Back to list

Results

Masthugget Cup I
SWE Göteborg
October 2, 2021 - October 2, 2021

Foil Women's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOSIERADZKI Lea 2011 F SWE GFK Göteborg (SWE)

Foil Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOSIERADZKI Lea 2011 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N BILLOW Jasmina 2010 F SWE GFK Göteborg (SWE)

Foil Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NORÉN Frank 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N BLOMGREN MÄRZ Oskar 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N ROSENLUNDH Anour 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 N SCHULKE Lukas 2012 M SWE GFK Göteborg (SWE)
5 N JACOBSSON Ludvig 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 N CHUKHARKIN Daniil 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BALOGH Bruno 2009 M HUN GFK Göteborg (SWE)
2 N WALLGREN ETOW Adrian 2010 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N LAGERSTEDT Gustav 2009 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 N NORÉN Frank 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
5 N FORS Hjalmar 2009 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 N BLOMGREN MÄRZ Oskar 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 N MODEER Leonardo 2009 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 N ROSENLUNDH Anour 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
9 N PAGANINI Axel 2010 M SWE GFK Göteborg (SWE)
10 N TIMBACK Erik 2009 M SWE GFK Göteborg (SWE)
11 N SCHULKE Lukas 2012 M SWE GFK Göteborg (SWE)
12 N JACOBSSON Ludvig 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)
13 N KVARNSTRÖM Loui 2010 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 N LINDER Villiam 2010 M SWE GFK Göteborg (SWE)
15 N CHUKHARKIN Daniil 2011 M SWE GFK Göteborg (SWE)

Foil Women's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MCCOY Amy 2007 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N SU Motong 2009 F CHN GFK Göteborg (SWE)
3 N JECHIL Maria 2008 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 N EKLÖF Siri 2007 F SWE GFK Göteborg (SWE)

Foil Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RIENÄCKER Thomas 2007 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N SALA Carl 2007 M SWE VF Vallentuna (SWE)
3 N SALA Vincent 2007 M SWE VF Vallentuna (SWE)
4 N DROBENA Jakub 2007 M SWE GFK Göteborg (SWE)
5 N WESTERBERG Fredrik 2008 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 N SANDSTRÖM TIM Ludvig 2008 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 N CORAP RYDEFJORD Atilla 2008 M SWE GFK Göteborg (SWE)