Back to list

Results

Int. Hapoel Games
ISR Ashkelon
March 15, 2014 - March 15, 2014

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
2 HARPER Ido 1991 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
3 LIS Daniel 1988 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
3 PROKHOROV Dmytry 1990 M ISR
5 AJZENSTADT Ido 1984 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
6 RAZ Ori 1997 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
7 FREILICH Yuval Shalom 1995 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
8 YARINOVSKY Roman 1991 M ISR
9 1st round POZDNYAKOV Maxim 1997 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
10 1st round AVERBUCH Lev 1991 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
11 1st round FRIDMAN Daniel 1996 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
12 1st round VINNICKY Ariel 1995 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
13 1st round GLAZ Victor 1978 M ISR
14 1st round DRIZIN Ariel 1995 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
15 1st round BLITSMAN Zvi 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
16 1st round MIRONOV Amir 1997 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
17 1st round KUTZIY Alon 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
18 1st round PIZENBERG Jacob 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
19 1st round ROZENBLAT Amit 1975 M ISR
20 1st round PARIZAT Amit 1996 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
21 1st round HANINA Saar 1993 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
22 1st round LACHIANI Tomer 1998 M ISR Club Modiin (ISR)
23 1st round BEZIMENYIY Daniel 1998 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
24 1st round HAIT Jonatan 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
25 1st round TRAHTENBERG Anton 1989 M ISR
26 1st round ALESHIN Sergey 1981 M UZB
27 1st round LANDAU Daniel 1990 M ISR
28 1st round SALMINEN Ismo 1984 M FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN)
28 1st round LOSEVSKIY Sergey 1983 M RUS
30 1st round PETIGORSKY Miroslav 1981 M ISR
31 1st round COHEN Yacov 1998 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
32 1st round PALATNIKOV Alexander 1986 M ISR
33 1st round ALON David Lou 1983 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
34 1st round MIKOV Denis 1980 M RUS
35 1st round TKACHENKO Sergey 1978 M ISR
36 1st round SHALAMOV Igor 1961 M ISR
37 1st round TSIMERNOV Boris 1970 M ISR
38 1st round KOTOV Denis 1977 M RUS
39 1st round SHLEPCHENKO Igor 1986 M ISR
40 1st round GALPER Stanislav 1999 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
41 1st round TRAHTENBERG Roman 1990 M ISR
42 1st round ZECHEL Jan 1980 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
43 1st round UZIEL Omer 1996 M ISR
44 1st round SAADON Or 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
45 1st round BOGDANOV Alexander 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
46 1st round GELMAN Roni 1998 M ISR Club Modiin (ISR)
47 1st round RITTHALER Ulf 1965 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
48 1st round KLETZ Theo Maurice 1997 M ISR Club Modiin (ISR)
49 1st round NISIM Alon 1999 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
50 1st round TENDLER Anatoly 1954 M ISR
51 1st round PODOLSKY Dimitry 1968 M ISR
52 1st round LEIBA Saar 1999 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
53 1st round TRIDMAN Oleg 1973 M ISR
53 1st round SHITRIT Ron 1999 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
55 1st round SHKURI Lior 1997 M ISR
55 1st round GRUZER Daniel 1990 M ISR
57 1st round GOROVOY Daniel 1993 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
58 1st round DUNAEVSKI Dmitry 1957 M ISR
59 1st round NEVO Michael 1997 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
60 1st round ESTERKIN Shimon 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
61 1st round GORZALZANI Amir 1958 M ISR
62 1st round POLITSAN Alex 2000 M ISR
63 1st round SHEVELEV Daniel 1994 M ISR
64 1st round ZHUKOVSKI Yuri 1987 M ISR
65 1st round TIPLISKI Tomer 1999 M ISR
65 1st round RENNER Daniel 1965 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
67 1st round KHIGER Vladimir 1989 M ISR
68 1st round LIVSHITS David 1984 M ISR
69 1st round KHENIN Danny 1994 M ISR MK Musketiri (CRO)
70 1st round MINDLIN Michael 1991 M ISR