Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Warszawa
January 26, 2013 - January 27, 2013

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SIDO Alexandre 1996 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
2 BLUMENTALS Renars 1997 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
3 CHASTANET Maximilien 1996 M FRA
3 BALOGH Boldizsar 1996 M HUN UTE Budapest (HUN)
5 LAHUNOU Uladzislau 1996 M BLR RCOT STAYKI (BLR)
6 RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
7 BOBYLEV Nikolay 1996 M RUS
8 BAKIROV Marat 1996 M RUS
9 AMSALLEM Theo 1996 M FRA ROUEN CE (FRA)
10 ROGER Enguerand 1997 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
11 MATVEEV Andrey 1996 M RUS
12 DAVID Spencer 1996 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
13 EDIRI Alexandre 1998 M FRA MEAUX CE (FRA)
14 GAGANIDZE Luka 1996 M GEO
15 FILIPPI Davide 1998 M ITA AS Padova (ITA)
16 RYGUS Milolaj 1996 M POL Polonia Leszno (POL)
17 SEMENYUK Grigoriy 1998 M RUS
18 MOSA Peter 1996 M HUN Torekves (HUN)
19 ELICE Meddy 1996 M FRA TEAM FLEURET (FRA)
20 KERUZORE Thomas 1997 M FRA RUEIL MALMAI (FRA)
21 MICHEL Corentin 1996 M FRA ANTONY (FRA)
22 TARASIEWICZ Maxime 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
22 CHARREU Jose 1998 M POR
24 DELIGNE Remi 1996 M FRA PRIVAS MG (FRA)
25 KONIECZNY Tomasz 1996 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
26 HEURTIER Audric 1998 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
27 KISS Adin 1996 M HUN MTK (HUN)
28 SEBBAN Theo 1996 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
29 KRAKOV Vladyslav 1996 M UKR KIEW (UKR)
30 STEPURA Yaroslav 1996 M UKR KIEW (UKR)
31 MOINARD Etienne 1996 M FRA METZ SE (FRA)
32 SABLOWSKI Patrick 1997 M GER TSG Bergedorf (GER)
33 THIVEL Quentin 1997 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
34 TETERIS Lukas 1996 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
35 CHABRIER Adrien 1996 M FRA BORDEAUX EC (FRA)
36 SZULPIN Patryk 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
37 VERAN Robin 1996 M FRA CHAMBERY CE (FRA)
38 ASADULAIEV Mykhailo 1996 M UKR Lviv (UKR)
38 DE BAZELAIRE Ludwik 1997 M POL
40 KORMIN Pavel 1996 M RUS
41 DE RUITER Job 1998 M NED Holland Schermen (NED)
42 SIROU Hugo 1997 M FRA AUBERVILLIER (FRA)
43 ZURAWSKI Bartosz 1997 M POL AZS AWF Poznan (POL)
44 KONGSTAD Conrad Seibæk 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
45 PODRALSKI Maciej 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
46 SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
47 MOSIELLO Lorenzo 1996 M ITA
48 NARUSZEWICZ Tomasz 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
49 KHASANOV Iskander 1996 M RUS
50 YANCHEV Dmitriy 1996 M RUS
51 LA MARCA Riccardo 1998 M ITA
52 CHUEV Alexey 1997 M RUS
52 BENYEI Erik 1999 M HUN Torekves (HUN)
53 INSPERGER Samuel 1996 M HUN MTK (HUN)
54 TURCHYNIAK Orest 1997 M UKR Lviv (UKR)
55 MENKUER Engin Batuhan 1998 M TUR [i] EFE SK Ankara (EUR)
56 MALECKI Bartosz 1996 M POL AZS AWF Poznan (POL)
57 ZAREBA Gawel 1997 M POL
58 ORSZYNSKI Oskar 1997 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
59 PALUSZKIEWICZ Kasper 1996 M POL AZS AWF Poznan (POL)
60 KUBIAK Filip 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
61 TKACHUK Ivan 1997 M UKR
62 MILLER Jakub 1998 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
63 ZADOROZHNYY Vladyslav 1996 M UKR
64 SANGUINO Rodrigo 1997 M POR
65 SIROTKIN Alexander 1997 M RUS
66 DANIELI Guido 1998 M ITA
67 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
68 ECHEVARD Thomas 1997 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
69 KUCEBA Vitalijs 1997 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
70 SCARASCIA MUGNOZZA Giancarlo 1997 M ITA
71 PRZEDPELSKI Aleksander 1996 M POL
72 FITZGERALD Edward 1997 M AUS
73 FOURNIER Paul 1998 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
74 SAWCZYN Mateusz 1996 M POL Wroclawianie (POL)
75 PIETSCH Lewis 1996 M GER FC Schkeuditz (GER)
75 ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
77 DI MARTINO Andrea 1998 M ITA
78 NADIELIAIEV Mykhailo 1996 M UKR
79 MACKOWIAK Kacper 1996 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
80 KOSINSKIY Ivan 1996 M RUS
80 TAMBURINI Jacopo 1996 M ITA CDS Bassano (ITA)
81 DANCKWARDT Mathias 1998 M DEN Trekanten København (DEN)
82 VASCONCELOS Tomas 1996 M POR A.E.J.G. (POR)
83 BELLOVICZ Gabor 1998 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
84 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
85 TRAVESSET Damien 1997 M FRA RUEIL MALMAI (FRA)
86 VETROV Nikita 1998 M RUS
87 SAMOREK Dominik 1996 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
88 KLEPZIG Philipp 1996 M GER FC Schkeuditz (GER)
89 MENDELEEV Gleb 1997 M RUS
90 KORPACZEWSKI Adam 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
91 MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
91 GLUMA Mateusz 1996 M POL
93 TKACHENKO Alexey 1996 M RUS
94 STROZYNSKI Tomasz 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
95 DEMIN Egor 1998 M RUS
96 NIEDZIELSKI Piotr 1997 M POL Polonia Leszno (POL)
97 LANG Jacob Brandt 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
98 ABRAMOV Oleksandr 1997 M UKR Nikolaev (UKR)
99 PILSZAK Lukasz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
100 BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
101 KRESTIN Alexey 1996 M BLR MSIT (BLR)
102 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
102 SOWA Mikolaj 1998 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
104 MEJLVANG Hans Christian 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
105 KRUKOWSKI Jedrzej 1997 M POL
106 DOROCHOWICZ Mateusz 1997 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
107 PILSZAK Marek 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
107 FOSTER Matt 1997 M AUS Blacklords FC (AUS)
109 OLIYNICHUK Tymur 1998 M UKR
110 BEHRENDT Sebastian 1998 M GER FC Schkeuditz (GER)
111 WISNIEWSKI Adam 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
111 JANUSZEWSKI Lukasz 1998 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
111 WOJTKOWIAK Adrian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
114 YUNO Elisha 1997 M NED Holland Schermen (NED)
114 WOJNOWSKI Rafal 1998 M POL Budowlani Torun (POL)
116 DMITRENKO Deniss 1997 M LAT Asmens (LAT)
117 SCHERBA Andrii 1996 M UKR KIEW (UKR)
118 ANDROSOV Yegor 1998 M UKR KIEW (UKR)
119 KEGEL Aleksander 1997 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
120 FRANK Filip 1997 M CZE USK Praha (CZE)
121 LUKASIEWICZ Karol 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
122 BOIKOV Maksym 1997 M UKR
123 LICA Marcin 1996 M POL Budowlani Torun (POL)
124 WIETRZYKOWSKI Mikolaj 1997 M POL Polonia Leszno (POL)
125 CHYRVINSKI Maksim 1996 M BLR MSIT (BLR)
125 SAUKANS Olafs 1998 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
127 1st round SIKE Jozsef 1997 M HUN Szeged (HUN)
128 1st round SACCHETTO Saverio 1998 M ITA
129 1st round JASINSKI Krystian 1998 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
130 1st round RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
131 1st round DEMBA Ilja 1999 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
132 1st round SZPYGIEL Jedrzej 1998 M POL UKS PM Syrena (POL)
132 1st round CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
132 1st round LANDORPH Sophus 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
135 1st round CASPERSEN Felix Bo 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
136 1st round WOJTECKI Kacper 1998 M POL Budowlani Torun (POL)
137 1st round KOZIELEWSKI Jarema 1998 M POL UKS PM Syrena (POL)
138 1st round VAN UITERT Bastiaan 1996 M NED SC Noord (NED)
138 1st round BORATYN Filip 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
140 1st round SHEVCHENKO Ruslan 1998 M UKR
141 1st round SIDORUK Wojciech 1998 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
142 1st round SYRISTE Jiri 1998 M CZE Serm Liberec (CZE)
143 1st round DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
144 1st round KOSLICKI Michal 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
145 1st round SIMON Kristof 1998 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
146 1st round VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
147 1st round GEORGI Gelashvili 1997 M GEO FC Tbilisi (GEO)
148 1st round GOSCINSKI Ireneusz 1999 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
149 1st round JÄRVELÄ Olli 1997 M FIN Oulun Miekkailuseura (FIN)
150 1st round GARIN Jean Paul 1999 M FRA
151 1st round OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
152 1st round HAK Vaclav 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
152 1st round CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
154 1st round BOBRAS Kacper 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
154 1st round KOSYCARZ Konrad 1999 M POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
156 1st round CHALOUPKA Matej 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
156 1st round KLIMEK Mateusz 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
158 1st round MISIURA Wojciech 1998 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
159 1st round KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
160 1st round WIELINSKI Jerzy 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
161 1st round MISIURA Szymon 1997 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)

Foil Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FRANCE       FRA
1 N CHASTANET Maximilien 1996 M FRA
1 N SIDO Alexandre 1996 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
1 N SEBBAN Theo 1996 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
1 N ROGER Enguerand 1997 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
2 N FRANCE 2       FRA
2 N CHABRIER Adrien 1996 M FRA BORDEAUX EC (FRA)
2 N EDIRI Alexandre 1998 M FRA MEAUX CE (FRA)
2 N MOINARD Etienne 1996 M FRA METZ SE (FRA)
2 N DELIGNE Remi 1996 M FRA PRIVAS MG (FRA)
3 N HUNGARY       HUN
3 N MOSA Peter 1996 M HUN Torekves (HUN)
3 N MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
3 N INSPERGER Samuel 1996 M HUN MTK (HUN)
3 N BALOGH Boldizsar 1996 M HUN UTE Budapest (HUN)
4 N LATVIA       LAT
4 N BLUMENTALS Renars 1997 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
4 N KUCEBA Vitalijs 1997 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
4 N TETERIS Lukas 1996 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
5 N POLAND       POL
5 N DE BAZELAIRE Ludwik 1997 M POL
5 N PODRALSKI Maciej 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
5 N RYGUS Milolaj 1996 M POL Polonia Leszno (POL)
5 N RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
6 N FRANCE 3       FRA
6 N MICHEL Corentin 1996 M FRA ANTONY (FRA)
6 N ELICE Meddy 1996 M FRA TEAM FLEURET (FRA)
6 N DAVID Spencer 1996 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
6 N AMSALLEM Theo 1996 M FRA ROUEN CE (FRA)
7 N RUSSIA       RUS
7 N BAKIROV Marat 1996 M RUS
7 N BOBYLEV Nikolay 1996 M RUS
7 N MATVEEV Andrey 1996 M RUS
7 N SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
8 N POLAND 2       POL
8 N TARASIEWICZ Maxime 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
8 N NARUSZEWICZ Tomasz 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
8 N SAMOREK Dominik 1996 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
8 N SZULPIN Patryk 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
9 N UKRAINE       UKR
9 N STEPURA Yaroslav 1996 M UKR KIEW (UKR)
9 N ASADULAIEV Mykhailo 1996 M UKR Lviv (UKR)
9 N ZADOROZHNYY Vladyslav 1996 M UKR
9 N SCHERBA Andrii 1996 M UKR KIEW (UKR)
10 N UKRAINE 2       UKR
10 N TURCHYNIAK Orest 1997 M UKR Lviv (UKR)
10 N KRAKOV Vladyslav 1996 M UKR KIEW (UKR)
10 N NADIELIAIEV Mykhailo 1996 M UKR
10 N TKACHUK Ivan 1997 M UKR
11 N POLAND 3       POL
11 N ZAREBA Gawel 1997 M POL
11 N PRZEDPELSKI Aleksander 1996 M POL
11 N KONIECZNY Tomasz 1996 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
12 N RUSSIA 2       RUS
12 N KORMIN Pavel 1996 M RUS
12 N KHASANOV Iskander 1996 M RUS
12 N SIROTKIN Alexander 1997 M RUS
12 N VETROV Nikita 1998 M RUS
13 N RUSSIA 3       RUS
13 N MENDELEEV Gleb 1997 M RUS
13 N YANCHEV Dmitriy 1996 M RUS
13 N SEMENYUK Grigoriy 1998 M RUS
14 N ITALY       ITA
14 N DI MARTINO Andrea 1998 M ITA
14 N MOSIELLO Lorenzo 1996 M ITA
14 N LA MARCA Riccardo 1998 M ITA
15 N ITALY 2       ITA
15 N SACCHETTO Saverio 1998 M ITA
15 N FILIPPI Davide 1998 M ITA AS Padova (ITA)
15 N DANIELI Guido 1998 M ITA
16 N BELARUS       BLR
16 N CHYRVINSKI Maksim 1996 M BLR MSIT (BLR)
16 N KRESTIN Alexey 1996 M BLR MSIT (BLR)
16 N LAHUNOU Uladzislau 1996 M BLR RCOT STAYKI (BLR)
17 N PORTUGAL       POR
17 N VASCONCELOS Tomas 1996 M POR A.E.J.G. (POR)
17 N SANGUINO Rodrigo 1997 M POR
17 N CHARREU Jose 1998 M POR
18 N DENMARK       DEN
18 N MEJLVANG Hans Christian 1997 M DEN
18 N DANCKWARDT Mathias 1998 M DEN
18 N KONGSTAD Conrad Seibæk 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
19 N NETHERLANDS       NED
19 N VAN UITERT Bastiaan 1996 M NED SC Noord (NED)
19 N ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
19 N DE RUITER Job 1998 M NED Holland Schermen (NED)
19 N YUNO Elisha 1997 M NED Holland Schermen (NED)
20 N SWEDEN       SWE
20 N EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
20 N WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
21 N RUSSIA 4       RUS
21 N KOSINSKIY Ivan 1996 M RUS
21 N TKACHENKO Alexey 1996 M RUS
21 N DEMIN Egor 1998 M RUS
22 N POLAND 4       POL
22 N PILSZAK Marek 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 N KRUKOWSKI Jedrzej 1997 M POL
22 N KORPACZEWSKI Adam 1997 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 N POLAND 5       POL
23 N BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
23 N PILSZAK Lukasz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 N WISNIEWSKI Adam 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 N UKRAINE 3       UKR
24 N OLIYNICHUK Tymur 1998 M UKR
24 N ANDROSOV Yegor 1998 M UKR KIEW (UKR)
24 N ABRAMOV Oleksandr 1997 M UKR Nikolaev (UKR)
24 N BOIKOV Maksym 1997 M UKR
25 N POLAND 6       POL
25 N SOWA Mikolaj 1998 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
25 N DOROCHOWICZ Mateusz 1997 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
25 N BORATYN Filip 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
26 N POLAND 7       POL
26 N KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
26 N SAWCZYN Mateusz 1996 M POL Wroclawianie (POL)
26 N CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
27 N POLAND 8       POL
27 N GOSCINSKI Ireneusz 1999 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
27 N NIEDZIELSKI Piotr 1997 M POL Polonia Leszno (POL)
27 N WIETRZYKOWSKI Mikolaj 1997 M POL Polonia Leszno (POL)
28 N LATVIA 2       LAT
28 N DEMBA Ilja 1999 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
28 N DMITRENKO Deniss 1997 M LAT Asmens (LAT)
28 N SAUKANS Olafs 1998 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
29 N POLAND 9       POL
29 N RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
29 N OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
29 N LUKASIEWICZ Karol 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
30 N DENMARK 2       DEN
30 N CASPERSEN Felix Bo 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
30 N LANDORPH Sophus 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
30 N VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
31 N WIELINSKI Jerzy 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
31 N JÄRVELÄ Olli 1997 M FIN Oulun Miekkailuseura (FIN)
31 N BOBRAS Kacper 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)