Christine 2002 F SGP
87 MATEI Maria 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
88 MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
89 IACOB Felicia 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
90 RUDAKOVA Aliaksandra 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
91 IACOB Emma 2002 F ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
92 LLEWELLYN Elsie 2002 F GBR
93 WARRINGTON Alice 2000 F AUS
94 ER Sevgi 2000 F TUR Eskisehir Demirspor Kulubu (TUR)
95 JIVKOVA Katrin-Maria 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
96 GERMAN Victoria 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
97 ALEXANDRESCU Theodora 2000 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
98 DUMAS Marie 2002 F FRA GEMENOS (FRA)
99 FERAUD Sarah 2001 F FRA MEYLAN SE (FRA)
100 KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
101 KELEMEN Adel 2001 F HUN UTE (HUN)
102 FONDEUR Apolline 2001 F FRA ORLEANS CE (FRA)
103 CRETU Diana 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
104 NEACSU Mara 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
105 BOIDANI Dimitra Lydia 2001 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
106 STEFANESCU Alyssa 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
107 VARGA Emilia 2002 F HUN TFSE (HUN)
108 MIKULEVICA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
109 NEDYALKOVA Simona 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
110 STANIMIROVA Elitsa 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
111 ANASTASOVA Daria 2002 F BUL Svechnikov (BUL)
112 CYR Chloe 2001 F CAN
113 1st round PERLOVSKA Ieva 2003 F LAT Salvo (LAT)
114 1st round HELY Alexandra 2001 F AUS
114 1st round TALBOT Laura 2000 F NED SC Amsterdam (NED)
116 1st round GROZEVA Ines 2003 F NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
117 1st round ROBBINS WILKINSON Ellen 2002 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
118 1st round TAYLOR Beth 2000 F IRL
118 1st round FREBAULT Jeanne 2001 F COD ORLEANS CE (FRA)
120 1st round GRIMSHAW Grace 2000 F GBR
121 1st round TOTH Rebeka 2002 F HUN Vasas (HUN)
121 1st round YANG Lumeng 2001 F GBR Camden FC (GBR)
123 1st round MIZRAK Iasmina 2000 F AUT Wiener SC (AUT)
124 1st round SVOBODOVA Michaela 2003 F CZE SK Houstka (CZE)
125 1st round ZAMFIRA Sabrina 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
126 1st round EASTWOOD Annabel 2000 F GBR
127 1st round TEICHERT Lena 2000 F AUT ASC Wien (AUT)
128 1st round CHIANG Enli 2002 F NED s.v. Surtout (NED)
129 1st round THOMSON Catriona 2001 F GBR
130 1st round KITAICIKA Viktorija 2002 F LAT Salvo (LAT)
131 1st round AELVOET Floriane 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
132 1st round KHAN Aneesah 2002 F GBR North London SC (GBR)
133 1st round SZABO Stefania 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
134 1st round PANAGIARI MALEA Iliani 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
135 1st round COJOCARU Maria 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
135 1st round DUNN Olivia 2000 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
135 1st round TRUKSANE Arina 2003 F LAT Salvo (LAT)